Arama sonuçları: *

• Users: Scioptic
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Scioptic

iss önerisi türknet netspeed

yarın vodafone taahütüm bitecek farklı bir iss istiyorum altyapım 80 mbps destekliyor şuanda türknet düşünüyorum ama çok fazla kötü yorum var bir yandan övende var çok arada kaldım internetin yavaşlayıp hızlanması gibi olayları yaşamak istemiyorum türknet önerir misiniz? ayrıca arkadaş referans...
  2. Scioptic

netspeede geçiş hakkında

yarın vodafone taahütüm sona erecek fakat ben yinede vodafone bi iş çıkarır diye güvenmiyorum taahütüm bittiğinde netspeede geçeceğim direk bugün netspeedi arasam bir etkisi olur mu ayrıca indirim kodu verirseniz kullanabilirim
  3. Scioptic

bu hdd alınır mı

https://www.hepsiburada.com/wd-250gb-7200rpm-3-5-sata-3-sabit-disk-wd2500avvs-pm-HBC000003AOWJ?magaza=NeoBilişim bu alınır mı 250gb istiyorum bütçe 200tl
  4. Scioptic

ryzen 5 3600 undevolt

r5 3600e undervolt nasıl yapabilirim ve yanlış bir şey yaparsam ne olur? 4.2 ye oc li
  5. Scioptic

Yardım Teslim En İyileştirmeyi durdurdum geri açamıyorum

Teslim en iyileştirmeyi kapatmaya çalıştım regedit ve service.msc den kapattım ve kapanmadı sonra görev yöneticisinden durdur yaptım şimdide eski yaptığım ayarları geriye aldım ve regeditden başlata basıyorum hata veriyor
  6. Scioptic

James Donkey 712 kulaklık padi

Jd712 padlerini degistirecegim pad var mi uygun
  7. Scioptic

450tl mekanik klavye önerisi

Gamenote kb857 aldım pek hoşuma gitmedi iade edicem sanırım spacebar tuşundan kutu sesi geliyor başka onerebileceginiz klavye var kı 450yi aşmazsa iyi olur 450den daha az ise müq olur
  8. Scioptic

İşlemci fanını elektrik süpürgesi ile temizlemek

Amd stok fanı var takılı macun yeni sürüldü çıkarmak istemiyorum anakarttan direk süpürge ile uzaktan alsam bir şey olur mu 1681910789 Anakartta baya tozlu
  9. Scioptic

İkinci el rx 580 55 derece

Bu kartı aldım derecesi çok düşük geldi kartın güvenlik etiketi duruyor açılmamış sizce fan %100 müdür :d
  10. Scioptic

Dolap ve Sahibinden iade süreci

Şimdi kurye kapıma geldiğinde onu şubeden alacağım diye yollarsam iade sürecim başlar mı yoksa şubeden teslim alınca mi başlar
  11. Scioptic

James Donkey 711 alınır mı

Başlıkta belirttiğim gibi bütçe max 400
  12. Scioptic

Öneri Mekanik klavye önerisi

650tlye güzel bir mekanik klavye önerebilirmisiniz ikinci el mizar luna alayım mı?
  13. Scioptic

Yardım Bu klavye alınır mı?

https://www.amazon.com.tr/dp/B09JNT5BLS?th=1&psc=1 ürün linki bu ayrıca red switch mi blue switch mi
  14. Scioptic

Eyt mesaj hala gelmedi

Babam 6martta başvuru yaptı ve şu tahsis mesajı gala gelmedi endişelenmem gereken bir şey var mı sizce gelir mi bu hafta
  15. Scioptic

Kas spazmı sonrası kol kullanamıyorum

1 haftadır kas spazmı vardı geçen hafta salı günü falan oldu cuma günü kas gevşetici sürdüm egzersix falan yaptım şuan iyice sağlıklı ve açıldı ama o kolumla biceps curl bile atamıyorum bildiğin kolum reddediyor sanki gücü tamamen bitmiş gibi sağ kolum 5 katı gibi ne yapmam gerek kollarımı...
  16. Scioptic

Kolum 90 derece kilitlendi

Arkadaşlar 3 gündür kolum 90 derece duruyor sanırım kas spazmı oluyor bu kolumu açamıyorum zorlarsam ağrıyor ama açabiliyorum ama yinede tam düz yapamıyorum açma germe yaparsam rahatça hareket ettirebiliyorum ama yinede biraz kısıtlıyor. Son zamanlarda kolumu kullanmaya ihtiyacım var ani hareket...
  17. Scioptic

Boom butter saç bakım yağı kullananlar

Başlıktaki ürünü kullanan var mı nasıl az önce sipariş verdim
  18. Scioptic

Geforce NOW mobil klavye mouse

Ucuz bi klavye mouse alsam alsam çoklayıcı ile telefona bağlasam kullanabilir miyim herhangi sorun çıkar mı konsol aldım kullanamadım
  19. Scioptic

Saç kremi önerisi (erkek)

Saçlarım çok dökülüyor kırık şekilsiz sekillendiremiyorum ve ağzıma kadar uzun ne onerebilirsiniz çok rahatsız ediyor ozellike arka tarafları çok kötü oluyor şekil veremiyorum özgüven kırıklığı yaşatıyor 1677447669 Ayrıca taç takıyorum bağlamıyorum bı sure bağlamayı da düşünmüyorum
  20. Scioptic

Yardım Geforce NOW assasins creed girilmiyor

Geforce NOWda assasins creed origins oynamak istiyorum oyunu seamden aldım girerken bana Ubisoft bu oyunun sahipliğini doğrulayamıyoruz uyarısını veriyor
Top Bottom