Arama sonuçları: *

1. B

MAVİ EKRAN HATASI ALIYORUM

Arkadaşlar selam. Bundan 3-4 gün önce bilgisayarıma format atma kararı aldım ve formatımı her zaman attığım gibi USB belleğimi kullanarak attım. Her şey normal gidiyordu fakat aradan 1-2 gün sonra mavi ekran hatası almaya başladım. Bazen 30 dakikada bir bazen kapanıp açıldıktan sonra hemen...
  2. B

Bilgisayarıma format attıktan sonra mavi ekran hatası almaya başladım.

https://disk.yandex.com.tr/d/nVkkfjhVapEa0w Buyrun hocam. Bugün fifa oynarken mavi ekran yedim. Bilgisayarı açtım bir daha yedim. Bir daha açtım bir daha yedim. Sonra bir kaç şey sıfırlandı gibi oldu.
  3. B

+ olarak bu hatayı yaşayanlar olay görüntüleyicisini çekip atmış. Ben fazla anlamadım arkadaşlar. Belki siz yardımcı olursunuz.
  4. B

Arkadaşlar selamlar. Bundan 3-4 gün önce bilgisayarıma format atma kararı aldım ve formatımı her zaman attığım gibi usb belleğimi kullanarak attım. her şey normal gidiyordu fakat aradan 1-2 gün sonra mavi ekran hatası almaya başladım. Bazen 30 dakikada bir bazen kapanıp açıldıktan sonra hemen...
  5. B

i5-11600k Undervolt yapmalı mıyım?

Hocam bilgisayarı her kapattığımda bu yaptığım ayarlar gidiyor, gitmemesi için ne yapabilirim
  6. B

Skorum 3679. Bu normal mi hocam
  7. B

Anladım hocam, bi sorun olursa tekrardan başını ağrıtmak için yazarım hakkını helal et :peepokalp: 1656102222 Hocam içime kurt düştü bir de cinebench r20'den test yapayım dedim. 70-80 derece arası değişti. Normal midir?
  8. B

Hocam tekrar 100 derece oldu. Dediğin şeyi tikledim 1656101023 Sadece 1 şeye disable demiştim, şimdi 3 şeyi disable yaptıktan sonra sonuç böyle
  9. B

Deniyorum hocam
  10. B

Hiç ses artmadı. 1656100881 Bundan sonra kapanmazsa bence sıkıntı yok hocam. Boşta 35-40 derece calısıyor zaten bilgisayar. Dokunmamkta fayda var diye düşünüyorum :D
  11. B

Kapattım hocam, sıvı soğutucum çalısıyor ama derece yükseldikten sonra fanlar daha hızlı dönmüyor gibi. Hiç ses çıkmıyor. 1656100712 Değerler cidden fazla geldi hocam, niye öyle oldu.
  12. B

Hocam 1 çekirdek 100 derece'de çalışıyor - diğerleri 95 sıkıntı olmsaın işlemciye
  13. B

Tamamdır hocam yapalım, yalnız bu kapanmalar bilgisayara bir zarar verir mi? 1656100177 + olarak test yaparken arkada opera açık kalsa sıkıntı olur mu 1656100198 Ayarları ne yapayım hocam
  14. B

Büyük ihtimal öyle oldu. Tekrar yapınca -80'e bstım ve otomatik -1000 attı biraz önce tekrardan. Şu an bi sıkıntı olur mu oyun oynarken?
  15. B

Hocam o ayarda arada sırada -1000'e çekiyor. Herhalde ben -80'e yaptığımda otomatik -1000 y aptı ve ben apply bastım. O yüzden kapanmış olabilir mi? 1656099965 Şu an -80 yaptım ve kusursuz çalıştı ama başka bir sorun olabilir mi?. Oyun oynarken kapanması uvden midir?
  16. B

Hocam selamlar, biraz önce oyuna girdim her şey normaldi fakat yarım saat oynadıktan sonra bir anda oyundan attı. Oyuna tekrar girdim bu sefer direkt olarak bilgisayarı kapattı ve yeniden başlattı. Sizin dediğin ayarı yapayım derken bütün ayarları kendi resetlemiş program. Eski haline gelmiş...
  17. B

Hocam çok teşekkür ederim. Haftalardır uğraşıyorum bu sorun için. İşlemci aldım LGA1200 Soket anakart gerekti. Anakart işlemci aldık soğutucu gerekti. Valla bu çileden sonunda kurtuldum. Teşekkür ederim yardımların için.
  18. B

Tamamdır hocam. Bu ayarları yapınca oyunlarda performans düşüklülüğü olur mu? -10 fps felan mesela.
  19. B

Sistemde hiçbir kapanma olmadı. 2 dakikalık stres testi yaptım daha fazla yapmalı mıyım?. Maximum 75 derece gördü.
  20. B

Hangi programdan yapayım hocam? Genellikle stres testi yapmam ve de bilmem
Top Bottom