Arama sonuçları: *

1. A

rdr 2 ye giremiyorum rockstar games ile bağlanamıyorum

Herkese merhaba, Daha önceden hem rdr2 hem de gta5 i bilgisayarımda açabiliyordum ancak yakın zamanda tekrardan girmek istediğimde rockstar games launcher a yönlendiriyor. rockstar games deki hesabımla girince de this steam account already linked to diffirent social club account hatası veriyor...
  2. A

Tıraş makinesi önerebilir misiniz

Braun S3, S5 serisi önerebilirim S3 ü uzun yıllardır kullanıyorum
  3. A

rx 6700 mü 3060 mı alınır

Aynı kararsızlığı ben de yaşıyorum, bu ay bekleyip duruma göre alacağım ben de ya AMD 6600, 6700 ya da 3060 li sistem biraz beklemekte fayda var acelesi yoksa bence 😬
  4. A

İşlemci+ ekran kartı kombinasyonu

Tamamdır biraz daha bekleyelim bakalım teşekkürler yorumun için
  5. A

Dostlar fikir vercek olan varsa sevinirim :/
  6. A

İlk PC için monitörüm var, hazır sistem olarak İ512400f li rtx 3050 mi (12-13k ya ) yoksa i3 12100 ile rx6600 mu (Sinerji CTV-V7 13800 TL lik sistem) şimdiden teşekkürler
  7. A

Sıfıra yakın alan traş makinası önerisi ?

2017 yılında Braun s 3 aldım 250 TL ye bu zaman içerisinde çok aktif kullanmadım ancak son 1 yıla kadar. Bir yıldır aktif bir şekilde kullanıyorum ve üstündeki orijinal başlığı olduğu için kullandıktan bir süre sonra eskidiği ve artık acıtmaya başladığı için yeni başlık aldım hala...
  8. A

Polonya'dan rtx 3060

Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için 🙋
  9. A

Polonya'dan rtx 3060

Aslında arkadaşın game garajdan topladığı bir sistem var 4-5 ay önce onu da alabilirim 12. Nesil i5 12400f ve üzerinde palit 3050 var 13k ya vereceğini söylüyor o da mantıklı mı sizce 500 M2 SSD 16gb crucial ram ?
  10. A

Polonya'dan rtx 3060

Teşekkür Ederim desteğin için 3050 li sistem tavsiye etmez misin peki ?
  11. A

Puma sırt çantası 240 TL

İhtiyacım vardı aldım teşekkür ederim paylaştığın için 👏
  12. A

Polonya'dan rtx 3060

Benim toplam kasa için 13-14 k bütçem var da yurt dışı belki uygun olan bir parça olur diye gelirken isteyim diyordum
  13. A

Polonya'dan rtx 3060

Eyvallah sağolasın öyle yaparım Eyvallah öyle yapayım olmadı, peki tavsiye ettiğin bir şey var mı sistem toplamak istiyorum malum dolar aldı başını gitti yine gelirken yurt dışından uygun bir şey getirtmek istesem ne olabilir sence M2 SSD falan ?
  14. A

Polonya'dan rtx 3060

Merhaba donanım arşivi dostları, ay sonu gibi arkadaşım gelecek polonya'dan gelirken ekran kartı getirirsem sorun olur mu bilgisi olan var mı, yardımcı olursanız sevinirim herkese keyifli günler 2000 zloty yaklaşık 7750 TL ye denk geliyor marka gigabyte GeForce rtx3060 eagle 12 gb oc 2.0 lhr
  15. A

O mu bu mu tavsiyesi

PC hocasının yayınladığı yaklaşık 11k lik bir sistem var bir de bir arkadaşin sattığı yaklaşık 5 aylık bir PC si ozellikleri yazacağım ve tavsiye isteyeceğim Arkadaş PC si fiyat pazarlık falan etmedim dediği rakam 15k (13-13.5 k verirse alınır mı?) İşlemci Intel Core i5 12400F 2.5 GHz 4.4 GHz...
  16. A

Bilgisayarı aylara yayarak toplama

İlk gelen yorumlar genelde ekran kartı yönünde sağolun yorumlarınız için ama rtx ekran kartları ve AMD tabanlı ekran kartlarının farklı farklı avantajları var, hesaplı olmasi açısından AMD 1 adım önde malum ekonomik şartlarda
  17. A

18. A

Herkese iyi günler önümüzdeki aylarda sırayla bilgisayar parçalarını alıp toplamak istiyorum. Tahmini yeni yıla toplamış olurum her ay bir bileşen almak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum, sizce önce hangisinden başlamalıyım. Kredi fiyatlari malum yüksek fazladan 3-4 binlira vermek...
Top Bottom