Arama sonuçları: *

1. L

Hangi yatırımı yapmalıyım

olacak usta elbet olacak be boşa beklemediğimize inanıyorum. Amerikan borsasından çıktım sırf bu izmir çelik için :D
  2. L

Muhtemelen ereğli demir çelik gibi patlayacak gibi duruyor. Umarım bizi yanıltmaz 2-3 yıl sonra :D (Yatırım tavsiyesi değildir.)
  3. L

İzmir Demir Çelik (yatırım tavsiyesi değildir.)
  4. L

Öneri 2k monitör tavsiyesi

Samsung monitörünün tek sorunu ghosting diyebilirim, diğerlerine göre görüntüsü daha iyidir ama ghosting sorunu olması gerçekten moral bozucu.
  5. L

2016'da gösterilen yerli otomobil nerede?

Gösterilipte verilmeyen çok şey var ama neyse bunları burada konuşmayalım :D
  6. L

Replika giyim ürünleri

Sanırım ürünler Çin'den geliyor, bir problem yaşatır mı?
  7. L

Kıyafet sektöründen bana ekmek çıkar mı?

eğer azıcık tasarım zevkiniz varsa gerçekten güzel satışlar yaparsınız. Piyasada belirli satıcılar haricinde doğru dürüst ayakkabı yok. Güzel olan ayakkabılar minimum 1000 TL zaten. Kesinlikle başlamalısınız
  8. L

Replika giyim ürünleri

Replika giyim ürünleri satıcı sitesi arıyorum. Güvenilir olması yeterlidir.
  9. L

Yardım YD iphone 11 mi xiaomi 11 t mi

2700 TL'lık ücret tek seferliğe mahsus mu?
  10. L

Huawei Matebook D15 ne kadar eder?

Dostum istersen bulunduğun bölgeyi de belirt. Elden talip olacak arkadaşlar çıkabilir.
  11. L

Kreatin bana zarar verir mi?

Yaş kaç?
  12. L

Birikmiş amazon prime borçları

bilmiyorum ama kapatılması taraftarıyım. Her ne kadar bende amazondan ürün satın alsam dahi, gerçekten bu durum halkımız tarafından çok suistimal ediliyor. Yani gerçekten hoş değil. 1664795162 Hocam 100g cipsler 10 tlden başlıyor : D
  13. L

Cs:go çevrimiçi modlarda fps ölüyor

Driver?
  14. L

Zaten geçen açıklanan kararla bitlikte iade konusunu Türkler fazlasıyla suistimal ettiği için ürünleri artık geri alıyorlar. Her ne olursa olsun.
  15. L

kartı kapatsın hocam bune böyle : D
  16. L

VATAN NEDEN BÖYLE İNDİRİM YAPTI ?

Ürünün linkini atar mısınız? bu kadar üstüne konuşulmuş fakat sistemi bir görmeyen benim sanırım.
  17. L

4500-5000 arası Telefon önerisi 2.el olmasın !!

5000tleye iphone yok ki zaten : D
  18. L

Aldatılmaya rağmen hala sevmek

İlklerin izi kalır, saygılar.
  19. L

Ne okumak istediğimi bilmiyorum

Eğer gerçekten çalışmakta zorlanıyorsanız, bilişim bölümü olan bir meslek lisesine gitmenizi tavsiye ederim. Üniversiteye gitmeden kendi yazılım bilginiz ile bir gelir elde edebilirsiniz. Örneğin: Esnafların yazılımlarını yapmak. Çok basit iş ve ciddi derecede getirisi oluyor. 1664387856 Veya...
Top Bottom