Neler Yeni

Laptop Ekran kartı watt değeri

TİTAN.

80+ Platinum
aga bunları neden alıyorsun bu fiyatlara çıktıysan al 4060lı kafan rahat etsin bu fiyat bandında 3060 alınmaz
al burdan istediğin gibi özelleştir bu kasa gayet güzel

Bizon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
alp alp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aga bunları neden alıyorsun bu fiyatlara çıktıysan al 4060lı kafan rahat etsin bu fiyat bandında 3060 alınmaz
al burdan istediğin gibi özelleştir bu kasa gayet güzel
Sabah oradan özelleştirdim aslında onu alacaktım ama buradakı bir çok konuda alınmaz denilmiş o yüzden vazgeçtim.

TİTAN.

80+ Platinum
Sabah oradan özelleştirdim aslında onu alacaktım ama buradakı bir çok konuda alınmaz denilmiş o yüzden vazgeçtim.
hangi konularda alınmaz demiş anlamadım insanlar ezbere konuşuyor bu casper kasası güzel bir kasa tek eksi yanı fanların sesli çalışması @Armanc bu cihazın 4050li modelini aldı en son konuştuğumda güzel diyordu

Bizon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
alp alp
hangi konularda alınmaz demiş anlamadım insanlar ezbere konuşuyor bu casper kasası güzel bir kasa tek eksi yanı fanların sesli çalışması @Armanc bu cihazın 4050li modelini aldı en son konuştuğumda güzel diyordu
Bu özelleştirme ile alacağım hocamda sizce neden bu kadar ucuzladı sabah stokda 4060 seçtiğimde stokda vardı 30 binin üzerindeydi şuan ön sipariş yazıyor ve fiyat 27 bin ?

Ekler

• casper.JPG
    casper.JPG
    36.9 KB · Hit: 29

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Yusuf Armanc
Güzel kısadır cidden sağlanması hp ye göre daha az sallanıyor görüp test ettim. Ama fiyatlar uçtu ben 3 hafta önce elime ulaştı 2 haftadır kullanıyorum. Profilinden oyun fps leşini atacağım. Forza Horizon 5'i attım.

Bizon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
alp alp
Güzel kısadır cidden sağlanması hp ye göre daha az sallanıyor görüp test ettim. Ama fiyatlar uçtu ben 3 hafta önce elime ulaştı 2 haftadır kullanıyorum. Profilinden oyun fps leşini atacağım. Forza Horizon 5'i attım.
Teşekkürler hocam bizde buna karar kıldık

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Yusuf Armanc
Hayırlı olsun 🙃

Top Bottom