Arama sonuçları: *

• Users: Bizon
  • Order by date
  1. B

Çözüldü✓ Max 20.000 TL'ye Okul İçin Laptop Arıyoruz

https://www.trendyol.com/hp/victus-16-e1014nt-amd-ryzen-5-6600h-16gb-512gb-rtx3050ti-16-1-fhd-144hz-dos-79y91ea-p-752671808?boutiqueId=623361&merchantId=968 Direk bunu aldım hocam 16 gb
  2. B

Çözüldü✓ Max 20.000 TL'ye Okul İçin Laptop Arıyoruz

Merhaba hocam bu ürüne sonradan ram ekleme şansımız varmı bilgin varmı ram slotu varmı ek ?
  3. B

18-21k Arası laptop önerisi

Hocam peki asus nasıl 2050 olan ekran kartı ? Ram takviyesi zor gibi hocam malum maddiyat ama 3050 ti 8gb ile daha iyi dersen onu alacağım ?
  4. B

18-21k Arası laptop önerisi

Merhaba arkdaşlar laptop önerisi lazım fiyat aralığım başlıkta. https://www.hepsiburada.com/casper-excalibur-g770-1245-bvh0x-b-intel-core-i5-12450h-16-gb-ram-500-gb-ssd-4gb-gtx-1650-freedos-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00002Z4CKU...
  5. B

Destek lazım Kart seçimi

Peki soğutmada sorun yaşarmıyım bendeki kasa çok kötü fansız eski kasalardan :) 1692171004 3060 alacağım sanırım sorun çıkartmassa darboğazdan yana teşekkürler hocam (y)
  6. B

Destek lazım Kart seçimi

Peki bu önerdiğiniz sistemim için uygunmudur hocam darboğaz olayını felan çok anlamıyorumda ? Yani ozaman 1660 mı yönlenmeliyim darboğazdan dolayı ?
  7. B

Destek lazım Kart seçimi

Merhaba arkadaşlar sistemim : İşlemci Ryzen 3600x - Ram Kingstone 16 gb 2x8 fury 3200 mhz- Anakart Aorus B550 pro- Güç Kaynağı Xpg Pylon 650w 80+ Bronz - Arkadaşlar ekran kartı alacağımda 2 tane link veriyorum bu kartlardan hangisini almalıyım ve darboğaz olayı felan olurmu bu iki karttan...
  8. B

Laptop Ekran kartı watt değeri

Teşekkürler hocam bizde buna karar kıldık
  9. B

Bu özelleştirme ile alacağım hocamda sizce neden bu kadar ucuzladı sabah stokda 4060 seçtiğimde stokda vardı 30 binin üzerindeydi şuan ön sipariş yazıyor ve fiyat 27 bin ?
  10. B

Sabah oradan özelleştirdim aslında onu alacaktım ama buradakı bir çok konuda alınmaz denilmiş o yüzden vazgeçtim.
  11. B

Merhaba arkadaşlar bu 3 laptop'dan birini almayı düşünüyorum ama bu ekran kartlarının watt değerleri nedir nasıl öğrenebilirim hangisini almaylıyım sizce hp yada asus olabilir önerebileceğiniz varsa eğer bu fiyat bandında yada bu laptoplardan birini önerebilir misiniz?...
  12. B

Tcl 10 plus vs samsung s9 plus

Ben kendim oyun oynamıyorum 4 yaşındaki çocuğum ara sıra ufak oyunları oynuyor oyundan kastım buydu. Ben sadece işlemci olarak öğrenmek istedim forumlarda felan çok geziyorum tıkanmasın cihaz diye sizde cevabı vermişsiniz zaten çok teşekkür ederim s9 işlemcisi ile tcl 10 plus işlemci arasında...
  13. B

Tcl 10 plus vs samsung s9 plus

Merhaba arkadaşlar 2. El telefon alacağım samsung s9 plus samsung s8 plus ve tcl 10 plus arasında kaldım telefon işlemcilerinden anlamıyorum bu yüzden sizlere sorayım hangi telefonun işlemcisi daha iyi samsung s8 plus yazmamdaki amaç youtube 'deki bazı yorumlarda s8 plusın s9 dan daha iyi...
  14. B

Bütçe 10K - Bu 2 bilgisayardan hangisi alınmalı ?

Kendime değil arkadaşıma alıyoruz hazır sistem istiyor sıfır hocam
  15. B

Bu bütçeye hazır sistem olarak ancak bu kadar ne yapalım hocam :) 1675061748 Bende çok istiyorumda daha monitörum klavyem olmadığı için bütçe yetmiyor hocam
  16. B

Anakart pcı 3.0 yani bu ekran kartı pcı 4.0 daha iyi diye biliyorum yanlış mı pcı 3.0 olmasına rağmen 1650s'den iyi midir? ?
  17. B

Ne alınır peki 10k ya daha iyisi varmı bulursan link atarmısın? 1675060190 Valla bütçe zorlayınca markaya kaliteye artık çok bakamıyoruz hocam :)
  18. B

Merhaba arkadaşlar bütçe 10K en uygun bunları bulabildim diğer sitelere göre burası daha hesaplı aynı parçalar ve artı ram 16 gb diğer yerlerde aynı özelliklerdeki bu bilgisayar ram 8 gb olmsına rağmen daha pahalıydı? Bu 2 sistemden hangisini almalıyım yardımcı olurmusunuz?
  19. B

XPG Core Reactor 650 vs XPG Pylon 750

Bende bu görüntüyü atmaya uğraşıyordum :) tşk ederim 1x yazan kısmın ikisinide bağlıyorum o zaman powera bana powera giriş kısmı önemliydi
  20. B

XPG Core Reactor 650 vs XPG Pylon 750

Şimdi bu aldığım psu modüler psu üzerinde motherboard yazan kısmında bi 10 pinlik giriş var birde 18 pinlik giriş var bu iki girişide bağlamam gereklimi ? Diğer anakarta giriş ucu 24 pin zaten onu bağlayacağım anakarta ama psu üzerinde 2 tane pin girişi motherboard kısmında
Top Bottom