Neler Yeni

İnce Hesap Gaming Geceleri

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None
Kankam çürük çarık çıkabilir ama tüketici kanunu var postacıdan kargoyu almadan kontrol edersen hiç bi sıkıntı olmaz :)

NCİVİC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
METEHAN METE
Kankam çürük çarık çıkabilir ama tüketici kanunu var postacıdan kargoyu almadan kontrol edersen hiç bi sıkıntı olmaz :)
o kontrol olayını hiçbir zaman yapamadım ya :) genelde kargocu yola koyulmuş oluyor hani böyle ürünlerin sağlamlığının tam kontrolü için sanırım kargocuyu rehin almak gerekebilir :D Sonuç olarak haklısın tüketici kanunu kısmında, ama o mağduriyete girip o prosedüre girmeyi kim ister ki ? :)

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
o kontrol olayını hiçbir zaman yapamadım ya :) genelde kargocu yola koyulmuş oluyor hani böyle ürünlerin sağlamlığının tam kontrolü için sanırım kargocuyu rehin almak gerekebilir :D Sonuç olarak haklısın tüketici kanunu kısmında, ama o maduriyete girip o prosedüre girmeyi kim ister ki ? :)
Hayır, kargo gelince adama bakıosun eline bakıosun kutuda veya kargo poşetinde her hangi bir yırtık veya darbe varmı diye, varsa imza atmadan geri yolluosun (tutanak falan tutuluyor sanırım).

NCİVİC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
METEHAN METE
Hayır, kargo gelince adama bakıosun eline bakıosun kutuda veya kargo poşetinde her hangi bir yırtık veya darbe varmı diye, varsa imza atmadan geri yolluosun (tutanak falan tutuluyor sanırım).
Umarım ürünü bi hevesle bekleyen kişinin başına gelmez :)

Ventus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Müptezel
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alper Baydemir
Üründe sorun olursa İncehesap koşulsuz geri alıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Burakhan kılıç
Ben pc yi ordan dizdim 3 hafta önce kutularda filan sıkıntı yoktu kargoyu kargo şubesın gidip elden aldım hiç bi üründe sıkıntı olmadı taktım kullanıyorum foto altta bayada karım oldu ekran kartını görüyorsunuz :)

Ekler

• 1586017954053.png
    1586017954053.png
    133 KB · Hit: 82

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None
o kontrol olayını hiçbir zaman yapamadım ya :) genelde kargocu yola koyulmuş oluyor hani böyle ürünlerin sağlamlığının tam kontrolü için sanırım kargocuyu rehin almak gerekebilir :D Sonuç olarak haklısın tüketici kanunu kısmında, ama o mağduriyete girip o prosedüre girmeyi kim ister ki ? :)
Aga kargocu gelince imzayı atmıcan alıcan kargoyu açıcan bakıcan sonra imzayı atıcan ben hep öyle yapıyorum. Geçen avize aldım onada baktım 2 tane taşı kırık geldi tutanak tuttum geri gönderdim. :D

NCİVİC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
METEHAN METE
Ben pc yi ordan dizdim 3 hafta önce kutularda filan sıkıntı yoktu kargoyu kargo şubesın gidip elden aldım hiç bi üründe sıkıntı olmadı taktım kullanıyorum foto altta bayada karım oldu ekran kartını görüyorsunuz :)
Dostum hayırlı olsun soru işaretleri git gide kalkıyor bu sayede :) kasanın toplanması talebin var mıydı ? öyle bir talebide gerçekleştiriyorlar mı acaba gaming gecesi ürünlerinde

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
Arkadaşlar konuyu tam olarak hangi başlık altında açmam gerektiğini seçemediğimden dolayı buraya açıyorum bilmeden yanlış açtıysam kusura bakmayın.
Konuya gelecek olursak, ne zamandır devam ettiğini ve ne zaman biteceğini bilmediğim ancak 03.04.2020 tarihi itibariyle gözüme batan bir olayı sizlerle paylaşıyor ve aynı zamanda danışıyorum. Malum sitede belirli bir gün ve saatte bilgisayar bileşenleri indirimleri oluyor.
Ben kendimce bu indirim başlamadan yaklaşık 1 saat önce bir analiz yaptım. Bir sistem toplama gibi düşünerek yola çıktım bu işe gerçekten kendimce kafa yordum. Seçili ürün listeleri bulunuyordu ben kendime göre seçip baktığım ürünlerin analizlerini yaptım ve başlıklar halinde sizinle net olarak paylaşıyorum.

