Arama sonuçları: *

1. K

Sistem upgrade vs yeni sistem tavsiyesi

Hocam o kadar geçmiş sorgulamanın mantığı var mı? Emin olamadığım için yazdım düzenledim "zorlarsak" Kelimesini ekledim takılmana gerek yoktu😃
  2. K

Hocam işte bu fiyata en iyi ekran kartlı sistem bu işlemciside iyi sayılır AMD ile değişebilsek direkt bu zaten bence ancak olmuyor maalesef
  3. K

Diyorsunuz ki tı süperden düşelim ama işlemciyi AMD yapalım. Sebebini öğrenebilir miyim acaba?
  4. K

Iphone15 plus beni uzun idare eder mi? Kronik sorunları, fazla ısınması var mı?

Katılıyorum üstüne imzamıda atıyorum mührünü basıyorum. İphone o kadar zamandır 70-80k ya 60 hz satıyor(tabiiki büyük bir sebep değil). Al mesela düşüklerden örnek vereyim bilinmedik marka camon 20 pro. Telefon 12k ama 120hz. Kamera desen iphone nun 50 mp üzerine çıktığını hatırlamıyorum. Camon...
  5. K

Kasım konusunda hiç emin değilim bişey demek istemem. Ne kadar fazla am5 işlemcide olsa bu fiyata 4070 tı süper bulmak zor hocam sizin tercihiniz tabii ki.
  6. K

https://www.incehesap.com/emirivriv-bronze-hazir-sistem-fiyati-44963/?utm_source=paylas&utm_medium=urun&utm_term=mobile-app bulabildiğim en iyilerinden
  7. K

Bakayım geleyim hemen hocam
  8. K

40-50k ise 7800xt çok zorlarsak 7900gre veya 4070 superli sistemler bulabiliriz hocam isterseniz bakabilirim.
  9. K

1. Sorunun cevabı evet 2060 tan 0 bir 3060 veya 2. El 6700xt geçilebilir. 3600x yerinede 5500 veya 5600(sadece işlemciyse eğer 5800x3d). 2. Sorunun cevabı ise üstüne koyacağın paraya bağlı. Ortalama 10k ya gider sistem. Üzerine 15-20k koyarım dersen ddr5 ortalama bir hazır sistem bulabiliriz.
  10. K

Öneri İki Monitör Arasında Kaldım İndirim Bitmeden Fikir Verin

Monitöre uzaklığın iyi dersen (pek fark oluşturmayacak zaten) 256f olabilir 0.7 inç fark var 250 liraya gayette değer
  11. K

Windows arama penceresi yüklenmiyor.

Son güncellemeden beridir çok çok nadir yaşıyorum eyw yinede
  12. K

Evet gayette eminim?
  13. K

Hocam ben Win 11 de yaşıyorum bu sorunu. Genelde internet çok yavaş olunca oluyor. Bazende restart atarak düzeltiyorum.
  14. K

Nitro 16 cihazimda pil kalibrasyonu

Hocam sen bide benim laptop gör pil sağlığı yüzde 93 şarjda çıkardıktan 30-35 dakikaya kalmadan yüzde 0
  15. K

Çözüldü✓ 2000TLYE KADAR MOUSE ÖNERİSİ

Aynısını kullanıyorum gecikme yok uygulamasıda muhteşem
  16. K

5000 tl bütçe klavye mouse kulaklık önerir misiniz

Dostum numpadi olan demiş(Dareu çok iyi marka numpad sıkıntı yaratmaz dersen alabilirsin dostum?)
  17. K

maks 25k sistem önerisi.

Hocam bende duymadım hiç ama sanki anakartı sizin seçmeniz gerekiyor tükenmiş galiba
  18. K

maks 25k sistem önerisi.

Darboğaz çok minimal olabilir(%1-3 arası) hiç takılacak değer değil alınır gayette hocam hayırlı olsun alırsanız
  19. K

CPU ve GPU nun %10 altına düşmesi

Rica ederim. Dediğim gibi sınır 90 derece olunca kendini kısıyor işlemci sıcaklığı düşürmek adına. Kısınca da fps düşüyor ama sorun şurada, sizin bilgisayar direkt hayattan kopuyor böyle bir olay olsa biraz daha fpsi kısardı. Ayrıca mantığı yanlış kurdum ilk 90 mı 95 derecemi bakmam lazımdı...
Top Bottom