Arama sonuçları: *

1. S

❌İndirim Bitti! 🔥Blitzwolf BW-KB3 1862TL! 🔥

Bak şimdi mesela ben ikisi arasından kalsam KB3 alırım. Ama uğraşmak istemeyen normal kullanıcı SS daha mantıklı. Ben 1100TL'den aldım KB3 ve 5.gün iptal edildi. Sonra klavye ihtiyacım olduğu için Aliexpress'den 1700'e satın aldım ve 4 gün kargoya verilmedi tekrardan iptal edilir diyerekten...
  2. S

Bu arada Apex Pro'ya laf edilmiş ama iyi klavye. Stok olarak kullanmak isteyenler için iyi. Hotswap yok diye yok edilmez. Belki kullanıcı başka switch almayacak yani bilemeyiz.
  3. S

Sonradan düzeliyor. 2-3 dk sonra kendine gelir.
  4. S

Ben aldım 1700'e. Alınır mı diye soran arkadaşlar. Evet alınır. Çünkü 2500'e bile bu seviye klavye bulamazsınız. PBT gerçekten iyi bir keycapsli, 3 modlu yani 2.4GHz, BT ve kablolu seçeneği sunan. Hotswap olan bir klavye var mı?
  5. S

Elinde ki klavye ile bu baktığın klavye bambaşka. Şöyle diyeyim sen şuan düşük-ortaya yakın bir klavye kullanıyorsun seviye olarak. Bu klavyeye TOP seviye diyebiliriz. Membran bir kere klavyen yani.
  6. S

1100 iken ucuzdu. 1700 de ucuz denilebilir. İhtiyacın var ise al. Yok benim klavyem iyi diyorsan gerek yok.
  7. S

Bende alacağım şimdi... 1100TL'ye almıştım iptal oldu şaka gibi. Bari Gateron switch getirselermiş.
  8. S

Gerçekten direkt alırım. Discord adresim: serhatcandev
  9. S

Türkiye Direkt almıştım iptal edildi... Elimde ki K835'i de satmıştım mal gibi kaldım ortada cidden.
  10. S

Bazı kişilerin ki verilmiş. Bende korkuyordum ama sorun yok.
  11. S

Selam dostum. Teşekkürler yorumların için. Bir kaç görsel atsana :D
  12. S

Hocam selam. Bende klavyeyi dün satın aldım 1100TL'ye. Hangi switch kullanıyorsunuz ben Kailh aldım. Bataryası kaç gün gidiyor? Şarj kaç saat'de oluyor? Bir kaç görsel atabilir misiniz ve klavyeyi anlatır mısınız biraz?
  13. S

Kasa alıyorum monitör onerirmisiniz

Hayır çıkarmaz. Monitör gayet iyi incelemelerine bakabilirsin. Başka forumlarda incelemesi var. Sistemin FPS'i de gayet iyi. 250-300 altına düşeceğini sanmam (valorant sorunlu optimizasyon konusunda) zaten 180hz veriyor o monitör hemen hemen her fps oyununda yeterli olur.
  14. S

🔥İndirim Metro Saga Bundle 50 TL

Dostum tabii ki var ama 10 yıllık olan bir oyun hiç bir şekilde sırıtmıyor. Bence grafiği halen iyi. Bugün çıksa demem yani grafiği niye kötü diye. Ortalamanın üstü ve o zaman çıktığına halen inanmıyorum o derece iyi. Zaten grafiği geç atmosferi çok farklı gerçekten tek atmosfer için bile...
  15. S

Google > Youtube > i3 12100F - RTX 3060 Valorant FPS.
  16. S

Hackintosh için hangi SSD'yi almalıyım?

https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-seagate-firecuda-510-250gb-zp250gm3a001-gen3-3450-mb-sn-okuma-hizi-2500-mb-sn-yazma-hizi-fiyati,1141123210.html
  17. S

🔥İndirim Metro Saga Bundle 50 TL

Yanlış düşünüyorsunuz. İlk 2 oyunun grafiği halen çok iyi. Son oyuna laf edemeyiz...
  18. S

Al geç bunu daha bugün stoğa girdi. https://www.itopya.com/gigabyte-238-g24f-2-165hz-180hz-oc-1ms-2xhdmi-dp-3xusb-ss-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monito_u20017 Soğutucuya ihtiyacın yok.
  19. S

M2 SSD Almama gerek var mı?

400TL'ye Amazonun kendisinden aldım. Rakiplerine göre iyi duruyor fiyatıyla. Yani gerçekten ihtiyacım var mı bilmiyorum :D Bilgisayarda kod yazıyorum ve oyun oynuyorum. Programları M2'ye yüklerim ve CS'yi. Diğer oyunlarıda SATA SSD'ye yüklerim diye düşünüyorum. İleride işe girersem bunu da...
Top Bottom