Arama sonuçları: *

1. M

Anakartım'ın alacağım ssd ile nasıl uyumlu olduğunu anlarım

Önerdiğim modeli alın geçin. Nedeni oyun oynuyorsanız zaten M2 SSD ve Sata arasında fazla fark olmayacak. İş yapıyorsanız fark olacak. Samsung çok uzun ömürlü SSD yapmış alın kullanın.
  2. M

100-200 TL Arası Gamepad Önerisi

Arkadaşlar bu fiyat bandında kaliteli ürünler önerir misiniz?
  3. M

Ev interneti öneri

2 Yıldır Netspeed kullanıyorum. Süper hizmet ve firma.
  4. M

Hayırlı Olsuna Geldik Technopat Sosyal'den

Hocam e napalım Technopata girmeden duramıyorum. Trollediğim dedim olayda şu: çocuk telefonun ekranını çizmiş nasıl düzeltebilirim diyor. Bende çocuğa "Soğuk su içerek." dedim. Allah aşkına çizilmiş telefon ekranına ne yapılabilir akıl var mantık var zeka var. Yenisini alacaksın. Boş konular...
  5. M

Babamı Yeni PC Almasına Nasıl İkna Ederim?

Kusura bakma kardeşimde eğer durumun kötüyse bilgisayar alma hayalini bir kenara bırak. Bilgisayar seni kurtarmayacak. He çok oynamadan duramıyorsan yazın çalış bir yerde al PS4'ünü takıl oyunlarla. Korsan da çıkar o zamana kadar. Senin görevin kendini kurtarmak. Güzel bir iş sahibi olduktan...
  6. M

Hayırlı Olsuna Geldik Technopat Sosyal'den

Technopatta trollükten 1 yıl ban yedim geldim. 2 Hesabım var diğerini hala kullanıyorum. Burası iyi güzel ortam bence.
  7. M

Anakartım'ın alacağım ssd ile nasıl uyumlu olduğunu anlarım

Eğer anakartında M2 desteği varsa tüm SSD'leri kullanabilirsin neredeyse. Zaten normal Sata bağlantılı yani 2.5 inch büyük boy olan SSD'lerden kullanacaksan destekli ama M2 yani küçük olan SSD'den alacaksan da senin anakartında 1 adet yuva var...
  8. M

ram takmak

Çıkartmadan takabilirsin. Anakart modeli ve takmak istediğin Ram modellerini buraya atar mısın ve şu an ki kullandığın Ram modellerini de.
Top Bottom