Arama sonuçları: *

• Users: anilg002
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

Sea Of Thivies Sandık Nasıl Satılır

Merhaba yeniyim. Tek başıma bir adaya gidip sandığı alıyorum ama sanırım satıcıya satmam mı ne lazım? Ama ilk base adamız nerede bulamıyorum haritada napmam lazım ? Ve hangi satıcıya satacağım ?
  2. A

Laptopumda ssd slotu yok ?

İkinci ssd almıştım ama birtane ssd slotı var onda da içinde gelen 512 takılı. Diğer slota da 1 TB takacaktım şaka gibi diğer slot yok mu ?? HP OMEN 16 Rtx 4050 İ5 13420H 16GB RAM
  3. A

Laptopum için ram önerir misiniz

Az önce bu laptopdan aldım. 16GB ram eklemek istiyorum. Buna uyumlu ram önerir misiniz sorun çıkarmayacak ? HP OMEN Gaming Laptop 16-wd0002nt (849T1EA)
  4. A

Yardım Airpods pro sıvı teması !!

Daha önce airpods pro kullanıp da sıvı temasını kendi çözebilen oldu mu ? Sağ tarafta Ses var mikrofon falan her şey iyi de diğer airpods kadar kaliteli ses vermiyor artık. Varmı metodlarınız ? (Deterjana maruz kaldı çamaşır makinasında) 😀
  5. A

Laptopda ekran kartı kaç watt ?

Bir türlü bulamadım bunda ki ekran kartı kaç watt ? Sıfır 29K ya alacağım 3-4 güne. Ve MUX Switch var mı ? https://www.hp.com/tr-tr/products/laptops/product-details/product-specifications/2101742134
  6. A

Öneri Nasıl bir laptop almalıyım ?

Merhaba yakın zamanda 35K bütçe ile sıfır ya da ikinci el bir laptop alacağım. Fakat 4050 mi 4060 mı alsam karar veremedim 2. Elde çok güzel temiz ürünler var. Sizce hangisini alayım ve kaç watt bunlar maksimum olarak ? Düşündüğüm seriler 2.EL (Msi Katana + Acer Predator + HP Omen + msi cyborg...
  7. A

40 Bin TL Laptop Önerisi Alabilir miyim

Merhaba ekran kartı volt oranı yüksek 40 bine kesinlikle değecek gaming laptop önerisi istiyorum sizden.
  8. A

Aldığım monitör iyi midir ?

Merhaba PS5'te kullanmak için aldım. Televizyon sevmiyorum ve uzakta bir yere uzanıp oyun oynama kültürüm yoktur masaya oturur oynarım. TV'ler çok büyük olduğu için almadım. O yüzden günler süren araştırmalarım sonucunda bunu aldım bütçemde 25k'ydı zaten. Benim için önemli olan 4K + 120Hz + HDR...
  9. A

Aldığım ürünleri iptal etmeli miyim

Arkadaşlar selam bu iki ürünü aldım. https://amzn.eu/d/6mVsFsu Sony Playstation 5 Dualsense Wireless Controller Kamuflaj Yeşili Oyun Kolu (Eurasia Garantili) Sizce gereksiz mi? PlayStation 5 kullanıyorum onun için aldım şu an zaten bir tane dualsensim var. Kutunun içinden çıkan. Bir tane daha...
  10. A

Sony PS5 Pulse 3D Vs. Arctis 7p+ Wireless

Merhaba PlayStation 5 için hangisi daha iyi olur? Önerisi olan var mı? (SteelSeries'in bu modeli PS5 için özel yapıldığını bildiğim için ikisini karşılaştırıyorum.)
  11. A

GTA 5 Online Playlist’e Nasıl Girilir ?

Merhaba nasıl girebilirim? Elraenn ve ekibinin oynadığı gibi vehicle deatmatchlere aşığım resmen. Baktım baktım vehicle deathmatch bulamadım hiç. Nereden yapabilirim acaba? Görseller ektedir.
  12. A

Macbook hangi renk almalıyım ?

Sabah M2 macbook air 15.3 inch sipariş edeceğim sizce hangi renk almalıyım ? (Siyah çok parmak izi bırakıyor diyorlar toz vs.) Gümüşten yanayım ben apple’ın maclerde genel rengi diye.
  13. A

Mac için hub önerisi

Merhaba M2 MacBook Air 16 inch sipariş ettim. Fakat 144Hz ekstra bir monitörüm var hem monitöre HDMI girişi ile 144Hz alabileceğim bir hub lazım aynı zamanda USB girişleri falan olsa iyi olur 144Hz verebilecek kaliteli hub önerisi var mı?
  14. A

GeForce Experience sürekli sıfırlanıyor

Merhaba bilgisayarı her kapatıp açtığımda GeForce Experience sanki ilk defa giriyormuşum gibi sıfırlanıyor. Fakat oyun içi yer paylaşımı çalışıyor sadece uygulamasına giremiyorum sebebini bilen var mı? Format atmama rağmen düzelmedi :D Windows 10.
  15. A

Streamdeck Valorant için !

Arkadaşlar sizce bu ürün alınır mı amacım tamamen VALORANT' da instalock atmak ve görsel olarak güzel gözükmesi daha önce hiç kullanmadım bunu aldığım zaman yapmam gereken ekstra bir şey var mı veya ekstra almam gereken bir şey var mı bu ürün dediğim iş için uygun mu ? https://amzn.eu/d/dLHURjT
  16. A

Apple kılıf alınır mı ?

Merhaba iphone 14 pro max kullanıyorum. şuan youngkit markalı kılıfım var. satıp apple ın kendisinden orjinal kılıfını almayı düşünüyorum sizce değer mi ? https://www.apple.com/tr/shop/product/MPU73ZM/A/iphone-14-pro-max-i%C3%A7in-magsafe-%C3%B6zellikli-%C5%9Feffaf-k%C4%B1l%C4%B1f
  17. A

İnceleme Asus Rog Strix G513RM İncelemesi

Ürünün ana sayfası (Official) https://rog.asus.com/laptops/rog-strix/rog-strix-g15-2022-series/ Cihazımın teknik özellikleri ile başlamak isterim İşlemci: Ryzen 7 6800H Ekran Kartı RTX 3060 (140W) RAM: 16GB DDR5 4800MHZ Ekran: 2560X1440P 165HZ İPS Ekran. Tuş takımları: Tamamen full mekanik ve...
  18. A

Valorant immortal elo dereceli zorunluluğu var mı ?

Merhaba immo oldum. belli bir süre aralığında rank maç atmak zorunda mıyım ? loldeki dia elodan sonrası gibi ?
  19. A

Valorant Recon Bolt güvenilir mi ?

Programı bilmeyenler için. App store da mevcut. her türlü oyun modunun maçını buluyor sıraya giriyor pc oyun açıksa mobilden ve otomatik instalock atıyor + mağazamızı gösteriyor ajan kontratlarını bile değiştirebiliyor. bu program güvenilir mi ? daha önce uzun süre kullanan oldu mu merak ettim.
  20. A

Güvenilir youtube izlenmesi satan yerler ?

Merhaba küçük bir kardeşimizin minik kanalına izlenme satın almak istiyorum :D mutlu olabilmesi için acaba güvenilir yerler var mıdır daha önce hiç youtube a bulaşmadım bilmem pek önerisi olan var mı ?
Top Bottom