Arama sonuçları: *

• Users: GRDL
  • Order by date
  1. G

Earpods Oyun için Alınır mı?

Çoğu oyuncu kulaklığından daha iyidir o
  2. G

günlük kullanım için kulaklık önerisi

Jbl tune 710bt Akg k361-371 Binary Acustics Chopin Truthear hexa, zero ve zero red Letshuoer s12, 12 pro Aful Acustics performer 5 Kiwi ears quintet Airpods 2 pro Galaxy buds 2 pro Seç beğen al. Hepsinin tonlaması kalitelidir çoğunu birebir denedim, bazılarını aldım kullanıyorum.
  3. G

Jbl tune 570 bt alınır mı?

Tune 710bt al Ne yap ne et onu al;2000 civarında biliyorum biraz pahalı ama 530dan fersah fersah iyi. 530un fiti adamı kanser eder. 710 hem çok rahat hem de harman tonlamaya sahip
  4. G

Kulakiçi kulaklık önerisi??

Galaxy buds 2.
  5. G

Kulak içi kulaklık öneri Limit 3000 TL

Artti t10 var. Aliexpress'ten alabilirsin. Bendeki letshuoer s12 pro ile aynı tonlamaya sahip.
  6. G

Moondrop Chu-II VS KZ EDX Pro 1DD

Aliexpress bazen ciddi indirimler yapabiliyor. Chifi pazarının avantajlarından biri; sürekli yeni bir ürün çıktığı için daima indirimler var. 100-200 dolarlık ürünlerde pek olmaz ama bütçe segmenti tam bir kaos ortamı.
  7. G

Neden sürekli laptop önerisi tavsiyesi konusu açılıyor? Zaten youtubeda birsürü

Bu konudaki şahsi görüşüm Türkiyede internet kültürünün hala forumlar gibi ortamlarda daha baskın olduğu yönünde. İngilizce İnternette herkes genellikle ilk olarak inceleme videolarına bakıyor sonra bir araştırma yapıp reddit gibi daha genel ortamlardaki alt forumlarda araştırma yapıyor...
  8. G

Hangi macbooku tercih etmeliyim

Güzel cihaz ama apple ekosistemine doğrudan bağlı değilsen ve m3'ün batarya ömrüne o kadar ihtiyacın yoksa Lenovo legion 7nin 2024 modeline de bakabilirsin. İnanılmaz şık.
  9. G

Eski kulaklığım yeni aldığım kulaklıktan daha iyi?

"Erotik"mi 🤣 Oyuncu kulaklıklarını anlamak zor be kanka. Bir bakıyorsun iyiler bir daha bakıyorsun rezalet
  10. G

Kulak içi Kulaklık önerisi

Onlar o kadar iyi değil. 1500e truthear zero red'e bakabilirsin
  11. G

Öneri Yazılımcılar Neden MacBook Kullanıyor?

Testlere bakmak lazım ama muhtemelen ısınmaz çünkü rtx4070 100 wattı geçmez
  12. G

Burada konu ısınma-ısınmama ikilemi değil, ayrıca ghz limiti de bir teknik olarak kötü bir şey değil. eğer senin bilgisayar üzerinde yaptığın işlem daha az güç ile verim kaybı olmadan yapılabilir ise yapılmalıdır. Bu yüzden arm çoğu alanda x86 yerine tercih ediliyor. Eğer hepi topu yaptığın...
  13. G

İşletim sistemi+mimari+optimizasyon. Macler arm mimarisi üzerinde çalışıyor. Arm mimarisinde verilen bir görevin her adımı için ayrı bir komut yazılım tarafından işlemcilere-transistorlere verilir. Yazılım iyi optimize edildiği sürece bu daha düşük işlemci gücü ile görevleri yerine getirmeye...
  14. G

Iem ses yüksekliği az

Arkaplanda çalışan bir program var mı? Steelseries sonar vs gibi?
  15. G

Kulak içi kulaklık tavsiyesi istiyorum

Truthear hola, moondrop chu 2
  16. G

Iem ses yüksekliği az

Nereye bağlı?
  17. G

Asus rog strix scar 18 rtx4080 i9

Aban kanka kaçırma
  18. G

Wirelles kulaklık bit derinliği ve hz değeri değiştirme

Kulaklığın içindeki amfi sadece 16 bit destekliyor olmalı. Değişmez.
  19. G

TRUTHEAR x Crinacle Zero kulaklık

Zero blue harman tonlamaya sahip; bu tonlama ham diffuse field'a (diffuse field senin sesleri nasıl duyduğunu en iyi fifteen grafiktir) daha yakın sağ sol ayrımını çok daha keskin yapar. Zero red ise df 10 db tilt+bass shelf; yani hoparlör ve müzik sistemlerine daha yakın. Müzik için daha...
  20. G

Kulakiçi Bluetooth Kulaklık

Eğer batarya vs ile uğraşmak istemiyorum diyorsanız Bluetooth ile bunu elde etmek zor. Çünkü teknik olarak her Bluetooth kulaklığın bataryası bir gün bitecek. Airpods ya da galaxy buds gibi daha mainstream modellerde bunu daha geç görürsünüz belki ama yine de yıpranacaktır. Bu yüzden stabilite...
Top Bottom