Neler Yeni

Anakartım'ın alacağım ssd ile nasıl uyumlu olduğunu anlarım

Yusforl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf Oral
Asus'un A320M-E anakartı var bende ssd almayı düşünüyorum sata 3.0 alıcam değil mi?
Toshiba 240 gb almak istiyorum birde yeterli olur mu (1 Tb wd harddisk var)

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,714
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Lütfen başlığı detaylandırın.

Ali Tok

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Ali Tok
şuan piyasada satılan ssd lerin hepsi sata 3 zaten 240 gb de 1tb varsa yeterli olur windows ve çok kullandığın programları ssd kurman yeterli

Yusforl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf Oral
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakarta uymama gibi bi sorun olmaz değil mi

unfaitful

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
muhammet özdemir
Harddisc düzeyinden harddisc+ssd olayına yeni geçtim.1tb hdd varken + 240'lık ssd bence fazlasıyla yeterli benim kasamda şuan bu durumda yalnız bir önerim var başlığa denk geldim toshiba nedir nasıldır ssd'sini kullanmadım lakin okuma yazma oranına bakarak ssd alırken transcend 240gb aldım 2 hafta içinde bozuldu kendiliğinden değişim verdi vatan bilgisayar samsung evo 240lık aldım gayet iyi çok fiyat farkı yoksa samsung tavsiye edebilirim.

Wikon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Wikon
Steam
naumia
Discord
Redingoo#0558
SSD'nin girişi zaten sata+güçten oluşmakta. Kolaylıkla takabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Erkan Ersiz
Eğer anakartında M2 desteği varsa tüm SSD'leri kullanabilirsin neredeyse. Zaten normal Sata bağlantılı yani 2.5 inch büyük boy olan SSD'lerden kullanacaksan destekli ama M2 yani küçük olan SSD'den alacaksan da senin anakartında 1 adet yuva var. https://www.n11.com/urun/samsung-86...C2_csvsLFiG3MQOELDhoCSe0QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds sana bu ürünü tavsiye ederim. Bu modelin yongaları çok kaliteli ve oyun için ideal. Ne kadar paran olduğunu söylersen daha çok yardım edebilirim.

Yusforl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf Oral
Eğer anakartında M2 desteği varsa tüm SSD'leri kullanabilirsin neredeyse. Zaten normal Sata bağlantılı yani 2.5 inch büyük boy olan SSD'lerden kullanacaksan destekli ama M2 yani küçük olan SSD'den alacaksan da senin anakartında 1 adet yuva var. https://www.n11.com/urun/samsung-86...C2_csvsLFiG3MQOELDhoCSe0QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds sana bu ürünü tavsiye ederim. Bu modelin yongaları çok kaliteli ve oyun için ideal. Ne kadar paran olduğunu söylersen daha çok yardım edebilirim.

Yusforl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf Oral
Önerin için teşekkürler ama almayı düşündüğüm ssd ile arasında 100 liralık bi fark var haklısın samsung daha iyidir ama daha az paraya aynı özellikler neredeyse ki toshibada o kadar kötü bi marka olarak görmüyorum genede o kadar haküm değilim konuya düşüncen için sağolasın

Yusforl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf Oral
M2 mi almalıyım yoksa 2.5 inç ssd mi hangisi tercih edeyim fiyat en fazla 350 lira olur max çıkabileceğim

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Erkan Ersiz
Önerdiğim modeli alın geçin.
M2 mi almalıyım yoksa 2.5 inç ssd mi hangisi tercih edeyim fiyat en fazla 350 lira olur max çıkabileceğim
Nedeni oyun oynuyorsanız zaten M2 SSD ve Sata arasında fazla fark olmayacak. İş yapıyorsanız fark olacak. Samsung çok uzun ömürlü SSD yapmış alın kullanın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,451
Üyeler
153,563
Son üye
Daphne
Top Bottom