Arama sonuçları: *

1. A

20k gaming laptop önerisi

hocam ne zamana kadar indirimde
  2. A

onada bakabilir miyim hocam
  3. A

hocam oynadığım oyunlar lol her kış mafia 2 bitiriyorum valo cs vs rahat açar mı bunları
  4. A

üniverste coğrafya bölümü için laptop şart mı

ezilmek istemiyorum pek dostum fotoğraf falan çekinmek istiyorum fakat eldeki imkanlar uymuyor pek özgüvenimi düşürüyor
  5. A

hocam bu güncel oyunlarda ne gibi performans verir
  6. A

arkadaşlar üniye gideceğim ve yurtta kalacağım o yüzden laptop almaya karar verdim 20klık laptop önerilerinizi alabilir miyim
  7. A

yanlış anlamayın ama redmi t9 kullanıyorum gittiğim ünide dalga konusu vs olmamak içinde telefon istiyorum fakat laptopa döncem gibi bu dediklerinizden sonra benimde içim rahat etmiyordu
  8. A

Samsung S22 vs Samsung S23FE

anladım hocam çok teşekkür ederim
  9. A

hocam aşırı arada kaldım ya telefon alıcam yada laptop telefonum iyi durumda değil
  10. A

batarya pek sorun olmiycak benim için zaten ısınma sorunu var diyorlar son güncellemeyle düzeldi diye duymuştum o konuda nasıl 1726248570 bende öyle düşünüyorum hocam 1 yıl güncelleme ve az daha iyi batarya için 5k fazla geliyor
  11. A

hocam arada 5klık bir fark var az buz bi rakam değil öğrenciyim kendi imkanlarımla alıyorum elimde sağlam bir powerbank var onunla işimi göreceğini düşünüyorum
  12. A

bu yıl üniye gideceğim ve coğrafya bölümünü okiycağım fakat şuanki telefonum iyi olmadığı için telefon yükseltmek istiyorum laptopu 1 sene geriye atarak coğrafya bölümü için ilk sene laptopsuz geçirebilir miyim
  13. A

hocam bataryası 1 günü çıkarıyor mu? kamerası nasıl pişman olur muyum üni öğrencisi olarak çoğu işimi ödevlerimi bu telefon üzerinden yapacağım
  14. A

Arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım. S22 18 bine S23FE ise 23bine belirli internet mağzalarında mevcut benim için önemli konular kamerası ve kullanım kolaylığı bunları göz önüne alarak hangi telefonu tercih etmeliyim S23FE için aradakı 5 bin TLilik fark değer mi?
  15. A

Şehirler hakkında bilgi

bu yıl yksye girdim ve 550 bin sözel sıralaması yaptım küçüklükten beri hayalim olan öğretmenlik okumak istiyorum türk dili ve edebiyatında bartın kayseri kastamonu düzce gibi şehirler geliyor bu şehirlerin sosyal hayatı hakkında endişelerim var burda bulunan arkadaşlar şehirlerin sosyal...
  16. A

R5 5600 sistemde PUBG'de FPS düşmesi oluyor

evet hocam sebebi nedir bulamıyorum
  17. A

hocam sistem pubg için yüksek seviyede değil mi zaten? 1712952518 200den 100lere 150den 80lere
  18. A

hocam garip bi drop yani aşırı rahatsız ediyor bi çözümü yok mudur internetim gayet iyi sistemden olduğunu düşünüyorum
  19. A

Evet arkadaşlar çıldırmak üzereyim bu sorundan. Diğer hiçbir oyunda drop yemiyorum fakat PUBG'da çatışma sırasında loot yaparken FPS düşmesi yiyorum anlık olarak. Sistemim şöyle R5 5600 RX 6700 XT 16 GB RAM 1TB SSD yardımcı olursanız çok sevinirim.
  20. A

Hazır sistem önerisi

Yarın öğlen sipariş vermem lazım yoksa 1 yıl veremiyorum riske girmeyim ben youtubeden baktım gerçekten herkes övmüş sistemi çok mutlu oldum şuan az daha aynı paraya daha kötü sistem alıyordum çok teşekkür ederim 🙏
Top Bottom