İşlemci: Amd Ryzen5 3600xAnakart:Asus Prime B450m-kSSD:WDBlueSN500 250GBnvme2Ram:TUFYellow(2x8GB)3600MHzCL19Ekran Kartı:Asus GeForce RTX 2060 Super ROG-STRIX-RTX2060S-256BitPsu:Corsair VS550 CP-9020171-EU 550W 80+
İncehesap indirimsiz fiyatı: 1744,25tlİncehesap indirimsiz fiyatı: 658tlİncehesap indirimsiz fiyatı: 475tlİncehesap indirimsiz fiyatı: 732tlİncehesap indirimsiz fiyatı: 4.757tlİncehesap indirimsiz fiyatı: 509tl
itopya genel fiyatı:1731tlitopya genel fiyatı:650tlitopya genel fiyatı:690tlBulunamadıitopya genel fiyatı:4.716tlitopya genel fiyatı:491tl
vatan genel fiyatı:1916tlvatan genel fiyatı:667tlvatan genel fiyatı:612tlBulunamadıvatan genel fiyatı:4.950tlvatan genel fiyatı:369tl
indirimli İncehesap fiyatı: 1500tlindirimli İncehesap fiyatı:530tlindirimli İncehesap fiyatı:319tlindirimli İncehesap fiyatı:609tlindirimli İncehesap fiyatı:3.450tlindirimli İncehesap fiyatı:350tl

Şimdi gelin sizlerle bu ürünlerin indirimli fiyatını toplayalım; İşlemci+Anakart+SSD+Ram+EkranKartı+Psu = 6.758 tl
İtopya Genel Fiyatıyla Toplamı (ram fiyatı indirimli fiyat kabul edilerek)=8.887 tl
Vatan Genel Fiyatıyla Toplamı (ram fiyatı indirimli fiyat kabul edilerek)=9.123 tl
Arkadaşlar görüyorsunuzki yaptığım analizde fiyat farkı net şekilde ortada. Esas merak ettiğim konuya gelecek olursak, bu ürünlerin bazılarında 30 stok bazılarında 20 bazılarında 35 gibi stok sayıları mevcutken düşük meblağda olan ürünlerin tüketilmesi dakikalar aldı. Şimdi size soruyorum bu olay ne kadar gerçekçi ve güvenilir ? Bu şekilde alışveriş yapan arkadaşlarımız olduysa bu konu başlığı altında olayın aslını veya görünmeyen yüzünü en azından beni aydınlatarak anlatırsa çok sevinirim çünkü eğer gerçekten teşhir ürünleri satılmıyor ve sıfır olan ürünlerse bunlar sizce nasıl bir yol izlenmelidir ?
Kendimce vakit ayırarak yaptığım analizi sizlerle paylaşarak sizin fikir ve düşüncelerinizi almak istedim. ( Gerçekten yorucu oldu bu postu yazmak :) )
Saygılarımla,
Teklonoji sanş isi yayıncılar da bunun reklamını yapıyor guvenebikriisn bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Burakhan kılıç
Dostum hayırlı olsun soru işaretleri git gide kalkıyor bu sayede :) kasanın toplanması talebin var mıydı ? öyle bir talebide gerçekleştiriyorlar mı acaba gaming gecesi ürünlerinde
evet talep ettim ama
işlemcı indımde yoktu başka siteden aldım bide ssdyı sonradan indırımsız olanı ekledım
kısacası pc toplama sıhırbazından toplamamız gerekıyormuş fazla ısrar etmedım :)

Top Bottom