Arama sonuçları: *

1. Closer9

Monitörü Laptopa Bağlayamıyorum

Hocam tam emin olamadım bende hdmı 2.0 ile 180hzi alabilir miyim acaba diye düşünüyorum başkalarından da cevap bekliyorum
  2. Closer9

Monitörü Laptopa Bağlayamıyorum

Arkadaşlar merhaba Asus Tuf Gaming VG249Q3A Modelinde Monitör Aldım 180Hz destekliyor. Kutu içeriğinden displayport kablosu çıktı. Laptopa Bağlamak istiyorum fakat laptopta displayport girişi yok. 2 adet type-c ve 1 adet HDMI 2.1 girişi var ( monitörün hdmı'ı 2.0.) Anlamadığım kısım 2 adet type...
  3. Closer9

Adsl kullanıyorum, VDSL nasıl geçebilirim ?

Turknet kullanıyorum artmaz degilmi sabit fiyat ?
  4. Closer9

Hocam modemim hem adsl hem vdsl destekliyor turknetin internet sitesinden baktığıma göre de 50mbps VDSL destekliyor yazıyor. Şimdi girdim paket değiştirmede böyle bir şey var burdan da yapsam olurmu acaba ?
  5. Closer9

Arkadaşlar merhaba biz yeni eve taşındık ve yeni evde 50mbps VDSL destekliyor. Şuanda adsl kullanmaktayım VDSL'ye nasıl geçebilirim? Online işlemlerde göremedim.
  6. Closer9

Yeni Aldiğim Si̇stem'de Böyle Bi̇r Yazi Beli̇ri̇yor

Windows yüklü değil. Flash belleğe windows indirip biostan kurabilirsin.
  7. Closer9

16 yaşında ne gibi yerlerde çalışırım ne kadar alırım?

Ne farkeder ki uyanık olanlar cevap verir en azından. bu arada yorumun için teşekkürler
  8. Closer9

16 yaşında ne gibi yerlerde çalışırım ne kadar alırım?

Arkadaşlar dediğim gibi 16 yaşındayım ve yaz tatili malum biryerlerde çalışmak istiyorum para için mesela mahalle berberinde ne kadar verirler günlük? Veya Normal bir donercide çalışsam ne kadar verirler sizden ricam nerelerde çalışsam günlük ne kadar alırım ortalama yazarsanız sevinirim.
  9. Closer9

Max 13K sistem tavsiyesi

Dostum bende yeni pc almayı düşünüyorum yani oyuzden sordum bazilarida 1-2 gün kalır diyor pek anlamadım sistemi. Parayı direkt hazırda tutup geldiği gibi almak mı lazım diyorsun
  10. Closer9

Max 13K sistem tavsiyesi

Neden bize yar olmasın?
  11. Closer9

50Mbps vdsl internet ile yayın açılır mı ?

Peki uploadda değişiklilik gösterirmi
  12. Closer9

Neden 15 20mbps ki baska biri genelde 38-44mbps alırsın diyordu
  13. Closer9

Vdsl ve fiber aynımı ?

Anladım peki biz şuan ADSL 140tl ödüyoruz vdsl 50mbps geçince fiyatlar değişirmi değişirse ne kadar olur yoksa aynı mı kalır
  14. Closer9

Vdsl ve fiber aynımı ?

Peki uploadda
  15. Closer9

Anladım teşekkürler. 1657576858 Bir sorum daha olacak biz normalde ADSL 150tl ödüyoruz bu hızda vdsl geçince fiyat değişikliliği olur mu ?
  16. Closer9

ben şuan adsl Kullanıyorum vdsl geçicem 38 illa 44 mbps arası ne kadar işimi görür ne işe yarar ?
  17. Closer9

Vdsl ve fiber aynımı ?

Arkadaşlar merhaba biz yeni eve taşınacağız ve yayın açmayı düşünüyorum yeni evde max 50mbps vdsl destekliyor yazıyor bu vdsl tam olarak ne demek oluyor ve fiber mi demek ?
  18. Closer9

Arkadaşlar merhaba ben direktmen mobil üzerinden oyun yayını açmak istiyorum en kötü 720p olur mu açabilirmiyim aşağıda yazdığım internet hızında ? yeni eve taşınıyoruz turk net den baktığıma göre “max 50mbps vdsl” destekliyor yazıyor bu 50mbps vdsl fiber mi oluyor ve sorunsuz şekilde donmadan...
  19. Closer9

Çözüldü✓ Bilgisayar parçaları hakkında bir bilgim yok ( açıklama )

Arkadaşlar merhaba , direkt konuya gireyim ben bilgisayarin donanımsal olarak özelliklerinde bir bilgim yok. Mesela GTX 1060 , GTX 1050'den daha iyi performans veriyor. Bunun gibi şeyleri nasil anlayabiliyoruz ve tüm bilgisayar parçaları tam olarak ne işe yarar bilmiyorum. Bunun için öğretici...
Top Bottom