Arama sonuçları: *

• Users: Prone
  • Order by date
  1. P

OYUNLAR CRASH VERİYOR

Merhabalar bilgisayarımı formatladıktan sonra oyunlarda crash yemeye başladım apex pubg ve fortnite oynamaya çalıştığımda oyunun ortasınbda bi annda oyun kapanıp crash hatası yiyorum crash raporunda bilinmeyen bir durumdan kaynaklı yazıyor fakat lol girdiğimde herhangi bir sorun yaşamıyorum...
  2. P

Uzaktan oyun oynamak

peki yapmam gereken ayar tam olarak nedir?
  3. P

Uzaktan oyun oynamak

Evdeki bilgisayarıma iş yerinden bağlanıp oyun oynayabileceğim bi uygulama varmıdır Anydesk ve Team Viewer la denediğimde düzgün bi şekilde klavye komutları gitmiyor eğer mümkünse bunun kolay yolu varmıdır. Yardımlarınız için teşekkürler :D ♥
  4. P

ramlerdeki mhz olması gerektiğinden düşük ve yükseltilmiyor

Merhabalar sistemimde halihazırda PNY XLR8 (8+8)16GB 3200mhz ram vardı anakartım msi b550m gaming plus xmp modunu açtığım zaman 3200mhzde çalışıyordu ramleri yükseltmeye karar verdim birebir aynı ramlerden aldım (8+8+8+8) 32gb oldu fakat xmp modunu açtığım zaman frekanslar 2133mhz de kaldı ve...
  5. P

PUBG de darboğaz sorunu yaşıyorum.

afterburner dan bakıyorum bende 11-12 gb yi geçmiyor tabi bu 16 ram olmasından kaynaklıdır çünkü diğer uygulamalarada ram lazım. Rami 32 yapmayı düşünüyorum. Umarım faydası olur. 1680238445 İşlem ölçeği hali hazırda %120 olması lazım %100 de çamur gibi oluyor oyun :D
  6. P

evet evet yayınlarda bende çok sorun yaşıyorum cidden fps yerlerde oluyor o yüzden pubg yayını yapamıyorum belki 5800x3d ye geçersem bi nebze rahatlatır ama işte bilin bakalım ne eksik :D 1680237773 bunuda bi deneyim teşekkür ederim ayarlar yüksekken hiç kullanıma bakmamıştım belki bi nebze...
  7. P

tamamdır teşekkür ederim birde öyle dener duruma bakarım
  8. P

Hımm anladım hocam bu tarz bi konudan açıkcası bi fikrim yoktu teşekkür ederim. Konuyu açarken düşüncem şeydi acaba bi şekilde ekran kartını %90+ kullansam daha yüksek fps alabilir miyim di sanırım öyle bi şansım yok. 1680235308 1080p monitör 2k da oynayamam diye biliyorum
  9. P

Oha o kadar düşmesi cidden çok saçma ~%80 fps kaybın var. Oyunu oynayamazsın ki rakibe Allah rızası için smoke atma demen lazım :D
  10. P

monitörde oyunda 1080p en düşük-orta grafik ayarlarında oynuyorum 1680234094 Fps o kadar düşmüyor max 150 ye kadar düşüyor da benim derdim aslında fps değil ekran kartının nerdeyse yarısını kullanıyor ve darboğaz yemesem (düşüncem bu şekilde yanlışsa düzeltin) bi tık daha yüksek ayarlarda...
  11. P

Fps, yer ve diğer etmenlerle 160-250 arasında değişkenlik gösteriyor.
  12. P

Sistemde ekran kartı 3070ti işlemci r5 5600x 16gb ram var ama Pubg de ekran kartı kullanımım %50 %60 civarlarına kadar düşüyor diğer oyunlarda bu tarz bi sorunla karşılaşmadım fakat pubg de sistem ölüyor resmen. Bunu çözebilmemin bi yolu yordamı varmıdır? İşlemciden kaynaklı bi durum olduğunu...
  13. P

AMD Ryzen 5 5600x Aşırı Isınma Sorunu

Yani bende 2 gün önce macunu yeniledim cooler master mastergel pro çıktı sıvı soğutmanın içinden ve 240mm sıvı soğutma olmasına rağmen hala değerler aynı. Ne yapacağımı şaşırdım diyebilirim
  14. P

Soğutucuyu doğru taktığıma kesin eminim 1660102138 İşlemci sıcaklıkları bu şekilde
  15. P

Öncelikle herkese selamlar şuanda halihazırda kullandığım bilgisayarımda bulunan amd ryzen 5 5600x işlemcisini yaklaşık 2 aydır stock soğutucusuyla kullanıyordum ve dereceler inanılmaz biçimde 70 in altına kesinlikle düşmüyordu (boşta). Zaten tam yükte ya da oyunlarda 95 derece sabit. Bende sıvı...
Top Bottom