Arama sonuçları: *

1. U

Reeder s23 pro max telefon nasıldır alınır mı

1700780085 Ben de biraz araştırma yaptım çok kronik sorunu varmış tek artısı ram ve depolaması şuan redmi 9c kullanıyorum reederden bile daha iyi olduğuna eminim o yüzden almaktan vazgeçtim yorumun için teşekkürler
  2. U

Sosyal medya kullanıyorum Kamera Onun haricinde bir sey kullanmıyorum
  3. U

Beyler bayanlar şuan anda reeder de kampanya var bir s23 pro max alana ikinci telefon hediye ben de almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar varsa telefonla ilgili sonuçları benimle paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  4. Amd athlon 3000g işlemci ve gamepower airbender soğutucu

Amd athlon 3000g işlemci ve gamepower airbender soğutucu

Yeni işlemci aldığım için satıyorum Özellikleri: hızı 3.5ghz Ön bellek 4mb Soket am4 Kendi grafik kartı Vega 3 vardır Online ve offline oyunları fazla zorlamadan oynayabilirsiniz harici bir ekran kartınız yoksa sizi idare edebilir soğutucu sağlamdır tüm aparatları mevcuttur rgb...
  5. ümit 2862 magnetic 2d 28 jant bisiklet

ümit 2862 magnetic 2d 28 jant bisiklet

ihtiyaç fazlasıdır temizdir sadece koltuğunda ufak bir deforme vardır ayaklığı hariç her şeyi orijinaldir kusuru yoktur cüzi miktarda pazarlık payı vardır yanında Decathlon marka kilit, pompa ve pas sökücü sprey verilecektir şimdiden hayırlı olsun.
  6. U

gittigidiyor.com dan xbox game pass alınır mı

aldım bakalım ne zamana gelir
  7. U

https://www.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/xbox-gamepass-ultimate-ea-play-2-aylik-dijital-kod-tum-paketler-dahil_pdp_796784259 bunu almayı düşünüyorum
  8. U

selamlar gittigidiyor.com dan game pass almayı düşünüyorum baya ucuz çünkü alan var mı? dolandırılmak istemiyorum alan varsa bilgilendirebilir mi hepinize kolay gelsin.
  9. Ümit 2862 2d 27 jant hibrit bisiklet

Ümit 2862 2d 27 jant hibrit bisiklet

Bisikletimi paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum tek amasör 21 vites koltuk da ufak bir deforme var fren ayarlarının yapılması gerekiyor klasik bakımlar da gerekiyor bakımlar dışında sıkıntısı yok yanında kilit ve pompa vereceğim almak isteyene hayırlı olsun
  10. Frisby fx7 oyuncu kulaklığı

Frisby fx7 oyuncu kulaklığı

Frisby fx7 oyuncu kulaklığı incehesap.com dan almıştım arızalandı garantiye gönderdim yenisini gönderdiler yeni kulaklık aldığım için satmaya karar verdim garantisi var geldiği gibi duruyo hiç kullanmadım kulaklığın yeni olup olmadığını kontrol etmek için sadece kulaklığı çıkardım kulaklık tek...
  11. U

mavi ekran verme veya biosa atma

bilgisayarım bir haftadır ya mavi ekran veriyor ya da biosa atıyor sorunu bir türlü anlayamadım bilgisayarı temizledim düzelmedi işlemcinin macununu değiştirdim düzelmedi iki kere format attım düzelmedi ben normalde 8gb ram kullanıyorum ama bundan 2 hafta önce arkadaşımdan 8gb 2400mhz ram aldım...
  12. U

Bu fiyata bu bilgisayar alınır mı ?

bu devirde normal fiyat al gitsin
  13. U

Akıllı saat tavsiyesi

benim ablam huawei gt2 kullanıyor gayet memnun arayüzü gayet güzel tasarımını kendi uygulamasından değiştirebiliyorsun arama mesaj bildirimleri müzik açıp değiştirme klasik bütün özellikler var nabız spor ayarları su geçirmiyor ablam 1500 TL iken almıştı şimdi 1600 veya 1700 olmuştur araştırmanı...
  14. U

Evden Taşınırken Ekran Kartını Sökmelimiyim?

sökmelisin çünkü ekran kartı sarsılabilir soketi zarar görebilir pc alırken bile ekran kartını kutuyla veriyorlar kartı çıkarıp kutusuna koyup öyle taşın
  15. U

itopya & Donanım Arşivi Ayın Ürünü İndirimi Ne Olsun?

ssd ihtiyacım var ssd olsun
  16. U

17 Yaşında birine dumbell önerisi

en az 2 tane 5 kilo almanı öneririm 2 veya 3 kiloluklardan alma max 5 olsun alabilirsen 2 tane al sana yeticektir 2 veya 3 alırsan 2 ay sonra alışırsın kuş gibi hafif gelmeye başlar çalıştığından bir şey anlamazsın bende de 2 tane 5 kiloluktan var ve sıkı çalıştırıyor tavsiyem 5 aşağı almaman...
  17. U

3000 TL akıllı telefon önerisi

malum fiyatlar yükseldi kendi kullandığım telefonumu önerebilirim redmi 9c fiyata göre özellikler değişiyor ben mediamarkttan 2300tl ye 3gb ram 64gb hafızalı olanı almıştım oyun oynamıyorum diye telefon şuan trendyol da 2400 TL. 4gb ramli 128gb hafızalı olanı da 3000tl bakmanızı tavsiye ederim
  18. U

3000 TL telefon önerisi oyun için

malum fiyatlar yükseldi kendi kullandığım telefonumu önerebilirim redmi 9c fiyata göre özellikler değişiyor ben mediamarkttan 2300tl ye 3gb ram 64gb hafızalı olanı almıştım oyun oynamıyorum diye telefon şuan trendyol da 2400 TL. 4gb ramli 128gb hafızalı olanı da 3000tl bakmanızı tavsiye ederim
Top Bottom