Neler Yeni

Yarın büyük ihtimalle dayak yiyeceğim

DenizBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Deniz
Bence direkt idareye söyleme hemde dayaktan korkma adam gibi dayak yemek dayaktan kaçmaktan daha kötü bence bu tür işleri kendi başına halletmeye bak
Hocam karşımda ki öyle laftan anlayacak birisi değil ki. Teke tek gel desem onu da kabul etmez. Dayak yemekten zaten pek korkum yok, hem aynı sınıfta olduğu birisine ne kadar zarar verebilir. İdareye söylemesem ne yapacağım?

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,587
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
Hocam karşımda ki öyle laftan anlayacak birisi değil ki. Teke tek gel desem onu da kabul etmez. Dayak yemekten zaten pek korkum yok, hem aynı sınıfta olduğu birisine ne kadar zarar verebilir. İdareye söylemesem ne yapacağım?
Yarın okula gidince sınıfta konuş çocukla çocuk sınıfta kavga başlatsa kalabalık olamaz zaten büyük ihtimalle teke tek kalırsın ama baktın çocuk harbiden çok uzatıyo sende adam topla

DenizBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Deniz
Yarın okula gidince sınıfta konuş çocukla çocuk sınıfta kavga başlatsa kalabalık olamaz zaten büyük ihtimalle teke tek kalırsın ama baktın çocuk harbiden çok uzatıyo sende adam topla
Adam toplayayım toplayayım da fazla tanıdığım yok ki. En fazla 6 kişi çağırabilirim. Sınıfta konuşmayı denerim de büyük ihtimalle yine çıkışta bekle diyecektir.

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,531
İsim
umt
Discord
umt#4257
Bugün sınıfta arkadaşlarla muhabbet ederken sınıftan başka bir çocuk (bu çocuğa X diyeceğim.) arkama gelip boğazımı sıkmaya başladı koluyla. Önce bir şey yapmadım çünkü bu X ara sıra şakasına böyle şeyler yapıyordu ama bu sefer ki öncekileri gibi değil. Boğazımı çok sıktı ve uzun sürdü bu yüzden ilk elimle kolunu ittirmeye çalıştım fakat bırakmadı, sonrasında dirseğimle karnının yanına vurmaya çalıştım ama biraz gerimde durduğu için kolum yetişmedi. Bende son çare yüzüne gelişi güzel bir yumruk yapıştırmak zorunda kaldım ve yumruk X'in gözünün altına isabet ve X'in gözünün altı baya şişti ve kızardı. Bunlar ders esnasında oldu ve hoca benim haklı olduğumu anladı diğer arkadaşlarım sayesinde, olayı açıkladılar. Neyse bu X kekonun teki zaten baya sinirlendi, çıkışa çağırdı ve okulda ne kadar tanıdığı varsa çıkışta beni bekleyecekti.

Hocam bunun farkında olduğu için çıkışta benimle gel dedi, diğer hocalarda durumdan haberdar oldu. Arkadaşlarım dışarda bana gelmemi söylüyordu en az 15 kişi beni bekliyorlarmış. Önce hocam gitti konuşmaya ve X bir şey yapmayacağını söylemiş (tabi ben inanmadım.) ve okulun arkasından gitmişler. Tam ben çıkacağım kapının önünde bekleyen arkadaşlarım gelmememi söylüyordu ve bende gitmedim. Ardından polis geldi (X kişisi ortalıkta yoktu) ve arkadaşlarımla eve sağ salim gittim.

Tabii bunun yarını var ve büyük ihtimalle dayak yiyeceğim çünkü bu X rahat durmaz biliyorum. X'le aynı sınıfta olmamız ayrı bir sıkıntı, durumu yarın idare bildireceğim ve başıma bir şey gelirse X kişisinin sınıfının değiştirilmesini isteyeceğim. Önerileriniz varsa beklerim.

(11.sınıfım)
tenha yerlerden uzak dur şişlerler filan böyle andavalların ne yapacağı belli olmaz

DenizBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Deniz
Bunu çözmenin tek yolu arkanın sağlam olup gözlerini korkutman. Bu arada hocana helal olsun normalde hocalar bu kadar umursamazdı
Gözünü korkutmam zor hocam o kadar fazla kavgaya çağırabileceğim tanıdığım yok. Hocalarımla zaten aram iyi yani benim başıma bir şey gelse zaten X'in okulda barınma ihtimali yok gibi bir şey olur.

Megan

80+ Silver
Gözünü korkutmam zor hocam o kadar fazla kavgaya çağırabileceğim tanıdığım yok. Hocalarımla zaten aram iyi yani benim başıma bir şey gelse zaten X'in okulda barınma ihtimali yok gibi bir şey olur.
İşin içine ailenizi katsanız okula gelseler o gün olay çözülür, birkaç gün sonra yine gelirler. Böyle tipler her sınıfta her okulda vardır maalesef

DenizBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Deniz
İşin içine ailenizi katsanız okula gelseler o gün olay çözülür, birkaç gün sonra yine gelirler. Böyle tipler her sınıfta her okulda vardır maalesef
Şu anlık durumu ailem bilmiyor ki bilmesini de pek istemiyorum. Önce hocalarımla iyice konuşup onlar isterse durumu aileme anlatırım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,625
Üyeler
150,525
Son üye
İsmail Cizre
Top Bottom