Neler Yeni

Tcl 10 plus vs samsung s9 plus

Bizon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
alp alp
Merhaba arkadaşlar 2. El telefon alacağım samsung s9 plus samsung s8 plus ve tcl 10 plus arasında kaldım telefon işlemcilerinden anlamıyorum bu yüzden sizlere sorayım hangi telefonun işlemcisi daha iyi samsung s8 plus yazmamdaki amaç youtube 'deki bazı yorumlarda s8 plusın s9 dan daha iyi olduğunu yazmışlar ben bu üç telefondan birini alacağım kamera çok önemli değil benim için sosyal medya ve oyun için hangi telefon daha iyi bu 3 telefon dışında başka 2.El almak istemiyorum. Çerçevesiz ekran kullanmak istiyorum bu yüzden sadece bu 3 telefon hakkında öneri olursa iyi olur 👍
Fiyat olarak 3'nun de ortalama 2.500 ve 3000 civari temiz kullanılmışı var.

Son düzenleme:

NRxZero

80+
Kanka ben anlıyorum ve tavsiyem s9 plus 2018 in amiral gemisi tcl 10 plus eksi arti samsung s9 plus eksi artı yapayım
Tcl 10 plus 4500 mah batarya +
- işlemci
- ekran ( ekran guzel ama s9 plusun önunde hic birsey)
Kamera
S9 plus eksisi
-Batarya alırsan degiştir 3500 mah ekran aşırı kaliteli oldugu ve işlemcide sömürdügü için degistir kullan
s9 pubg 60 fps ama isinirsa ve ekran kaydi alirsan 20 fps oluyor sana tavsiyem S9 plus al fakat daha güncel cihaz öneririm batarya ve performansta üzebilir kavisli ekran istiyorsan Xiaomi mi note 10 lite alabilirsin babamda var çok güzel yd olarak 3500 4000 bulabilirsin

Bizon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
alp alp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka ben anlıyorum ve tavsiyem s9 plus 2018 in amiral gemisi tcl 10 plus eksi arti samsung s9 plus eksi artı yapayım
Tcl 10 plus 4500 mah batarya +
- işlemci
- ekran ( ekran guzel ama s9 plusun önunde hic birsey)
Kamera
S9 plus eksisi
-Batarya alırsan degiştir 3500 mah ekran aşırı kaliteli oldugu ve işlemcide sömürdügü için degistir kullan
s9 PUBG 60 fps ama isinirsa ve ekran kaydi alirsan 20 fps oluyor sana tavsiyem S9 plus al fakat daha güncel cihaz öneririm batarya ve performansta üzebilir kavisli ekran istiyorsan Xiaomi mi note 10 lite alabilirsin babamda var çok güzel yd olarak 3500 4000 bulabilirsin
Ben kendim oyun oynamıyorum 4 yaşındaki çocuğum ara sıra ufak oyunları oynuyor oyundan kastım buydu. Ben sadece işlemci olarak öğrenmek istedim forumlarda felan çok geziyorum tıkanmasın cihaz diye sizde cevabı vermişsiniz zaten çok teşekkür ederim s9 işlemcisi ile tcl 10 plus işlemci arasında çok fark varmı sizce arasında. Note 10 lite de bakacağım

NRxZero

80+
S9 pluslaişlemci farkı baya var çocugunuz oynuyorsa dikkat edin s9 plus ekranı kırılırs yan sanayiye bile 1200 assagi istemezler orijnal bulurlarsada 2500 lira falan olur ama sana diyecegim şu ki max 3 yıl daha dayanir sonra kullanilmaz güncel cihazlara yonel .

Top Bottom