Neler Yeni

Bilgisayarı aylara yayarak toplama

Alimko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alim
Bütçe
15000
Herkese iyi günler önümüzdeki aylarda sırayla bilgisayar parçalarını alıp toplamak istiyorum. Tahmini yeni yıla toplamış olurum her ay bir bileşen almak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum, sizce önce hangisinden başlamalıyım. Kredi fiyatlari malum yüksek fazladan 3-4 binlira vermek istemiyorum. Bu ay 165 Hz 27 inç Samsung monitör aldım amazondan. Sizce sıradaki parçam ne olmali ekran fullhd olduğu olduğu için 2k yi destekleyecek yüksek ekran kartlarına ihtiyacım yok açıkçası, oynamak istedigim oyunlar lol, cs, FM, ve daha önceki yıllarda çıkmış oynayamadigim güzel oyunlar. Okuyup zaman ayıran ve cevap verecek herkese teşekkürler şimdiden.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,107
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ekran kartı al en önemlisi o fiyatlar artabilir

Xeball

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Furkan Türk
Rx 6600 alabilirsin, işlemci olarak 5600x, anakart olarak Asus TUF Gaming B550-Pro

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,737
İsim
Can BOZKURT
3070 3080 serisine bak.

Alimko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk gelen yorumlar genelde ekran kartı yönünde sağolun yorumlarınız için ama rtx ekran kartları ve AMD tabanlı ekran kartlarının farklı farklı avantajları var, hesaplı olmasi açısından AMD 1 adım önde malum ekonomik şartlarda

WhoCares

80+ Silver
türkiye şartlarında riskli gibi ya bence %50 %50 gibi birgün x ürün 5 TL yarın aynı x ürün 10 TL :kekw:

Top Bottom