Arama sonuçları: *

1. Artorias

MSI Pulse B13V Ram Yükseltme Sonrası Kasma

yaptım ama değişen bir şey olmadı yeni bir ram kit aldım yine aynı problem var eski ram ları takınca bir problem olmuyor Yeni aldığım ram G.SKILL Ripjaws DDR5 SO-DIMM... https://www.amazon.com/dp/B0B1L42MS7?ref=ppx_pop_mob_ap_share 1707506929 İki ram iade edeceğim sanırım 16 gb kullanmaya...
  2. Artorias

MSI Pulse B13V Ram Yükseltme Sonrası Kasma

MSI Pulse B13V model laptopun üzerindeki 8x2 16 gb ramları söküp 16x2 32 gb ram taktım ama ram yükseltme üsleminden sonra düzgün ve kararsız çalışmaya başladı takarken eldiven kullandım bataryayıda çıkardım ram uyumluluğunu kontrol ettim almadan önce acaba yanlış ram mi taktım satın alıp...
  3. Artorias

ssd sağlığı hakkında yardım

samsung magician ile yaptım yok
  4. Artorias

ssd sağlığı hakkında yardım

kullandığım ssd satacaktım satın almaya gelen eleman ssd sağlığının çok kötü olduğunu alamayacağını söyledi ssd sağlığı %96 bana göre normal gelmişti sizce garantiye yollamam gerekiyormu
  5. Artorias

Öneri Ekran Kartı tavsiye edermisiniz

msi geforce gtx 1070 gaming x 8gb 1800tl sizce fiyatına göre uygunmudur 2. el
  6. Artorias

ikisi arasında kaldım 1070 almak yerine garantili kart almak daha çok kafama yatıyor çünkü 1070 genelde internet cafe çıkması
  7. Artorias

1070 2000 tl altına düşmüyorlar eski bir kart ama performans olarak çok iyi olduğu için çok fazla pazarlık yapmıyorlar
  8. Artorias

hocam bu kart ile diyer marka kartların farkı ne çünkü 2. el olarak msı vb markalar 1800 1500 tl arası fiyat biçmişler 0 ise 1800tl sanırım bu 2. el cilerin 0 fiyatından yüksek fiyat biçmesine ayar oluyorum
  9. Artorias

1000tl hocam yanlış yazmışım 1607929313 hocam r590 ve 1660 2500-3000 fiyat biçiyorlar
  10. Artorias

hocam 1070 ti 3000 tl fiyat biçiyorlar 1070 ise 2250 pazarlık ile 2000 tl düşürebildim 1 tl daha verip 1070 ti mı alayım deyermi sizce
  11. Artorias

2. sistemim için ekran kartı almayı planlıyorum ama çok kararsız kaldım şuanda üstünde idare etmek için bir ekran kartı var bütcem 1700 tl 2. veya sıfır olabilir 2. el olarak 1060 6 gb veya 1070 ekran kartları var kafamda 1060 1500 tl fiyat biçiyorlar 1070 almak istersem biraz bütceyi aşıp...
  12. Artorias

işlemcim hem yüzde 100 de çalışıyor

prime95 açıkmı unuttun hocam bu ne reset atarmısın bilgisayara
  13. Artorias

Csgo para kazanılır mı.

bundan önceki operasyondan 4000tl vurmuştum
  14. Artorias

Bu dolandırıcı mı ?

ayrıyetten kartın ortalama fiyatı 700 800 tl arasında 500 tl o kartı satacağını zanetmem genelde bilgisiz insanlar bilgisayar parçalarını çok fahiş fiyatlara koyarlar DDR 3 4gb ram 700 tl diyen bir adam ile karşılaşmıştım
  15. Artorias

Ekranda kayma kırmızı cizgiler

çok eski bir kart hocam yani bu sisteme bu kartı alan bende hata aslında ama yapacak bişey yok 10 yıllık kart yanacaksa yansın da cs go rekabetci maçta yanmasın istiyorum ama banamısın demiyor çok garip dün 3 4 saat hata veren kart 12 saat furmark testinde ölmedi zamanla belli olacak akibeti sanırım
  16. Artorias

Bu dolandırıcı mı ?

kesinlikle güvenilir değil
  17. Artorias

Yardım cyberpunk cızırtı sorunu

oyunda ilk aldığımda 1 kere olmuştu bug gibi bişey oyun dosyalarını doğrula veya yeni yamayı bekle oyun çökerken kulaklığa senin bahsettiğin gibi bir ses gelmişti
  18. Artorias

evet hocem driver sildim tekrardan yükledim şuanda gpu bakıyordum ama driver silmeden önce furmark testinde bile çöken ekran kartı tekrar driver kuruncu hiçbir hata vermemeye başladı gayet normal çalışıyor şuan hala zorluyorum bozulsun diye ama sürücü kaynaklı bir hata olma ihtimali varmıdır acaba
  19. Artorias

Yardım cyberpunk cızırtı sorunu

sistem özelliklerin nedir
  20. Artorias

UP UP UP
Top Bottom