Arama sonuçları: *

1. P

Asus rog strix go 2.4 Ses Ayarı

Merhaba Arkadaşlar, 2 gün önce asus rog strix go 2.4 aldım. Ürünün uygulamasını da indirdim. Fakat fps oyunlarında ses kasamıyorum nasıl ayarlar yapmam lazım kullanan arkadaşlar kullandıkları mod ayarlarını paylaşabilir mi rica etsem. Armoury Crate kendi modları baya berbat bence equaliser...
  2. P

Trendyoldan chip para ile ürün nasıl alabilirim ?

Merhaba, Akbank kredi kartımda 1000 TL chip para var. Trendyoldan bir ürün almak istiyorum fakat chip para ile ödeme nasıl yapılıyor bilmiyorum. Ödeme seçeneklerinde chip para ile öde diye bir seçenekte bulunmuyor. Konu hakkında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  3. P

Kasa temizliği için yardım

Merhaba sevgili donanım arşivi kullanıcıları. Daha önce sistemi hiç temizlemedim kasa sökme takma konusunda aşırı cahilim. Önerebiliceğiniz video veya kasa için temizlik yapan bir yer var mı Ankara'da konu ile ilgili önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.
  4. P

25 TL lik win 10 pro kodu

merhaba arkadaşlar. pc yi yeni aldım win 10 pro tabii ki demo sürümü. Şimdi win etkinleştir yazısı geldi sizce trendyoldaki ucuz win 10 pro keylerinden almalı mıyım? alsam sorun yaşar mıyım
  5. P

Ana Konu 🔥🔥🔥 DONANIM ARŞİVİ V6 YAYINDA 8799 TL i3 12100f-RTX2060

Ankara mağzasından aldım alan arkadaşlara hayırlı olsun
  6. P

Abi umarım mağazalara stok verirler tek isteğim bu
  7. P

20 k bütçe ile beklemeli miyim

Bu sisteme bende baktım aşırı hoşuma gitti sanırım bunu alıcam ben ya
  8. P

20 k bütçe ile beklemeli miyim

Merhaba 20 k lık bir bütçeye sahibim. Her ne kadar istediğim sistemi alıcak param olsa da kar amaçlı sizce hazır sistemlerin çıkmasını beklemeli miyim piyasanın ne olacağını kestiremiyorum ocaktan önce sistem almak almak fikirlerinizi benle paylaşırsanız sevinirim :)
  9. P

Söğütözü mağazasında olucam sabaha kadar şansımı denicem
  10. P

Arkadaşlar bu sistem itopyada mı çıkar sizce ona göre geceden gidip beklicem ?
  11. P

Donanım arşiv V6 için Erkenden itopya mağzasında beklemeli miyim?

20 k lık bir bütçem mevcut sistemin nasıl olucağını da bilmiyorum fakat iyi bir sistem geliyor gibi hissediyorum son zamanlarda fiyatlar da ucuzlamışken almak istiyorum fakat kesinlikle haklısın aceleci davranıyorum, fakat bildiğin üzere al satcılardan pek bir şey kalmıyor
  12. P

Bunu düşünmemiştim gerçekten baya mantıklı geldi alamam korkusu var işte içimde
  13. P

Bir arkadaşım bir önceki model için gece 5 de gitmiş 78 olarak almış sistemi korkuyorum biter diye :(
  14. P

Merhaba bu sistemi almayı çok istiyorum satışa çıktığında mağazalara da stok vermeyi istiyorum demişti storyde sizce ben cumartesi akşamı Söğütözü mağazasına gidip pazar sabahına kadar satışa çıkması için beklemeli miyim ?
  15. P

MANTIS-3060 pc kasası

evet arttırabilirim buda baya güzel görünüyor teşekkür ederim
  16. P

MANTIS-3060 pc kasası

bu sistem baya ilgimi çekti işte teşekkür ederim
  17. P

MANTIS-3060 pc kasası

bu sistem çok daha ilgimi çekti fakat bütçem fazla olduğu için genede 3-4 k daha koyup daha iyisi ve F/P olucak şekilde bir sistem biliyorsan benle paylaşırsan çok sevinirim
Top Bottom