Neler Yeni

Yarın büyük ihtimalle dayak yiyeceğim

Just

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Veysel
Discord
Jvst#3777
Biraz önce hocam aradı, müdür yardımcısı durumu hemen idareye taşımış. Yarın ikimizde idarede savunmamızı verecekmişiz. Hocam X'le de konuşacakmış, olayı aramızda konuşarak hallederek ikimizin de siciline bir şey işlenmesin diyor. Ben bu duruma tabi kabul ettim de X ne der bilemiyorum.
Sicilini umursadığını sanmam

QWuiet

80+ Bronze
Ona bakacağız hocam artık. Yarın bir şey yazamazsam büyük ihtimalle dayak yemişim demektir.
Evde sopa tarzı bir şey varsa götür çantana saklarsın
Tabi sınıfınıza baskın düzenlenmezse
Ben kavgada evdeki dambılların(çelik) sopasını götürmüştüm.

Onurkotlutok05

80+ Gold
  • Beğen
Reaksiyonlar: Just

morocco

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,459
İsim
enes
Bidaha döv şakasız

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
bu tarz durumlarda dayak yesende 1 e 1 kavga etmeye bak korkak olursan daha çok üstüne gelir tüm sene rahat bırakmaz o diklendiğinde sende sessiz kalma ayrıca kesici alet vs çıkardıkların da direkt polise git okuldan atılırlar

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
759
İsim
Mehmet
Hocam savunma pozisyonuna geçiyosun bildiğin bütün sueleri okuyosun minimum hasarla cıkıyosun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
BIÇAK GÖTÜR OKULA CİDDİYİM TEHDİT ET

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,808
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Bugün sınıfta arkadaşlarla muhabbet ederken sınıftan başka bir çocuk (bu çocuğa X diyeceğim.) arkama gelip boğazımı sıkmaya başladı koluyla. Önce bir şey yapmadım çünkü bu X ara sıra şakasına böyle şeyler yapıyordu ama bu sefer ki öncekileri gibi değil. Boğazımı çok sıktı ve uzun sürdü bu yüzden ilk elimle kolunu ittirmeye çalıştım fakat bırakmadı, sonrasında dirseğimle karnının yanına vurmaya çalıştım ama biraz gerimde durduğu için kolum yetişmedi. Bende son çare yüzüne gelişi güzel bir yumruk yapıştırmak zorunda kaldım ve yumruk X'in gözünün altına isabet ve X'in gözünün altı baya şişti ve kızardı. Bunlar ders esnasında oldu ve hoca benim haklı olduğumu anladı diğer arkadaşlarım sayesinde, olayı açıkladılar. Neyse bu X kekonun teki zaten baya sinirlendi, çıkışa çağırdı ve okulda ne kadar tanıdığı varsa çıkışta beni bekleyecekti.

Hocam bunun farkında olduğu için çıkışta benimle gel dedi, diğer hocalarda durumdan haberdar oldu. Arkadaşlarım dışarda bana gelmemi söylüyordu en az 15 kişi beni bekliyorlarmış. Önce hocam gitti konuşmaya ve X bir şey yapmayacağını söylemiş (tabi ben inanmadım.) ve okulun arkasından gitmişler. Tam ben çıkacağım kapının önünde bekleyen arkadaşlarım gelmememi söylüyordu ve bende gitmedim. Ardından polis geldi (X kişisi ortalıkta yoktu) ve arkadaşlarımla eve sağ salim gittim.

Tabii bunun yarını var ve büyük ihtimalle dayak yiyeceğim çünkü bu X rahat durmaz biliyorum. X'le aynı sınıfta olmamız ayrı bir sıkıntı, durumu yarın idare bildireceğim ve başıma bir şey gelirse X kişisinin sınıfının değiştirilmesini isteyeceğim. Önerileriniz varsa beklerim.

(11.sınıfım)
Ya adam gibi dayak yiyeceksin ya da adam olmayana adamlığını hatırlatacaksın kardeşim.
Hocalar haklılığını anlamış zaten gerisi yalan.

• Beğen
Reaksiyonlar: Just

Lgoyü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Enes
Sağlam bir vücudum var öyle zargana falan değilim ama 15 kişiye hangi vücut dayanır. Baktım üstüme geliyorlar önde gelenlere bende saldırırım yere yığılınca da yüzümü iyice saklar bütün darbeleri sırtıma ve bacağıma alırım.
Caddeye doğru bol insanın olduğu bir yere gidin illakin bir dayı Hop vurmayın gençler diye araya girecektir Kafa karın gibi yerleri kollamaya bakın dayak yiyeceğinizi anladıysanız olan ellere bacaklara olsun. Umarım kurtulursunuz ama olayın üstünden 1 gün geçtiyse siniri dinmiştir ben çok yaşıyorum bagcilardayim çok keko arkadaşım var.

BIÇAK GÖTÜR OKULA CİDDİYİM TEHDİT ET
Hem bıçağı gasp ettirme garantili hemde bacağa yeme garantili ne güzel iş

bak bende istanbuldayim diyosan arac gerec lazim geleyim
1 geldin 2 geldin 3 de bu çocuğu öldürmekmi istiyon ne diyon kapa çenenide dur durduğun yerde.

Hocam eyvallahta 15 kişiye 2-3 kişi ne yapsın. Yarın çocukla konuşmayı deneyeceğim, diyeceğim madem çok sinirlisin beni dövmek istiyorsun sende bana yumruk at konu kapansın.
İlla yiyeceksen dayağı tek kişiye odaklan vs. Olayını geç ordakilerin cepleri el hareketlerine bak bı bıçak vs. Şeyler tespit edersen birine odaklanma saplarlar. Bağcılar tavsiyesi ama ceplerin boş olduğuna eminsen tut x kişisini vur vurduğun kadar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
954,569
Üyeler
150,511
Son üye
xishou