Neler Yeni

Max 13K sistem tavsiyesi

Negram

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ateş Uygur
İlgilendiği Kategoriler
Network,Android
Güncel, Yüksek grafikli Of War tarzı oyunları +60 FPS üstü oynayabileceğim bir sistem arıyorum.

"DA yeni sistwn ckracak onu bekleny kardesm" demeyin, o kampanyanın bize yar olmayacağını hepimiz biliyoruz.

Closer9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Burak Yusuf Kulbilge
Güncel, Yüksek grafikli Of War tarzı oyunları +60 FPS üstü oynayabileceğim bir sistem arıyorum.

"DA yeni sistwn ckracak onu bekleny kardesm" demeyin, o kampanyanın bize yar olmayacağını hepimiz biliyoruz.
Neden bize yar olmasın?

Negram

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ateş Uygur
İlgilendiği Kategoriler
Network,Android
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neden bize yar olmasın?
Memlekette bu kampanyayı hazır olda bekleyen, 10 binlerce insan varken, ciddi anlam da sen bu sistemi alabileceğini düşünüyor musun? Sende haklısın, umut fakirin ekmeğidir, lâkin gerçekçi olalım.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Memlekette bu kampanyayı hazır olda bekleyen, 10 binlerce insan varken, ciddi anlam da sen bu sistemi alabileceğini düşünüyor musun? Sende haklısın, umut fakirin ekmeğidir, lâkin gerçekçi olalım.
Hazır sistem piyasası eskisi gibi değil merak etmeyin, çıkan sistemler genelde birkaç gün stokta kalıyor 😀

Closer9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Burak Yusuf Kulbilge
Dostum bende yeni pc almayı düşünüyorum yani oyuzden sordum bazilarida 1-2 gün kalır diyor pek anlamadım sistemi. Parayı direkt hazırda tutup geldiği gibi almak mı lazım diyorsun

Top Bottom