Neler Yeni

HP victus 16 alınır mı ?

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
ONUR
Bütçe
39.000
Arkadaşlar bu PC yi almaya karar verdim diyebilirim lakin bazı arkadaşlar bunun yerine Acer nitro öneriyor lakin bunun tasarımı olsun özelliklerini olsun acerden çok iyi sizin düşünceleriniz nedir almalı mıyım ?

Yazılım - tasarım ve oyun için kullanacağım

dante07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
C.Kaan
bende bunu almayı düşünüyorum yardım edebilir misiniz?

~helloworld

80+ Bronze
Arkadaşlar bu PC yi almaya karar verdim diyebilirim lakin bazı arkadaşlar bunun yerine Acer nitro öneriyor lakin bunun tasarımı olsun özelliklerini olsun acerden çok iyi sizin düşünceleriniz nedir almalı mıyım ?

bende bunu almayı düşünüyorum yardım edebilir misiniz?
ikinize de almayın dedim ayrı ayrı alın bakalım madem kendi bildiğinizi okuyacaksınız ,alın ve cinebench r23 testi yapın bana bi foto atın sıcaklık değerlerini bakalım kaç derecede çalışıyor işlemci

dante07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
C.Kaan
ikinize de almayın dedim ayrı ayrı alın bakalım madem kendi bildiğinizi okuyacaksınız ,alın ve cinebench r23 testi yapın bana bi foto atın sıcaklık değerlerini bakalım kaç derecede çalışıyor işlemci
hayır hocam aldığım yok derin araştırma yapıyorum sadece.

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Çağrı menekşe

ısınır ısınmasını cok dert etmezsenız alınır victus serisi ısınan bir seri genel olarak

~helloworld

80+ Bronze
hayır hocam aldığım yok derin araştırma yapıyorum sadece.
hocam tekrar söylüyorum hp victus alacaksanız max işlemci i5 12500h ,kullandığınız ortam ferahsa ve bir laptop standına sahipseniz belki maks i5 13500h ama i7 asla alınmaz hp victuslarda

dante07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
C.Kaan
hocam tekrar söylüyorum hp victus alacaksanız max işlemci i5 12500h ,kullandığınız ortam ferahsa ve bir laptop standına sahipseniz belki maks i5 13500h ama i7 asla alınmaz hp victuslarda
hocam peki acer harici öneriniz var mı?
teşekkürler.

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
ONUR
a

acer harici önerim yok, acerle kafa dengi varsa bile acerden pahalıdır emin olun attığım cihazı nette gezinirken karşınıza çıkmıyor yeni ürün epeyde vs de bulunmuyor
Ustam ne alayım peki bu durumdan iyice sıkıldım ne yapayım söyle
Acerin özellikleri HP den düşük
Tuf güzel ama ryzen işlemcili olmasa daha iyi olur bana göre ryzen çok iyi olabilir ben hiç kullanmadım bilmiyorum ve tuf un tasarımını hiç sevmiyorum
Casper zaten mangal
Monster kesinlikle almam onun ne mal olduğunu herkes biliyor

Ne yapayım güzel kardeşim ne yapayım

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Çağrı menekşe
Ustam ne alayım peki bu durumdan iyice sıkıldım ne yapayım söyle
Acerin özellikleri HP den düşük
Tuf güzel ama ryzen işlemcili olmasa daha iyi olur bana göre ryzen çok iyi olabilir ben hiç kullanmadım bilmiyorum ve tuf un tasarımını hiç sevmiyorum
Casper zaten mangal
Monster kesinlikle almam onun ne mal olduğunu herkes biliyor

Ne yapayım güzel kardeşim ne yapayım
lenovo ya bakabilirsiniz legion serisi biraz pahalı olur ama ideapad gaming serisine bi göz atın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,114
Üyeler
154,000
Son üye
Ropz1e
Top Bottom