Arama sonuçları: *

1. B

HP Laptop'da Linux Mint Kurulmuyor

Arkadaşım HP Laptopunda Linux Mint kuracak,USB'yi vs. hazırladı ama bios ayarlarından her şekilde usb hard drive yi en üste alsakta linux mint setup yeri yerine windows açılıyor yardım edermisiniz
  2. B

🔥İndirim GETİR YEMEK 50TL KODU

birde kod sadece 80tl üzeri şiparişlerde çalışıyor 1712411384 80
  3. B

Linux Mint Disk Ayırma

Windowsu Linuxun yanına kurmak istiyorum ve bunun 2 yolu var. 1.si windows indirip sonra bidaha linux kurmak (bu 2 3 saat süreceği için yapmak istemiyorum) 2.si de linuxdaki diskimi 2 ye ayırıp windows kurulumu yaparken 2. diski seçmek. ben 2. yöntemi yapacağım ama diski nasıl böleceğimi...
  4. B

Yardım Valorant hesabı nerden bulabilirim

random hesaplar felan varda genelde adam aynı hesabı 40 kişiye satıyor arkadaş haklı git hatay soslu xl zurna dürüm ye
  5. B

COD MW Oynama Sırası

hocam ilk üç oyunda son 3 oyun aynı değilmi? direk sadece son 3 oyunuda oynasam olurmu yoksa hikayenin devamımı
  6. B

Sizce bu ÜÇLÜ çok mu GÜÇLÜ ? 3070 ti 32 ram r25I-30

aynı fiyata kat kat daha iyi bir masaüstü alabilirsin ama illa laptop diyorsan sen bilirsin. ram ve laptop güzel birde laptopun kapağını kapatınca uyku moduna geçiyor diye biliyorum bu yüzden monitörde kapanır bu yüzden laptopunda açık kalması gerekir hdmi kablosuyla bağlayıp aynı şekilde 165 hz...
  7. B

COD MW Oynama Sırası

Call of Duty Modern Warfare serisine başlayacağım ama oynama sırasını bilmiyorum. Bir ilk 3 oyun var bir de son 3 ama ilk 3 le son 3'ün isimleri aynı. Son 3 MW oyunu ilk 3 oyunun Remake'imi ya da 6 sınıda oynamammı lazım bulamadım (grafik iyi olursa güzel olur)
  8. B

Klavye Tuşlara Basılı Tutarken Bas Çek Yapıyor

mekanik değil durun deneyeceğim ekran klavyesiyle 1705592627 ekran klavyesinde bir sorun yok normal klavyede var sadece 1705592738 boş boşuna kasayı taşıyarak bilgisayarcıya gitmek istemiyorum valla burda çözsem çok iyi olur
  9. B

Klavye Tuşlara Basılı Tutarken Bas Çek Yapıyor

1 Aydır Bu Sorunu yaşıyorum cidden yeter artık oyunlara w ' ya basılı tutamıyorum birden durup yeniden yürüyor 2 tane klavyem var ikisindede aynı sorunu yaşıyorum başka bir bilgisayara takınca sorun olmuyor çalışıyor klavye ancak bu pc'ye takınca basılı tutulmuyor sorun zaten benim bilgisayarla...
  10. B

Sisteme takılan klavyeler çalışmıyor

anakartın neresine takıcam
  11. B

Windows 11 Valorant Van 1067 Hatası

tpm 2.0 aktif ettim düzeldi
  12. B

Sisteme takılan klavyeler çalışmıyor

Klavye çalışmıyor, farklı bir klavyede denedim o da çalışmıyor. PC'de sorun var. Bu mesajı ekran klavyesinden yazıyorum. PC Windows 11 çözümü bilen yazsın.
  13. B

Sistem kaç para eder

2. el olduğu için bazı şelerin fiyatını düşürdüm 6300 Tl oluo
  14. B

Bir Anda FPS Düşmesi Sorunu Nasıl Düzeltilir

bendede oluo ram yetmio glb :(
  15. B

Xbox game pass mi yoksa EA play mi?

gamepass al ea play verio ztn
  16. B

Steam hesabımı nasıl satabilirim?

knk iste paraya ihtiyacım olduğu için satmaya çalışıyorum
  17. B

Steam hesabımı nasıl satabilirim?

Hesabın içindeki oyunları hesapladım 450 TL ediyor 380 TL'ye satıyorum ama hiç kimse almıyor çeşitli sitelerden satmayı denedim ama alıcı yok nasıl satabilirim? Veya alıcı varsa yazabilir.
  18. B

Windows 11 Valorant Van 1067 Hatası

Valorant'a girdiğimde Van 1067 hatası veriyor. Sistemim Windows 11
  19. B

Steam çok yavaş açılıyor.

dün steamı açarken bu sorunu yaşamıyordum yani büyük ihtimal sistemle alakası yok
  20. B

Steam çok yavaş açılıyor.

RAM8 Gb Corsair Ram SSD Lexar 480 Gb Ssd Ekran kartıZotac Gtx 960 4 Gb Anakartmsi h310m pro vdh plus İşlemci i3 9100f
Top Bottom