Neler Yeni

Yardım PC anlamsız bir şekilde kendini yeniden başlatıyor

Parzival97

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Ethem Karahan
Selamlar :)
Başlıkta bahsettiğim gibi Pc kendini anlamsız şekilde yeniden başlatıyor ve bu olayı sadece 2 gündür yaşıyorum.

Sorun şu: Discord açıkken Valorant oynadığımda Discord birden sesi iletmemeye başlıyor, ben bu sırada alt+tab yapıp Discord'a kontrol etmeye girerken bilgisayarın arkaplanda bir görev yaptığını belirten klasik windows imleci dönüyor ve ekran birden gidip pc kendini yeniden başlatıyor.
İki kez bu şekilde aynı durumu yaşadım.

OC ayarlarında bir sorun yok, tüm testler yapıldı. Onun dışında bütün sürücüler güncel ve Güç kaynağı da bileşenleri besleyecek güçte.

Sizce sorun nedir? Ya da nasıl bir çözüm üretebiliriz ?

Parzival97

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Ethem Karahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kabloları kontrol et.
Ne kablolarını ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Mehmet Yılmaz Hocam bu konuyu kapatabilir misin yada kilitler misin ?

Ben konu açtığımda görünmez oluyorum galiba anlayamadım pek , en azından konu kapansın.

Son düzenleme:

redlinetr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
528
İsim
Oğulcan
Aynı sorunu yaşayan 2-3 kişi daha gördüm forumda çok garip. Yeni toplanmış bir pc mi ?

redlinetr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
528
İsim
Oğulcan
Hocam discord'u komple kapatıp bidaha deneyin. Muhtemelen sistemsel bir çakışma oluyor 2-3 kişi daha benzer durumları yaşıyordu çünkü.

Parzival97

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Ethem Karahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam discord'u komple kapatıp bidaha deneyin. Muhtemelen sistemsel bir çakışma oluyor 2-3 kişi daha benzer durumları yaşıyordu çünkü.
Silip yeniden yükledim. Öyle deneyeyim bir de.

Uraz Batu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Hazal
Selamlar :)
Başlıkta bahsettiğim gibi PC kendini anlamsız şekilde yeniden başlatıyor ve bu olayı sadece 2 gündür yaşıyorum.

Sorun şu: Discord açıkken Valorant oynadığımda Discord birden sesi iletmemeye başlıyor, ben bu sırada alt+tab yapıp Discord'a kontrol etmeye girerken bilgisayarın arkaplanda bir görev yaptığını belirten klasik windows imleci dönüyor ve ekran birden gidip PC kendini yeniden başlatıyor.
İki kez bu şekilde aynı durumu yaşadım.

OC ayarlarında bir sorun yok, tüm testler yapıldı. Onun dışında bütün sürücüler güncel ve Güç kaynağı da bileşenleri besleyecek güçte.

Sizce sorun nedir? Ya da nasıl bir çözüm üretebiliriz ?
dostum aynı sorunun tıpkısını bende yaşıyorum inşallah ikimizde çözebiliriz

Uraz Batu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Hazal

Sorum var

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Toprak
Evet sadece oyun değil masaüstünde herhangi bir şey yaparken de yaşıyorum banada yardımcı olur musun 🥺
Valorant kapalıyken sorunun devam ediyor yani? Valorantın vanguard gibi bir sistemi vardı diyr hatırlıyorum o senin sisteminde bazı uygulamalarla düzenli çalışmayabilir valorantı silip yüklemeyi dene komple kaldır ama her seyini

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,873
Üyeler
149,460
Son üye
uchihabaran
Top Bottom