Arama sonuçları: *

1. Y

Yardım B550M DS3H m2 SSD vidası yalama oldu

Bilgisayarcıya götürcem bakalım son çare
  2. Y

Dediğinizi yaptım ama gövdesi bile oynamıyor çok sıkı halen
  3. Y

Pense denedim ama karga burun bulamadım tam sonuç verir mi bilemiyorum çok sıkı yapmışlar vidayı baştada açılmıyordu zorlayınca bu hale geldi 1725148937 Vida yuvası dediğiniz vidanın takılı olduğu gövde mi?
  4. Y

Başlıkta belirttiğim gibi bunu nasıl çıkarırım? Her yöntemi denedim olmadı
  5. Y

Yardım B550M DS3H Anakart Ses Çıkaran Parça

Şimdi farkettim de eski anakartım olan A320M S2H'te benzer parçada da böyle oynaklık var ama 5 yıldır dan fazladır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım ama bilmiyorum. Sipariş ettiğim yeni ekran kartı gelince pc'nin montajı için her zaman güvendiğim bilgisayarcıya götürüp sorucam bakalım bir sorun...
  6. Y

garanti ile uğraşmak istemiyorum distribütör garantili diyor ama Allah bilir ne zaman gelir bilgisayarcıya lehimletsem olmaz mı? bir sıkıntı olur mu? zarar verir mi anakarta lehim yapmak?
  7. Y

Bu anakartı yeni aldım 3 hafta falan oldu bilgisayarcılar lehimleyebilir mi?
  8. Y

kesin olarak o parçadan geliyor hocam harakette ediyor parmakla oynatınca. Bir sorun yaratır mı?
  9. Y

Arkadaşlar ekte paylaştığım foto da anakartı kurarken yaşadığım sorun. Bu küçük gri parçadan sesler geliyor salladıkça bu normal bir şey mi? anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim
  10. Y

🚨Roblox devri bitti YASAKLANDI 🚨

Erotik şeyler olduğu doğru aynı zamanda ırkçılı, pedofili olayları aklına gelebilecek her türlü pislik var aslında Roblox'ta zaten eskiden Roblox çocuklar için değildi sadece yetişkinlere yönelik içerikler vardı ama zamanla paranın kaynağı çocuklar olduğunu öğrendiklerinde zamanla günümüzdeki...
  11. Y

🚨Roblox devri bitti YASAKLANDI 🚨

Bitmedi cano ben oynuyom şuan tek yapman gereken DNS ayarlarına gidip 1.1.1.1 1.0.0.1 olarak değiştirmek yıllardır kullanıyorum tüm yasaklı sitelere girebiliyorsun yeni mobilde de denedim oluyor halen Roblox'a giremiyorsanız Bloxstrap adında mod var Roblox için onu kurun giriyor PC için geçerli.
  12. Y

Yardım Onedrive yüzünden 2 tane belgeler klasörü oldu

Belki bu konu sana yardımcı olabilir. https://forum.donanimarsivi.com/konu/onedrivei-kaldirdim-ama-klasoerlere-girerken-hata-veriyor.961295/
  13. Y

Çözüldü✓ OneDrive'ı kaldırdım ama klasörlere girerken hata veriyor

Arkadaşlar merhaba. Sorunun çözümünü uzun araştırmalar sonucunda buldum ve sizinle paylaşmak istiyorum. Başlamadan önce bilgisayarınızı yedeklemeyi unutmayınız! Şimdi. OneDrive'I kapatıp kaldırmadan önce hangi dosyalarınız ve klasörleriniz OneDrive ile yedeklenmiş ise onları kopyalayıp C...
  14. Y

Çözüldü✓ OneDrive'ı kaldırdım ama klasörlere girerken hata veriyor

Bu sorunun çözümü nedir? (ÇÖZÜLDÜ! CEVABI ALTTA!)
  15. Y

Öneri Lossless Scaling işe yarıyormu

Az evvel satın aldım ve tüm modları kullandım ve hiç biri işe yaramadı tüm ayarları denedim her şekilde iade etmek zorunda kaldım.
  16. Y

Lossless Scaling düşük sistemde fpsi daha da düşürüyor

Monitörün hertzi kaç hocam? çünkü en etkili rol oynayan şey monitörün hertzi sonrasında ekran kartı.
  17. Y

Lossless Scaling Bilgisayarımın Kapanmasına Sebep Oluyor

Kasanın soğutması yetersiz kalıyor. İşlemci macununu yenile ve sıvı soğutma takmanı öneririm.
  18. Y

Lossless Scaling programı işe yarıyor mu?

Bir çok ekran kartın da çalışıyor evet ama buradaki etkili rol monitörün hertzi bunu göz önünde bulundurmak lazım ne kadar yüksekse o kadar akıcılık sağlıyor.
  19. Y

Lossless scaling çalışmıyor

Monitörün hertzi de önemli ne kadar yüksekse o kadar iyi.
  20. Y

Lossless Scaling Virüs total ACİL

3. Parti yazılımlar genelde programlarda değişikliğe sebebiyet verdiği için virüs olarak tanımlanıyor. Orjinal imza yok çünkü cracklenmiş oluyor bir de bunlar o yüzden. 3 virüs dediği şey onlar bir şey değil daha kritik olan anti-virüs'ler var onlar gösterseydi o zaman virüs derdim ama bir...
Top Bottom