Arama sonuçları: *

1. Enes Yiğit

Minecraft Köylü Meslek Almıyor Her Şeyi Denedim

Merhaba kendime bir ticaret merkezi yaptım fakat köylüler meslek almıyor her şekilde meslek bloklarını koyuyorum direk önüne , yanına , arkasına , vb veya hepsini serbest bırakıp ortaya bir kaç meslek bloğu koydum fakat gene alan olmadı ne yapabilirim
  2. Enes Yiğit

Android Acil Yardım Redmi Telefon Resetleniyorr

Hızlıca konuya gireceğim kapanmış olan yurtdışı cihazımı imei attırdım telefon resetlendi vb vb arka kabakda değişti diye kuruması amacıyla bir süre dokunmamam gerekiyor fakat şarjda iken birden dikkatimi çekdi ekrajda miui güncelleniyor yazısı var güç tuşuna basılı tutarak yeniden başlatmayı...
  3. Enes Yiğit

Minecraft Zombi Farmıdan En Verimli Nasıl Faydalanılır

Selamlar başlıdada dediğim gibi sruvival dünyamda kendime bir zombi farmı yaptım bayada verimli çürük etleri papazla takas ediyor zümrtüt kasıyorum ama elimde sandıklar dolusu kırılmak üzere olan zırhlar kalıyor bunların bazılarında güzel büyülerde var bunları ya lava atacağım yada bu büyüleri...
  4. Enes Yiğit

Laptopuma Hangi RAM'i Almalıyım

Merhaba direk konuya gireceğim cihazım HP Victus 16 (e0xxx) içinde ryzen 5 5600 ve 3060 ti var fakat anladığım kadarıyla dar boğaz yapıyor lolde 144 e sabitliyorum 120 130 gezioyr alt tab yapıp birdaha girince 60-70 drop yiyorum . 2x4 ram mevcut ben 2x8 veya 1x8 istiyorum tamamen fp olmasına...
  5. Enes Yiğit

League Of Legends Beni Mahvetti

Merhaba , geçen yaz hayatımın en berbat kararlarından biri olarak lol'ü indirdim başta böyle olacağını bilmiyordum : sinir krizleri , kendine zarar verme , bağımlılık rezalet bir şey yani . Başlamayı düşünen veya isteyen kardeşlerim varsa kessinlikle bu karadan vazgeçmeliler . Bu konunun özet...
  6. Enes Yiğit

Metro Oyun Oynama Sıralaması

Bir kaç açılmış konuya baktım fakat benim sahip olduğum oyunlarla verilen sıralama yanlış gibi bende seri varsa sıralaması nasıl olmalı
  7. Enes Yiğit

Laptop İçin Ram Yükseltmesi

İyi sosyeller , merhaba arkadaşlar yakın zamanda Amazon üzerinden bir laltop aldım ben aldığımda 23 du aldikdan sonra 22 ye düştü bugün de 26 ya çıkmış fakat ben almıştım allahdan . Aradaki farkı Amazon hediye çeki verdi ve 1000 lira bütçen var duruma göre bir miktar arttilabilirin 2/8 olabilir...
  8. Enes Yiğit

Victus 16 RAM düzeneği 2x4 / 1x8?

Forumdaşlarım merhaba, ben bu Prime haftasında bir laptop aldım. Ben aldıktan sonra 1K düştü aradaki farkı Amazon Prime hediye çeki olarak veriyor bende dedimki 8 GB RAM alırım mis gibi kullanırım sonra takip edenleriniz var mı bilmiyorum. Ama cihaz TV topluluk kısmında benim aldığımın aynısı...
  9. Enes Yiğit

Yeni Laptopuma Hangi Windowsu Kurmalıyım

Merhaba dostlar , amazon prime day haftasında kendime yeni bir laptop aldım kendisi Hp Victus 16 (R5 5600 + 3060) iki arkadaşım monster laptop ve gtx 1650 ve i5 10. nesil işlemciye sahip 1 tanesi w11 e güncellemişti ilk zamanlar iyi olduğunu fakat sonrada oyun optimizasyonunun kötü olduğunu...
  10. Enes Yiğit

Lapotop 3060 , 95watt / 4050 , 100 watt

Selamlar fiyatlar hemen hemen aynı siz ilk defa bilgisayar alıyor olsaydınız benle empati yaparak ve bu fiyata en iyisini almak isteseydiniz hangisini alırdınız veya almazdınız neden ??? 3060 versiyon 4050 versiyon şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim
  11. Enes Yiğit

