Arama sonuçları: *

1. N

Tavsiye Edeceğiniz Kulaklık Modelleri ???

arctis 5 yoğunlukta gibi duruyor. Sennheiser gsp 350 vs steelseries arctis 5 gibi oldu şuan kafamda ancak sennheiser yorumu gelmedi henüz :)
  2. N

arctis 5 2019 edition son çıkanı mı acaba 5 serisinde bilgin var mı
  3. N

Arkadaşlar selamlar . Kulaklık almayı düşünüyorum ama sizin fikirlerinizide almak istiyorum. İnternetten incelediğim kulaklıklar ise şunlar ; Sennheiser Gsp 300 ve Gsp 350 , Steelseries arctis 3 ve 5 Cloud2 ye nedense ısınamadım bende bilemedim herkesin gözdesi o gibi duruyor. Ama fikirlerinize...
  4. N

MSI GeForce RTX 2070 TRI FROZR 8GB GDDR6 256Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı

Rtx serisine yöneldim hocam teşekkür ederim yinede RTX olarak değerlendir dediğin varsa ona bakayım :) 1587128333 Söylediğim gibi adı üzerinde kağıt üstünde bakabildim. Ama seninde söylediğin gibi rog strix 2060super yerine 2070 diyorum şuan için en azından karşılaştırdığım 2 ürün arasında...
  5. N

Çekindim nedense psikolojik olarak fiyatı yüksek olan daha iyidir mantığına kapılmamak gerekir diye düşünüyorum. Aralarında 364 tl fark var RTX2070 için olumlu yaklaşıyorum bu sebeple
  6. N

Arkadaşlar bu ekran kartının inceleme videosunu bir yerde bulamadım, sizce bu ekran kartı performans olarak nasıl ? Kağıt üzerinde Asus rog strix 2060super ile karşılaştırma yapıldığında çekirdek hücre sayısı değer olarak üstün görünüyor ama fiyat olarak şuan daha uygun 2060super e göre sizce...
  7. N

İnce Hesap Gaming Geceleri

Dostum hayırlı olsun soru işaretleri git gide kalkıyor bu sayede :) kasanın toplanması talebin var mıydı ? öyle bir talebide gerçekleştiriyorlar mı acaba gaming gecesi ürünlerinde
  8. N

Umarım ürünü bi hevesle bekleyen kişinin başına gelmez :)
  9. N

o kontrol olayını hiçbir zaman yapamadım ya :) genelde kargocu yola koyulmuş oluyor hani böyle ürünlerin sağlamlığının tam kontrolü için sanırım kargocuyu rehin almak gerekebilir :D Sonuç olarak haklısın tüketici kanunu kısmında, ama o mağduriyete girip o prosedüre girmeyi kim ister ki ? :)
  10. N

Diyelim ki sistem topluyoruz. Bu şekilde sistemi toplayıp 8k tutacak bir sistemden en az 2k cebimizde kalması mantıklı değil mi ? Deneyen olmuş mudur ? Hani gerçekten farklı yerleden aynı ürünleri topladığımda bu indirim gecesi olayı çok çok çok ve çok karlı duruyor.
  11. N

Sizce bu avantajlarla sistem toplamak mantıklı mı ? haftadan haftaya parça parçada denenebilir mi arkadaşlar ?
  12. N

evet dikkat ettim en geç tükenen ürünlerdendi işlemci hemen bitmişti. Ürünün eline nezaman geçtiğine dair ve izleniminide bu postta paylaşırsan sevinirim :)
  13. N

sanırım ucuzluğun sebebinin bir kısmı bundan kaynaklı
  14. N

Arkadaşlar konuyu tam olarak hangi başlık altında açmam gerektiğini seçemediğimden dolayı buraya açıyorum bilmeden yanlış açtıysam kusura bakmayın. Konuya gelecek olursak, ne zamandır devam ettiğini ve ne zaman biteceğini bilmediğim ancak 03.04.2020 tarihi itibariyle gözüme batan bir olayı...
  15. N

DA-ABDULLAH Sistemleri

Bugün günlerden Cumartesi 04.04.2020 tarih ve 17.03 saat itibariyle aynı sistemi tekrardan topladım. Güncel fiyatı 7358TL :) 2168 tl fark değilde 2068tl fark oluştu :D
  16. N

DA-ABDULLAH Sistemleri

görüşünü dikkate alarak ve merak ederek cumartesi günüde toplayıp bakacağım dostum önerin için teşekkürler
  17. N

DA-ABDULLAH Sistemleri

Dostum yanlış anlaşılma olmasın diye aynı sistemi (Yani 5.300tl lik Sistem) az önce vatandan güncel olarak topladım ortaya çıkan fiyat ise şu şekilde; ram markasının aynısını vatanda bulamadım ama kullandığım ram şudur, CORSAIR 8GB (2x8GB) Vengeance Siyah DDR4 3000MHz CL16 = 728 tl tutuyor ve...
  18. N

DA-ABDULLAH Sistemleri

Abdullah Reyiz bize güzellik kapılarını aralasa yeter ya :) Nacizane 2.görüşüm ise bu Covid19 dan dolayı parça tedariklerinin sekteye uğraması, firmaların eninde sonunda ellerindeki stoğu eritmek adına güzel kampanyalar yapabileceği düşüncesi.
  19. N

DA-ABDULLAH Sistemleri

Bahsettiğim 2-3k versiyonu 2070s 8gb 256bit ekrankartlı ve nvme m2 (3000civarı okuması olan) Ssd ile ,3200ghz 16gb ram li bir versiyonu keşke abartıyor olsam. Aynı sistemi vatanda topladığımda aradaki fiyat farkı 1000tl idi bence şu gelişmiş versiyon 600-700 fazlasına olursa eğer ödeme işlemi...
  20. N

DA-ABDULLAH Sistemleri

Donanım arşivi youtube’da 25 mart 2020 tarihinde tanıtımı yapılan ve itopyada 300 stoğu tabiri caizse birgünde biten sistem hk. düşüncelerinizi merak ediyorum. ( Abdullah dostum özellikle sende bakar ve yardımcı olursan çok sevinirim ) Bahsedilen sistemi hiç bozmadan copy paste yaparak olduğu...
Top Bottom