Arama sonuçları: *

1. D

Windows 11'e geçilir mi?

windows 10 un patchli hali,oyun performansı olarak az da olsa negatif etkiliyor, hataları var ,daha zamanının gelmediğini düşünüyorum.
  2. D

Modding lisans olmayan windowsda arka plan değiştirmek serbest mi

win10 etkileşimsiz değiştirmek yasal yollar çerçevesinde imkansız diye biliyorum,11 hakkında bilgim yok maalesef kusuruma bakmayın
  3. D

Sistem önerisi Max 30 k çok aşmasın

game garaj nasıl bir markadır hocam?
  4. D

Modding lisans olmayan windowsda arka plan değiştirmek serbest mi

orijinal windows kullanmadıkça yapamazsınnız hata değil 1691561845 kısıtlamaları var
  5. D

EPEY benzeri aranan sistemin bütün özelliklerini söyleyen websitesi arıyorum.

malum epeyde son zamanlarda aradığım bazı şeyleri bulamadığımı farkettim,yabancı menşeili aratabileceğim laptopların özelliklerini önüme serecek bir site biliyor musunuz?
  6. D

İç mimarlık bölümü okunur mu?

mimarlık iç mimarlıktan bi tık daha iyi ama çokda farkı yok,hayalindeki meslekse okumanı tavsiye ediyorum yoksa hiç bulaşma.
  7. D

İç mimarlık bölümü okunur mu?

hayır,işsizlik garanti.
  8. D

türknete geçilir mi?

geçilir kullanıyorum.
  9. D

E-Ticarete başlamak için yapılabilecekler, tavsiyeler.

bende konuyla çok haşır neşir değilim ondan çok ayrıntılı cevap veremeyeceğim,youtube dan göz gezdirebilirsiniz,umarım yoluna koyabilirsiniz.yalnız ve tek tavsiyem ydışına satış olacaktır. 1691482530 türkiyeden malı daha ucuza tedarik edebilirsiniz
  10. D

hocam instagramdan satmayı filan düşünmeyin bence ,size dropshippingi öneriyorum türkiye'den toplu alım yaparak ydışında ebaydır aliexpressdir vsvs. orada satmanız maddi manada sizi pozitif etkileyecektir diğeri hikaye. youtubeda bunun hakkında çok fazla video bulabilirsiniz. 1691481908 ufak bir...
  11. D

Bu ekran kartı markaları nasıldır?

zotac iyidir diğerini duymadım.
  12. D

hocam moralinizi bozmak istemem ama artık herkes eticaret yapıyor.başka alanlara yönelmenizi tavsiye ederim.
  13. D

bilgisayarıma rufus ile windows 11 kuruyorum değiştirmem gereken ayar varmı ?

hayır açıldığı gibi kalsın.
  14. D

yks tercih yardım nasıl

yapılamaz.
  15. D

HP victus 16 alınır mı ?

hocam acer gpusu kaç watt söyleyebilir misiniz?
  16. D

yardım edin bilgisayardaki her uygulama hata veriyor

muhtemelen benim dediğim sebepten oldu endişe etmeyin,sorun yok.
  17. D

HP victus 16 alınır mı ?

hocam peki acer harici öneriniz var mı? teşekkürler.
  18. D

HP victus 16 alınır mı ?

hayır hocam aldığım yok derin araştırma yapıyorum sadece.
  19. D

Windows 11'e geçmeli miyim?

hayır 1691413744 sistem bakımından değil de win11 in çok kötü bir işletim sistemi olduğundan. (win 10un yamalı hali)
  20. D

yardım edin bilgisayardaki her uygulama hata veriyor

tam tarama yap
Top Bottom