Neler Yeni

Yarın büyük ihtimalle dayak yiyeceğim

Just

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Veysel
Discord
Jvst#3777
Aileni kat işin içine boşuna bekleme hocalarını. Böyle insanlar hiçbir laftan anlamaz. O 15 kişiden de dayak yeme. Kaç tane kemiğin kırılabilir. Öyle 2-3 vurup gidecekler zannetme. Böyle insan çok var biraz zor işin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aileni kat işin içine boşuna bekleme hocalarını. Böyle insanlar hiçbir laftan anlamaz. O 15 kişiden de dayak yeme. Kaç tane kemiğin kırılabilir. Öyle 2-3 vurup gidecekler zannetme. Böyle insan çok var biraz zor işin.
Bir şeyden korkacaklarını zannetmiyorum. Ya orta yolu bulmanız lazım ya da ne bileyim illa dayak yiyeceksen sadece ondan ye bence.

Just

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Veysel
Discord
Jvst#3777
Sadece o gelip yumruk atsa bana razıyım ama bunu kabul eder mi orasını bilmiyorum.
Hiç zannetmiyorum. Böyle okulda falan dalarsa kaybedeceğin ama çok da dayak yemeyeceğin bir şekilde dövüş olmazsa. Zaten hem okul ceza verir en kötü darp raporu alırsın diyeceğim ama ceza sistemi malum imza atar çıkar.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,046
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Sende adam topla

TÜRK YILDIZLARI

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
446
İsim
Mehmet Ataseven
tamam sen yinede mınçıka bıçak falan al öyle git onlar çekerse sen sapla
Ne saçmalıyorsun adamı suça teşvik etmekten sen hapse girersin adamın hayatını yakmaya mı çalışıyorsun usta sakin olun az yahu. Gitsin polise durumu bildirsin. Dayak fln muhabbeti olursa şikayetçi olsun darp raporu alsın .

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,669
İsim
Deniz Efe
Hocam teke tek gelse sorun yok, dayağımı yerimde atarımda ama 15 kişiye karşı yapabileceğim hiçbir şey yok. Büyük ihtimalle yarın durumu idare anlatıp çıkışta da 15 kişiden dayağımı yiyip normal hayatıma devam edeceğim. Tabii bana bir zarar gelirse bu X'in başka bir sınıfa ya da okula gönderilmesini isteyeceğim.
Anca birilerini toplarsın zaten tek gelmeye g0tun yemiyor mu gibi laflar söyleyebilirsiniz. anca arkana güven sen zaten gibi şeyler söyleseniz toplum içinde(ortamda kızlar falan olsun o zaman pek birilerini toplayacağını sanmam) biraz daha az kişi toplar diye düşünüyorum

DenizBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Deniz
Anca birilerini toplarsın zaten tek gelmeye g0tun yemiyor mu gibi laflar söyleyebilirsiniz. anca arkana güven sen zaten gibi şeyler söyleseniz toplum içinde(ortamda kızlar falan olsun o zaman pek birilerini toplayacağını sanmam) biraz daha az kişi toplar diye düşünüyorum
Onursuzlar hocam, desem ki zayıf bir şey bana tek başına bir şey yapamayacağını biliyor ama öyle de değil, benimle neredeyse aynı yapıda çocuk.
Dayak yersem gider darp raporu alır okuldan attırırım.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,993
İsim
Mert Can Ergün
Allah yardımcın olsun böyle tiplerin okulda yeri yok

• Beğen
Reaksiyonlar: Just

DenizBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Deniz
Biraz önce hocam aradı, müdür yardımcısı durumu hemen idareye taşımış. Yarın ikimizde idarede savunmamızı verecekmişiz. Hocam X'le de konuşacakmış, olayı aramızda konuşarak hallederek ikimizin de siciline bir şey işlenmesin diyor. Ben bu duruma tabi kabul ettim de X ne der bilemiyorum.

Top Bottom