Firmalar Ne Zaman Laptop Stok Eritir

Dostlar selam kendime bir liste yapmış akakçede geziniyordum ve fiyatları karşılaştırıyordum bi arkadaş böyle bir yorum atmış Dolar yerinde duruyor eski stok ama nedense 1 günde bin TL fark yiyor. Satılan notebooklar yıl sonu kasim kazığı, aralık rüzgarı ile millete yüksek fiyattan satıyorlar...
  12. Enes Yiğit

Yaz İndirimleri Bu Kadar Yetermi

Selam dostlar sepetimde şu an bu oyunlar var sizce bu olmazsa olmaz dediğiniz oyunlar yada bunu alma dediğiniz şeyler varmı ( RDR2 demeyin lütfenn 1 oyuna o kadar para vermek istemiyorum ) Şu ana kadar bunlar eklendi
  13. Enes Yiğit

Youtube 2023 TR Rezilliği

Dostlar selamlar son zamanlarda ne zaman youtube'a girip bir şey izlemek istesem hiç bir şey ilgimi çekmiyor sorun bendemi anlamadım yani bir sürü video var ama hepsi boş vakit geçmiyor eğlenceli gelmiyor ve kalite yoksunu oluyorlar bilmiyorum sadece banamı oluyor bir kaç güzel kanal var fakat...
  14. Enes Yiğit

Masaüstü+Monitör veya Laptop Önerisi

Selamlar dostlar aktif olarak çalışıyorum 9k para biriktirdim babamda biraz yardımcı olacak monitor dahil 20k ya olursa hedefim masaüstü fakat olmaz ise laptop neden daha fazla çalışıp istediğini almıyor diyebilirsiniz fakat babam yakında emekli olacak 1-1.5 ay maaş alamayacak onun için parayı...
  15. Enes Yiğit

23'ünde DA İmzlaı Sistem Fiyatı

dostlar selam bir önceki konumda size ailevi sorunumdan bahsettim sağ olsun forumdaşlar kendi fikirlerini belirterek bana yardımcı oldular , şu anki durumda 8000 TL paraya sahibim babamdan para isteme gibi bir durum da söz konusu değil size yeni çıkacak d.a. imzali sistem ne kadar olur
  16. Enes Yiğit

Babam ile kavga ettim , şimdi ne yapmalıyım

Merhaba dostlar öncelikle biraz geiye gideceğim yıl 2020-2021 zamanları babam kripto ve dolar al sat işlerinden - 600k borç yedi ve ben 2018 den beri hep bir bilgisayar hayali kurdum ve bana hep tutulmayan sözler verildi , hayat kalitemiz 10 ise borç ödemek için 4 e belki 3 e kadar düşmüştü...
  17. Enes Yiğit

Akko V.3 Cream Blue Switch ( 45 adet ) elde kaldı

Dostlar selam zamanında custom klavyeye heves ettim klavyeyi amazon üzerinden aldım ama sonradan vazgeçtim ve iade ettim aynı vakitte switchlerde elime ulaşmıştı fakat switchleri çinden aldığım için iadesi biraz sıkıntı ve kaybolma riski yüksek bende iadeden vazfeçtim ama elimde kaldı aldığ ım...
  18. Enes Yiğit

Öneri Bu Laptop Hakkında Fikirleriniz

Dostlar merhaba bütçeme uygun böyle bir bilgisayar var sizce fiyatına göre nasıl sizlerin bir önerisi varmıdır ?
  19. Enes Yiğit

Öneri Mebran Klavye Önerisi

Merhaba , ben çok uzun süredir laptop kullanıcısıyım haliyle mebran klavyeye çok alıştım bir süre mekanik deneyimeleme sansım olmustu fakat tuslar bana fazla buyuk geldiği için yazım hataları yapabiliyordum benim istediğim mebran klavye ise şu özelliklere sahip olmalıdır * İnce olmalı * Beyaz...
  20. Enes Yiğit

Yardım MIUI 14 iptal oldu ( Redmi note 10 pro )

Dostlar selam , şimdi benim telefona MIUI 14 güncellemesi geldi bende yapıyordum %40 larda iken arka plana almıştım ve yanlışlıkla sildim birdaha arkada sekmeye almaya gittiğimde ise şu an uygun güncelleme yok diyor ne yapmam lazım birdaha güncellemek için ??
Top Bottom