Arama sonuçları: *

1. D

17 Temmuz Tarihinde Rastlanılan Opera GX Trojan Uyarısı Nedir?

Windows Defender'ınızı güncellemenizi öneririm sorun çözülüyor. Sağ alttan Windows Defender ikonuna tıklayıp > Virüs ve tehdit koruması > Virüs ve tehdit koruması güncelleştirmeleri > Koruma Güncelleştirmeleri > Güncelleştirmeleri denetle aşamalarını izleyip şuanki güncel 1.371.386.0 sürümüne...
  2. D

Trojan:Script/Conteban.A!ml Nedir?

Windows Defender'ınızı güncellemenizi öneririm sorun çözülüyor. Sağ alttan Windows Defender ikonuna tıklayıp > Virüs ve tehdit koruması > Virüs ve tehdit koruması güncelleştirmeleri > Koruma Güncelleştirmeleri > Güncelleştirmeleri denetle aşamalarını izleyip şuanki güncel 1.371.386.0 sürümüne...
  3. D

Trojan:Script/Conteban.A!ml Nedir?

Problem Opera GX üzerinden Twitch'e girdiğinizde mi yaşanıyor? Eğer Trojan uyarısını her Twitch'e girdiğinizde alıyorsanız şu an herkeste (ben de dahil) yaşanan bir problem var. İnsanlar twitch'e girdiklerinde Conteban, Wacatac gibi Trojan uyarıları alıyorlar.
  4. D

17 Temmuz Tarihinde Rastlanılan Opera GX Trojan Uyarısı Nedir?

Aynısı bende de üst üste oldu. Sebebini aramak için gezinirken reddit'te bir post gördüm. Çoğu kişi twitch'e tıkladığında alıyormuş uyarıyı. Kendim de denedim birçok kez twitch'e opera üzerinden gir çık yaptım ve her yaptığımda uyarıyı aldım. Sanırım false warning veriyor twitch'ten gelen bir...
Top Bottom