Arama sonuçları: *

1. BirDexter

7000 Bandında alınabilecek en baba laptop aranıyor?

Konu belli, alacak kişi bir arkadaşım ve ne yazık ki laptop konusunda bilgim sınırlı. Gündelik işler için kullanabileceği, arada dandik oyunlara girebileceği bir laptop önerisi belirtebilir misiniz? Max bütçe 7000
  2. BirDexter

Sistem Sıcaklığım Nasıl?

Normal? Herhangi bir oyunda değilsin ki görelim :D
  3. BirDexter

FİFA 22 - pc ve xbox series s beraber oynayabilir mi?

Teşekkür ederim
  4. BirDexter

FİFA 22 - pc ve xbox series s beraber oynayabilir mi?

Arkadaşımda XBOX Series S - bende ise PC var... Birlikte Fifa 22 oynayabilir miyiz? XBOX Gamepass üzerinden ikimizde Fifa22 aldık fakat arkadaş ekleme yerinde birbirimizi bulamıyoruz. Bilgisi olan var mı?
  5. BirDexter

3080 DÜŞÜK FPS SORUNU

İşlemcim fazla ısınıyor belki bu sebepten (4 Zarar görmez ama fazla ısınır, havalar soğuk ise oturduğun yerde - yapmanı öneririm
  6. BirDexter

3080 DÜŞÜK FPS SORUNU

Belki adam işlemcisinin GHz sini arttırmıştır AMD Ryzen Master üzerinden... Şahsen 3080 li sistemimi 5600x ile kullanıyorum 4.6 GHz'e sabitleyip. Ben de adamınkiler gibi fps ler alıyorum
  7. BirDexter

Çözüldü✓ Topladığım sistemi gelin birlikte değerlendirelim!

Ben Corsair Rm750 öneririm açıkçası ama fiyatını bilemiyorum. Ben aldığımda 1950 TL felandı
  8. BirDexter

Çözüldü✓ Topladığım sistemi gelin birlikte değerlendirelim!

Silentstorm 750w işini görecektir.
  9. BirDexter

RTX 4090 Fiyatları TR'de ne olur

Herkes oyun için almaz ki hocam. Hem de almak istiyorum diye sormadım. Merak ediyorum en pahalı kart kac para olur acaba diye
  10. BirDexter

RTX 4090 Fiyatları TR'de ne olur

TR'de de minimum 6000 dolar bandında satılacak olsa... Ve 3000 serisini es geçeyim zaten 4000 serisi çıkacak diye düşünenlere bi tokat oldu mu aga... Ben çoğu yayıncının bile sponsorluk almadan bunu alabileceğini canı gönülden düşünemiyorum.
  11. BirDexter

Hyperx Cloud 2 Wireless vs Logitech G Pro X

Cloud 2 wireless güzel fakat mikrofonunun klavye seslerini algıladığını duydum bir yayında... Önerim yok ama bilgin olsun bu konuda
  12. BirDexter

İşlemci ve anakart değiştikten sonra CPU ışığı yanıyor ekran gelmiyor

Ya da bi tane usb ye güncel flashı yükleyeceksin ve anakarttan direkt flashback yapacaksin 1663214092 Aynı burdaki gibi
  13. BirDexter

Göz bozulması ne gibi semptomlarla başlar?

Sana tavsiye dostum, direkt doktora git - o sana doğru damlayı tavsiye edecektir. Şuan şunu al desem belki kuruluk için olan damla olacak veya başkasını al desem başka bir şey için olan olacak. Git bi muayeneye, belki göz tansiyonun vardır o da zamanla düzelen bir şey...
  14. BirDexter

Göz bozulması ne gibi semptomlarla başlar?

Valla gözlerim 9 10 numarayken hiç yanma sulanma vb felan olmuyordu. Şuan lazer olmuş halimle 0.5 numarayım ve ara ara yanma sulanma yapıyor. Doktora gitmeden bir şey öğrenemezsin
  15. BirDexter

Elimde bu garip yara çıktı, ne bu?

Serçe parmağın ile yüzük parmağım arasında bu yara çıktı birkaç gündür böyle. Egzama felan diyenler var ama şuana kadar hiç egzamalı bi durumla karşılaşmadım. Doktor demeyin, doktor randevu alınmıyor.
  16. BirDexter

İstanbul'da okul ve personel servis ücretlerine yüzde 19.21 zam !

Aylık olarak düşününce, en uzak yere bi öğrenci gidiyor olsun. 1500 TL diyelim, ayda 20 gün okula gitse günlük 30 TL... O yere iki vesaitte gidiyo olsa vereceği para 10 TL. Böyle bakınca normal gibi ama yine de bilemedim. Bu arada oturduğum semtte servisler 12.000 den başlıyor ortaokul için, ya...
  17. BirDexter

Yardım anakartım işlemci ile uyumlu mu?

Gerekmez
  18. BirDexter

Okulumuzda akıllı telefon yasak ama tuşlu telefonla gelebiliriz

Teknoloji çağında öyle bir şey olamaz olmamalı. Az sesinizi cikartmaktan korkmayin, bizden öncekiler seslerini kestiler - bakın bizim halimize. Korkmayın bişeyden
  19. BirDexter

Okulumuzda akıllı telefon yasak ama tuşlu telefonla gelebiliriz

Kusura bakılmasın da kimsenin tenefüste ne yaptığı okul itibari zarara görmedikçe kimseyi etkileyemez bence
Top Bottom