Arama sonuçları: *

1. S

Gta 5 kasma sorunu garip

Arkadaslar gta 5 de optimizasyon sorunumu var normalde 2 k da oynuyorum 170 hrz monitör var 4080 kart ve 7700x islemci var 32 gb ram felan sağlam sistemim ama normalde şehirde iken msaa 4x olsada 2 x olsada 140 170 fps arası alıyorum ama ormanlık biyere gidince felan veya şehire uzakda bakınca...
  2. S

YENİ BİLGİSAYARIMDA EFSANE DÜŞÜK FPS

Birkaç ince ayar daha var ben 5.5 de 65 derece görüyorum 7700 x ile
  3. S

📢 4070Tİ Ve 4080 Rafa Kalkıyor 📢

Ozaman boşver aga sorun yok en güzeli 😂😂
  4. S

📢 4070Tİ Ve 4080 Rafa Kalkıyor 📢

Bekle sen ucuza alırım diye çok beklersin eskimiş 3090 ti bile şuan dünyanın parasını 3070 ti bile öyle bence gereksiz bi kart oldu 4080 süper felan işte ondanda kazıklanıcaksınız fiyatları bi göründe sonra konuşalım 😊😂😂😂
  5. S

Sıvı soğutma felan ne kullanıyorsun şimdi oynadığım oyuna göre de değişir fps ve sıcaklık değeri şimdi bazı oyunlarda bende drop yiyorum mesela gta 5 de drop yiyorum nadir de olsa yani ufak bi ekran kartı driver ayarı ufak bi oyun ayarı bile sebep olabilir buna deneyerek optimizasyonu saglaman lazım
  6. S

Öncelik olaraktan aynı kart bende var ve sıcaklık 65 max gördüm onda bi sorun var bu 1. Ve 2. Olarak 1080 de oynuyorsun kardeşim yani darbogazin kralını yaşarsın çok güçlü bi islemcin yok 2 k minimum o kart için
  7. S

RTX 4000 SÜPER SERİSİ FİYATLARI BELLİ OLUYOR

Mantık olarak düşünelim şimdi 4090 70 k 4080 ise 45 k yani ikisinin ortası olucak 4080 süper ortalama 55 k felan olur aynı şekilde diğerleri de şuan bende 4080 var paşa paşa yetiyor fazlası gereksiz para israfı 2 k monitör var zaten 4 k da olsa oynayamayacagi acamiyacagi oyun yok fazlasına gerek...
  8. S

AMD Ekran Kartları Alınır Mı??

Kardeşim öncelikle 5 seneye yakın amd kullandım giriş ve üst segment kartlarını giriş segment iyi bak ona bişey demem güçsüz bi kart alıp keyfine bakabilirsin fps oyunlarinda felan ama 6000 serisi ve üstü sorunlu çok sorun yaşadım nvidiaya geçtim genclestim resmen amd işlemcide çok iyi ama ekran...
  9. S

GTA 6 için en iyi işlemci ile ekran kartı ne olmalı..? (Sizce)

2 k da minimum 4080 işlemci olarak da mininum 7700 felan iş görür 1080 p dersen 3070 ti 3080 arası götürür 5600 x ideal olur
  10. S

NVİDİA REFLEX DOTA2 OPTİMİZASYON SORUNU ?

KANKA AÇIK GSYNC ÖZELLİGİ MONUTORUN HANİ NVİDİA DENETİM MASASINDAN BİR KAÇ AYAR FELAN YAPMAM GEREKLİMİ ÖNEMLİ OPTİMİZASYON AYARLARI VARMI BİDE ŞÖYLE Bİ SORUN VAR 170 HRZ DE OYNUYORUM REFLEX İ ACINCA FPS LİMİTİ 163 E DÜŞÜYOR SONRA BOZULMALAR BAŞLIYOR OYUNLA ALAKALI OLABİLİRMİ ACABA HİÇBİ YERDE...
  11. S

NVİDİA REFLEX DOTA2 OPTİMİZASYON SORUNU ?

DOTA2 DE REFLEX ÖZELLİĞİNİ AÇINCA EKRANDA YIRTILMA YAPIYOR DONMALAR MEYDANA GELİYOR KAPATINCA DÜZELİYOR BU OYUN İLE Mİ ALAKALIDIR YOKSA DRİVER İLEMİ ACABA KAPATINCA PÜRÜZSÜZ BİR EKRAN VARKEN AÇINCA KÖTÜ BİR GÖRÜNTÜ OLUYOR PC ÖZELLİKLERİ : 4080 7 7700X B650 32 GB 6400 1000 W GOLD 240 MM SIVI...
  12. S

Kart önerisi kararsız kaldım

Arkadaşlar şuan bende 6800 xt var ben Nvidia geçicem ama 4070 ti ortalama aynı değerlerde ama benim gönlüm 4080 de yani bi nevi de 12 gb vram var 4070 ti den ondan dolayı istemiyorum onu pek ama 2 k da şuan sıkıntı yaşayacağım oyun varmıdır vram konusunda ve kaç sene bana yeterli olabilir alsam...
  13. S

Anakarttan görüntü alamıyorum

Hepsini denedim anakartı yarın servise gondericem işlemcide sorun olduğunu sanmıyorum neden dersen işlemci takılı olsada olmasada aynı şekilde ışıklar sönmüyor görüntü hiç yok ramlari söktüm taktım tek taktım diğer yerlerinede taktım ama hepsinde aynı sonuca vardım tek çare kartı gondericem yarın
  14. S

Aynısını yaptım kardeşim ama genede görüntü alamadım ya sinirim bozuldu anakartta sorun olma ihtimali varmıdır
  15. S

Onuda denedim işte gene görüntü yok garantiye yolluycam gibi gözüküyor çözüm bulamıyoruz
  16. S

Yardım Yeni topladığım pc görüntü vermiyor

Bendede aynı sorun var şuan sen cozebildinmi
  17. S

Denedim pili çıkardım taktım tekrar kurdum ama ışıklar sönmüyor her türlü denedim yanlış yaptığım bişey de yok sanırım 1688677999 Başka bi ekran kartı taktım yani görüntü gelsin diye ama ondada yok ekran kartına taktım yani hdmi ile ama genede yok görüntü gelmiyor ışıklar sönmüyor
  18. S

Arkadaşlar merhaba msi pro b650 p 6400 mhz anakart aldım ryzen 7 7700 x işlemci taktım gskill 32 gb 2x 6400 mhz ram takılı biosu felan yükledim ama görüntü alamadım üstünde kırmızı ve sarı ışık yanıyor yani işlemciyi görmüyor sanırım oda ram görmüyor ışıklar onu anlatıyor sanırım son sürüm biosu...
  19. S

Bu AM4 Anakartlardan Hangisi Daha İyidir?

Dostum am5 sistem dizmek daha mantıklı evet onerecegin kart varmı bitane buldum ben msi b650 pro modeli 6400 mhz 1688309477 Msi iyi mi? anakartta 1688309503 Msi anakartta iyi değil diyolar asus gayet iyi bu konuda dusuncen nedir am5 sokete gecebilirim
  20. S

Bu AM4 Anakartlardan Hangisi Daha İyidir?

https://www.epey.com/anakart/msi-mag-x570s-torpedo-max.html https://www.epey.com/anakart/asus-rog-strix-b550-f-gaming-wi-fi-ii.html https://www.epey.com/anakart/gigabyte-b550-aorus-elite-ax-v2.html Hangi anakart daha iyidir çok kararsız kaldım ryzen 7 5800x3D olucak işlemci ve aorus...
Top Bottom