Arama sonuçları: *

1. M

Fi̇fa 24 'Te Kasma Sorunu Yaşiyorum Fps 60 I Geçmi̇yor

2 öneriyi de denedim yine değişmedi malesef
  2. M

Denedim ama malesef değişen bir şey olmadı 1720736095 Tekrar bakicam amd ayarlarına daha önce de baktım ama bir farklılık olmamıştı
  3. M

Arkadaşlar merhaba, bilgisayarıma Fifa24 yükledim. Maça başladığımda maç esnasında monitörün ayarı 144 hz olmasına rağmen ve ekte ayarları da paylaştım ayarları aşağıdaki gibi yapmama rağmen FPS 60 ı geçmiyor oyun esnasında bazen kasmalar meydana geliyor. Ara sahnelere geçince ise FPS çok...
  4. M

Valheim Oyunayan Ve Bilgili Olan Birisi Bakabilir Mi ( Kaliteli Ahşap Yay Için )

Arkadaşlar merhaba Valheime başladım ve tezgahım 4 olmasına , üzerimde yeterli tüm ürünler olmasına rağmen tezgaha girdiğimde Kaliteli Ahşap yay ürünü görünmüyor ve üretemiyorum. Hala en ezik yay ile mücadele ediyorum. birisi sorun hakkında yardımcı olabilir mi ? teşekkürler.
  5. M

Bilgisayarım İnternet tarayıcısına girince donuyor acil yardım

eyw kardeşim önerin için sağol yaptım deneyeceğim bakalım sorun olacak mı inşallah olmaz
  6. M

Bilgisayarım İnternet tarayıcısına girince donuyor acil yardım

Herkese merhabalar, Bilgisayarımı normal şekilde kullanırken birden bire ekran dondu ve mouse hareket etmedi sonra biraz hareket edip yine donuyor , sonra farkettim ki bunu internet tarayıcısındayken yapiyor choreme ve orjinal Microsoft edge dede aynı sorun var . Tarayiciyi kapatinca düzeliyor...
  7. M

8 K - 10 K Aralığında Bütçeye Göre Düzgün Sistem Tavsiyesi Lazım

Hocam denedim ama malesef olmuyor 🤣
  8. M

8 K - 10 K Aralığında Bütçeye Göre Düzgün Sistem Tavsiyesi Lazım

Arkadaşlar merhaba, 8-10 k bütçe var bana en az Ryzen 5500 işlemcili - ekran kartıda Rx 6600 veya dengi ( intel grubunda hangi ekran kartlarına denk gelir bilmiyorum ) sistem gerekli kullanım amacı çocuklar valorant - cs - Fifa 23 - E fooball 2023 falan oynayacaklar genellikle bu oyunlar...
  9. M

Gamepad değerlendirmesi hk.

teşekkürler hocam fikrini belirttiğin için
  10. M

fifa falan oynuyormusun ele oturması nasıl acaba ?
  11. M

kardo ben f310 da bile şüpheliyken bunu hiç kullanamam sağ analog yerinde tuşlar ters kalır alışkanlık var şimdi senelerdi PS den dolayı :) ama yinede tavsiyen için çok sağol
  12. M

sağolasın hocam yaparım teşekkürler
  13. M

anladım hocam teşekkür ederim . biliyorum cuma akşamları takip ediyorum genelde gamepad içinde bi bakarım sağolasın desteğin için
  14. M

hangi sitede düşebilir dediniz ? marka konusunda doğru diyorsunuz da özellikle Fifa için alıcam elde küçük kalırsa güzel hissiyat vermez o yüzden şüphem var bunda
  15. M

Arkadaşlar gamepad alıcam bi süredir araştırıyorum verilen tavsiyeleri de değerlendirdim toplamda 5 ürün belirledim 1 tanesini almayı düşünüyorum bu ürünlerden hangisini tavsiye edersiniz veya içinden kullandığınız varmı ? Şöylede bir durum var ben daha çok Dualshock 4 tarzı olan gamepad...
  16. M

Konami E Football 2023 FPS Düşüyor ve Kasıyor

Arkadaşlar merhaba E footbal 2023 oyununda daha önce sorun yoktu bugün FPS drop yiyorum 60 fps den 19-20 ye düşüyor maça başlayınca ve oyunda kasma yapıyor neden olabilir ? yardımlarınızı rica ederim. sistem ryzen 5 5600 + RX 6650 xt
  17. M

Pc için GAMEPAD önerisinde bulunurmusunuz

merhaba arkadaşlar pc için gamepad alıcam fakat bütçe çok yüksek değil max 400 tl olabilecek önerileriniz varsa sevinirim kullandığınız ve memnun kaldığınız ürünler gb desteğiniz için şimdiden teşekkürler.
  18. M

Ryzen 5600 + RX 6650 XT mi ? yoksa i3 12100f + RX 6600?

aynen kardo 14k ya bu sistemi aldım AMD Ryzen 5 5600 İşlemci ASUS B450 M-K2 Anakart ASUS DUAL Radeon RX 6650 XT 8GB Ekran Kartı Gskill Ripjaws 16GB Dual 3600MHz Ram Kioxia 500GB M.2 SSD Thermaltake Versa T25 TG RGB Fanlı Kasa Thermaltake 650 WATT 80+ Güç Kaynağı
  19. M

Bios güncel mi değil mi nereden anlayabilirim?

Kardeşim dün benim sistemde geldi sendede aynıdır bios güncel değil güncelle direk
  20. M

B450M-K-2 Anakart kullanıp Kule tipi Soğutucu Kullanan Varmı ?

Valorant full yüksek grafikte 75 maximum hocam ekran kartı da 64-66 arasi 1659623973 Diğer oyunlarda tam denemedim şuan
Top Bottom