Neler Yeni

Reeder s23 pro max telefon nasıldır alınır mı

Unloved

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Yiğit efe
Beyler bayanlar şuan anda reeder de kampanya var bir s23 pro max alana ikinci telefon hediye ben de almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar varsa telefonla ilgili sonuçları benimle paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,449
İsim
Mehmet Aslan
Beyler bayanlar şuan anda reeder de kampanya var bir s23 pro max alana ikinci telefon hediye ben de almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar varsa telefonla ilgili sonuçları benimle paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
ne için kullanacaksın cihazı ne ağırlıklı ?

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,449
İsim
Mehmet Aslan
Sosyal medya kullanıyorum
Kamera
Onun haricinde bir sey kullanmıyorum
kamerayla hiçbirşey yapamazsın onu diyeyim sana. O markanın bi ara yaptığı çakallık çıkmıştı arkada 3 kamera gozukuyor içini açıyorlar 1 tane çıkıyor ve hiçbiryerde belirtmiyorlar bunu süs kamerasıymış ,tepki gelince açıklama yapmak zorunda kalmışlardı o günden sonra soğudum.

Unloved

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Yiğit efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kamerayla hiçbirşey yapamazsın onu diyeyim sana. O markanın bi ara yaptığı çakallık çıkmıştı arkada 3 kamera gozukuyor içini açıyorlar 1 tane çıkıyor ve hiçbiryerde belirtmiyorlar bunu süs kamerasıymış ,tepki gelince açıklama yapmak zorunda kalmışlardı o günden sonra soğudum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de biraz araştırma yaptım çok kronik sorunu varmış tek artısı ram ve depolaması şuan redmi 9c kullanıyorum reederden bile daha iyi olduğuna eminim o yüzden almaktan vazgeçtim yorumun için teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç    

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,491
Üyeler
141,587
Son üye
xaves
Top Bottom