Arama sonuçları: *

1. Çömez Toplayıcının Acısı

EKRAN KARTIM SORUN LU MU ?

İŞLEMCİ: AMD RYZEN 7 7700X ANAKART: ROG STRİX B650E-F GAMİNG WİFİ GÜÇ KAYNAĞI: ROG STRİX 1000W PSU SIVI SOĞUTUCU: Arctic Liquid Freezer II - 360 BOŞ KASA: Lian Li Lancool III RGB SİYAH EKRAN KARTI: ZOTAC GeForce RTX 4090 TRINITY GAMING 24GB GDDR6X 384Bit Dls 3 M2 SSD:Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0BW...
  2. Çömez Toplayıcının Acısı

TOPLAMA KASA MONTAJI HATALIMI ?

Toplamış olduğum kasayı dahada şık yapabilmek ve dahada soğuk tutabilmek için extra fan aldım egzoz 140 iken rgbli 120 taktım şık olması için lakin hocam alt kısıma fan taktığımda dönüş yörüngeleri ters gibi geldi ne yapmalıyım hatalımı montajlandı görselleride sizlere iletiyorum ayrıca takılmış...
  3. Çömez Toplayıcının Acısı

Bu iki ram beraber kullanmak sorun olurmu

teşekkür ederim
  4. Çömez Toplayıcının Acısı

Hocam şimdi ne yapayım iade edip aynısından mı alayım yoksa kullanıma devammı edeyim acaba tüm bilgileri paylaştım sizlerle 1723624730 ve ram iyi mi? değilmi nasıl test ederim acaba :)
  5. Çömez Toplayıcının Acısı

ANAKART: Asus Prime B450M-K II Amd B450 DDR4 4400 MHz (OC) Am4 mAtx Anakart (27 MART 2023) İŞLEMCİ: Amd Ryzen 5 5500 3.6 GHz 6 Çekirdek 16MB Cache Am4 Soket 7nm İşlemci (27 MART 2023 ) RAM: Kingston FURY Beast 8GB DDR4 CL16 3200MHz KF432C16BB/8 Masaüstü PC Bellek (30 MART 2023) SSD-HDD: Seagate...
  6. Çömez Toplayıcının Acısı

Güncelleyip linklerini bıraktım hocam
  7. Çömez Toplayıcının Acısı

Resimdekilrr 1723573937 Hızlandırma amaçlı almıştım birde ssd takıcam iş yaparmı
  8. Çömez Toplayıcının Acısı

Hocalarm ram artırmak istedim ama sanırım yanlış olanı aldm kullansam sorun olurmu https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-kingston-hyperx-fury-8-gb-3200-mhz-ddr4-cl16-hx432c16fb3-8-fiyati,542815239.html...
  9. Çömez Toplayıcının Acısı

Bu Fanların Farkları Ne ?

Öncelikle merhabalar hocalarım abilerim kardeşlerim şimdi sizlere fanlar hakkında bir kaç sorum var öncelikle 1. sırdaki linkte SL Infinity 120 diye bir fan var 2. linktede SL Infinity 140 diye bir fan var fark nedir bu fanları egzoz fanı olarak konuşlandırıcam birde ters fanlar var farklar...
  10. Çömez Toplayıcının Acısı

Çözüldü✓ Hangi Monitörü Her İşte Daha İyi

O Şanssızlığına vurmuş ama size şunu sorayım kullandığınız montör adaptörlümü sizinde ?
  11. Çömez Toplayıcının Acısı

msı mı asus mu arada kaldım msı adaptör ile güç sağlanıyor ama asus doğrudan güç kablosu ile sağlanıyor ne yapam bilemedm
  12. Çömez Toplayıcının Acısı

Çözüldü✓ 4K MONİTÖR EKRAN KARTI BESLER Mİ

Neden Bu Hocam Msı Var Ona Bakıp mı buna karar verdiniz acaba MSI MPG 274URF QD 27" 0.5 ms 4K Pivot IPS
  13. Çömez Toplayıcının Acısı

ADAPTÖRLE GÜÇ KABLOSU ARASINDAKİ FARK ?

Ya hocalarm ben şimdi monitör alıcam beğendiğim monitörlerden biri 120w adaptör girişli şimdi buna bir şey olsa ne yapcam güç kablosu evde sürüsüne bereket var ama adaptörlü almak ne kadar doğru sizlere danışayım dedim
  14. Çömez Toplayıcının Acısı

Hocam Msı Bu monitörde kullanılan kaplama plastikten ve kalitesi çokda iyi olmadığı söylenmekte ?
  15. Çömez Toplayıcının Acısı

G SYNC DESTEKLİYORMU BU ?

MSI MPG 274URF QD 27" 0.5 ms 4K Pivot IPS KİMİ YERDE DESTEKLER YAZMIŞ KİMİ YERDE DESTEKLEMEZ YAZIYOR BİLGİLİ ARKADAŞLARA DANIŞMAK İSTEDİM
  16. Çömez Toplayıcının Acısı

GSync ve -ADAPTİVE (SYNC ) Arasındaki Farklar Nedir ?

Ama Hocam Bu Montiörlerde G sync ultimate olmadığından çokta bir fark olacağını sanmıyorm siz ne dersiniz
  17. Çömez Toplayıcının Acısı

Yani G Sync Almamı Tavsiye Ediyorsunuz
  18. Çömez Toplayıcının Acısı

Hocalarım şimdi Nvidia Rtx 4090 Bir Ekran Kartına Sahibim 3 Monitör Arasında Kaldım Sizlere Danışmak İstedim :) https://www.amazon.com.tr/dp/B0CPQ713XR/ref=asc_df_B0CPQ713XR1720062240000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B0CPQ713XR&linkCode=asn...
  19. Çömez Toplayıcının Acısı

ADAM BELKİDE SAYENDE KENDİ ÇÖZÜMÜNÜ BULUCAK BANADA DESTEK ATIN LÜTFEN
Top Bottom