Neler Yeni

türknete geçilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mert
5 yıldır türkcell superonline kullanıyorum memnunum ama ta ki şu 2 ay öncesine kadar internet gidiyor 1 gün sonra tekrar geliyor sürekli böyle devam etti sonra ki ay gitti bir ay boyunca sürekli ertelendik ve neden 1.5 aydır internetimiz olmadığını sorduğumuzda geçiştirildik ve aboneliği kapattırdık Türknet geçilir mi 100 mbps veriyor?

ardarb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
arda şimşek
Ben kullanırken hız düşüklüğü yaşamıştım ama büyük ihtimalle bizden kaynaklıydı isterseniz geçebilirsiniz kötü değildir ama daha iyileride olabilir araştırmanızı öneririm

Rulep

80+ Gold
ben kullanıyorum memnunum geçmek isterseniz davet kodumu verebilirim diğer sağlayacılardan pahalı ama en azından muhatabınız var

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,908
İsim
Emir Yusuf
Geçilir fakat fiyatı diğer sağlayıcılara göre tuzlu kalıyor. 250₺ ödeyebilecekseniz düşünmeden geçebilirsiniz. Ben sırf ücreti yüzünden 4 senelik Türknet aboneliğimi iptal ettim

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Özcan Karakaya
5 yıldır türkcell superonline kullanıyorum memnunum ama ta ki şu 2 ay öncesine kadar internet gidiyor 1 gün sonra tekrar geliyor sürekli böyle devam etti sonra ki ay gitti bir ay boyunca sürekli ertelendik ve neden 1.5 aydır internetimiz olmadığını sorduğumuzda geçiştirildik ve aboneliği kapattırdık Türknet geçilir mi 100 mbps veriyor?
1691488725090.png

geçilir hocam kesinlikle 250 lira olsada diğer oparatörleri düşündüğümüzde çok uygun kalıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,908
İsim
Emir Yusuf
şuan için en mantıklı fp net sağlayıcı kim benim faturada 250 olmuş çıkıcam
Millenicom ve Comnet arasında kalmıştım ben, Comnet geçtim. 2 ay boyunca test amaçlı aylık olarak aldım 2 kere. Bir sıkıntı görmediğim için 1 senelik peşin ödedim, bu sayede aylık bana 120₺ gibi bir fiyata geldi. Ancak son günlerde çok fazla talebi sunucuları kaldıramadığından dolayı şikayet var. Forumda da bundan yakınanları gördüm. Paket kaybı yaşamaktayım ben de. Çoğu kişi fiyatlardan dolayı geçiyor. Düzeleceğini tahmin etmekteyim.

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Özcan Karakaya
Top Bottom