Arama sonuçları: *

1. B

250-300₺ Psu önerisi

Bu fiyat bandında cooler master yok 1604858915 Kesin bilgi mi hocam
  2. B

250-300₺ Psu önerisi

Sistem Ryzen 3 2200g Msi a320m a pro Corsair 8gb vengance 3000mhz 2 tane harddisk Bir tane de kasa fanı var
  3. B

PC sürekli reset atıyor

Günlerdir izliyorum ben izlediğimde olmuyo hiç dalga geçiyo pc benle çıldırmak üzereyim 1604832202 Gpu ile ilgili herangi bir test yaptığım an kapanıyor gpunun bozuk olduğunu nasıl anlayabilirim
  4. B

PC sürekli reset atıyor

300 lira hadi en fazla 400 çıkartabilirim şuan
  5. B

PC sürekli reset atıyor

Yeni bi psu almam lazım o zaman herhangi bi önerin var mı bu konuda pek param yok
  6. B

PC sürekli reset atıyor

Yani size şöyle bir bilgi de vereyim sistemde psu ve işlemci dışındakiler 0 alındı o ikisi 2.el alındı o yüzden şüpheleniyorum o ikisinden ilk hangisinden şüphelenmeliyim acaba
  7. B

PC sürekli reset atıyor

Elimde veya yakınımda başka bir psu yok 1604830885 Ama dediğim gibi 1 aydır böyler bir şey yoktu birden olabilir mi böyle bir şey şuan driverleri değiştiriyorum belki işe yarar diye
  8. B

PC sürekli reset atıyor

Baktım hocam test programları çalıştırdım 40 derecenin üstüne çıkmıyor ama o zaman bile kapanıyor 1604830088 Ama test programlarında ne zaman gpu teste tıklasam kapanıyor
  9. B

Yardım PC anlamsız bir şekilde kendini yeniden başlatıyor

Nasıl çözdün öğrenebilr miyim
  10. B

PC sürekli reset atıyor

Ama yani fanlar hiç kapanmıyor
  11. B

PC sürekli reset atıyor

Evet takılı
  12. B

PC sürekli reset atıyor

Pc yi toplayalı 1 ay oldu son bir haftaya kadar böyle bir sorun olmuyordu pc bazen hiç görüntü gelmiyor bazen geldiğinde de bir süre sonra reset atıyor işlemci fanı falan bütün fanlar sürekli çalışıyor ama Sistem msi a320m a pro ryzen 3 2200g corsair 8gb vengeance psu corsaiar vs450
  13. B

1000-1200₺ monitör önerisi

O kadar param yok tabii ki sksksks Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  14. B

1080p yeterli olmaz mı hocam lol falan oynuyorum ben dizi film çok izlediğim için daha büyük ekran istiyorum Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  15. B

Daha iyi ama 24” tv olarak da kullanacağım için küçük gelir gibi geliyor Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  16. B

Bulamaz mıyım 27” falan bu paraya
  17. B

27” yada 32” önerileriniz varsa beklerim
  18. B

Herkes internet sağlayıcısını söylesin

Türk telekom 16mbps ye kadar olana aboneyim 14mbps alıyorum benim için yetiyor şu ana kadar herhangi bir sıkıntım olmadı
  19. B

Samsung 32 inc monitor

2200g li apu bir sistemim var
  20. B

Samsung 32 inc monitor

merhabalar herkese sizlere bir sorum olucak alıcağım monitörü aynı zamanda tv olarak da kullanacağım için 32 inç monitör tercih etmek istiyorum ama aynı zaman da oyun oynarken de sıkıntı çıkartmasın istiyorum linkini bırakacağım monitör bunun için uygun mudur yardımcı olursanız sevinirim Samsung...
Top Bottom