Arama sonuçları: *

1. S

AMD 7500F GIGABYTE GeForce RTX 4060 sistem nasıldır?

Link Sizce nasıl Kasayı XPG olarak değiştrip almayı düşünüyorum
  2. S

Gigabyte B450M S2H Secure Boot hatası

Öncelikle merhaba Gigabyte B450M S2H anakartımı yaklaşık 6 ay önce bu hatadan dolayı servise gönderdim ve bir daha ayar değiştirmedim. Fakat şu tekrardan Windows 11'e geçmek istiyorum fakat yine aynı hata olup servise gitmesini istemiyorum. Galiba ekran kartında UEFI desteği istiyor GPU-Z...
  3. S

Bu Koltuklardan Hangisi Alınır?

Zio görünüş açısından aşırı hoşuma gitti arada kaldığım 2 seçenek kaldı sizce hangisi Hawk FAB V1 zio Fabric Jet Black zio almaya bi tık daha yakın gibiyim bi kötü iyi bulmadığınız özelliği varmıdır acaba
  4. S

max 4-5 saat oturuyorum hocam galiba zio ve xdrive arasında kaldım 1659283026 Hawak ciddi anlamda kullanan arkadaşlarımında tavsiyesi ve önerisi markayı ilk defa duyduğum için biraz arada kaldım fakat çok öneriliyor
  5. S

Hocam bunun deri olması korkutuyor biraz araştırdığımda yaz aylarında terletme sıkıntısı olduğu söyleniyor
  6. S

Hocam zio beni en çok arada bırakan oldu hem görünüş hem özellikler anlamında güzel gözüküyor.
  7. S

Hoşuma gitti hocam seçeneklerimin arasına ekledim
  8. S

Hawk FAB V1 xDrive 15'Li zio Fabric Jet Black Xdrive Toryum Zio aralarından en hoşuma giden oldu sizce hangisi alınır
  9. S

bios değişikliği sonrası ekran gelmemesi

Öncelikle merhaba dün w11 geçtiğim için ve valo icin biostan bir ayar değiştirmek gerekitiği için değiştirdim fakat yanlış değiştirmişim ve ekran gelmedi her türlü bios sıfırlamayı denedim ama olmadı ne yapmam gerek acaba anakart:b450m s2h
Top Bottom