Arama sonuçları: *

1. DenizBey

Anakart ve işlemci değişimi sonrasi ekran gelmiyor

Bugün a520m-a pro anakart ve ryzen 3 4100 işlemcim kargodan geldi ve hemen kurulumu yaptım. Ayrıca 8x2 corsair ram almıştım onları da taktım. Power tuşuna basınca sistem çalışıyor fanlar dönüyor fakat anakart üzerinde ki dram ışığı yanıyor ve ekrana hiçbir türlü görüntü gelmiyor. Sorun neden...
  2. DenizBey

MSI A520M-A PRO Ryzen 3 4100 destekliyor mu?

Sorum başlıktadır.
  3. DenizBey

Yarın büyük ihtimalle dayak yiyeceğim

Helvamın tadına bakarım o zaman.
  4. DenizBey

Arkadaşlar dayak yemedim çocukla konuştum, müdür yardımcısı zaten ben bir şey demeden hemen olayı idareye taşımış. İdareye gidip olayı anlatacağımız zaman aramızda sorunu çözdük diyeceğiz. Bir şey olmadı yani.
  5. DenizBey

Sopa niyetine bir tek merdane var hocam.
  6. DenizBey

Saldırırlarsa öyle yapmayı düşünüyorum zaten. Dayak yiyeceksem atarımda.
  7. DenizBey

Biraz önce hocam aradı, müdür yardımcısı durumu hemen idareye taşımış. Yarın ikimizde idarede savunmamızı verecekmişiz. Hocam X'le de konuşacakmış, olayı aramızda konuşarak hallederek ikimizin de siciline bir şey işlenmesin diyor. Ben bu duruma tabi kabul ettim de X ne der bilemiyorum.
  8. DenizBey

Onursuzlar hocam, desem ki zayıf bir şey bana tek başına bir şey yapamayacağını biliyor ama öyle de değil, benimle neredeyse aynı yapıda çocuk. Dayak yersem gider darp raporu alır okuldan attırırım.
  9. DenizBey

Sadece o gelip yumruk atsa bana razıyım ama bunu kabul eder mi orasını bilmiyorum.
  10. DenizBey

Şimdilik gerek yok hocam sağ olun, olay gittikçe büyürse yazarım size.
  11. DenizBey

İstanbul'dayım hocam.
  12. DenizBey

Şu anlık durumu ailem bilmiyor ki bilmesini de pek istemiyorum. Önce hocalarımla iyice konuşup onlar isterse durumu aileme anlatırım.
  13. DenizBey

Gözünü korkutmam zor hocam o kadar fazla kavgaya çağırabileceğim tanıdığım yok. Hocalarımla zaten aram iyi yani benim başıma bir şey gelse zaten X'in okulda barınma ihtimali yok gibi bir şey olur.
  14. DenizBey

Teşekkür ederim hocamda silah falan karıştırıp olayı iyice içinden çıkılmaz hale getirmek istemiyorum. Aynı sınıftayım çocukla zaten olay kan davasına falan dönmesin.
  15. DenizBey

Hocam eyvallahta 15 kişiye 2-3 kişi ne yapsın. Yarın çocukla konuşmayı deneyeceğim, diyeceğim madem çok sinirlisin beni dövmek istiyorsun sende bana yumruk at konu kapansın.
  16. DenizBey

Adam toplayayım toplayayım da fazla tanıdığım yok ki. En fazla 6 kişi çağırabilirim. Sınıfta konuşmayı denerim de büyük ihtimalle yine çıkışta bekle diyecektir.
  17. DenizBey

Hocam karşımda ki öyle laftan anlayacak birisi değil ki. Teke tek gel desem onu da kabul etmez. Dayak yemekten zaten pek korkum yok, hem aynı sınıfta olduğu birisine ne kadar zarar verebilir. İdareye söylemesem ne yapacağım?
  18. DenizBey

Pek değil hocam, tam mahallenin göbeğinde.
  19. DenizBey

Ona bakacağız hocam artık. Yarın bir şey yazamazsam büyük ihtimalle dayak yemişim demektir.
  20. DenizBey

Sağlam bir vücudum var öyle zargana falan değilim ama 15 kişiye hangi vücut dayanır. Baktım üstüme geliyorlar önde gelenlere bende saldırırım yere yığılınca da yüzümü iyice saklar bütün darbeleri sırtıma ve bacağıma alırım.
Top Bottom