Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥Blitzwolf BW-KB3 1862TL! 🔥

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
!!Aldım!!

beyler şimdi ben bunu 20 gün boyunca ödeyebiliyormuyum tam farklı klavye aldım bunu gördüm de stok ta varmı sepete ekleniyor ödeme kısmına geliyor
Screenshot_20230712-141030_AliExpress.jpg

aldım

Son düzenleme:

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Bende alacağım şimdi... 1100TL'ye almıştım iptal oldu şaka gibi. Bari Gateron switch getirselermiş.
Valla ben klavye hakkında bir şey bilmiyorum mesajlar çok ucuz gibiydi bende alayım dedim ihtiyacım yok sizcede ucuzmu

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
1100 iken ucuzdu. 1700 de ucuz denilebilir. İhtiyacın var ise al. Yok benim klavyem iyi diyorsan gerek yok.
Suan bu kalvyeye benzeyen 300tl lık bi kalvyem ve razer ornata v2 var onları elden çıkartıp bunu kullanma şansım var daha iyise

Serhatcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Serhat Can
Suan bu kalvyeye benzeyen 300tl lık bi kalvyem ve razer ornata v2 var onları elden çıkartıp bunu kullanma şansım var daha iyise
Elinde ki klavye ile bu baktığın klavye bambaşka. Şöyle diyeyim sen şuan düşük-ortaya yakın bir klavye kullanıyorsun seviye olarak. Bu klavyeye TOP seviye diyebiliriz. Membran bir kere klavyen yani.

Spoit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Muhammed
Al kardeşim al kutusuna koy kaldır eskisi ömrü bitti zaman bunu kullanırsın bu gün aldığını yarın alamıyorsun maalesef ben bangoo aldım bakalım bekliyorum

efztrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Efe
Neye bağlı iptal ettiler acaba ya iptal edilmeyen de çok bir de sizce hala alınır mı yoksa amazon indirimlerinden mi birşeyler mi bakılmalı

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Kayhan Uygun
Neye bağlı iptal ettiler acaba ya iptal edilmeyen de çok bir de sizce hala alınır mı yoksa amazon indirimlerinden mi birşeyler mi bakılmalı
alınır mı diyen herkese söylüyorum kesinlikle alınır 1700 tl ye top tier klavye alıyorsun bu fiyata saçma sapan abs plastik keycapsli orta seviye klavyeler var kesinlikle al bunu geç hem custom yani ileride özelleştirirsin switchlerini falan değişiklik istersen

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,091
Üyeler
156,727
Son üye
kıngkong18
Top Bottom