Neler Yeni

Aldığım ürünleri iptal etmeli miyim

anilg002

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ANIL GÜL
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım-Donanım
Steam
LİAN
Discord
AnilG2
Arkadaşlar selam bu iki ürünü aldım.
Sony Playstation 5 Dualsense Wireless Controller Kamuflaj Yeşili Oyun Kolu (Eurasia Garantili)
Sizce gereksiz mi? PlayStation 5 kullanıyorum onun için aldım şu an zaten bir tane dualsensim var. Kutunun içinden çıkan. Bir tane daha vardı fakat onu garantiye gönderdim ne olacak yapacaklar mı yapmayacaklar mı bilmiyorum. Bir de alttaki Gamepadi'de çok beğendiğim için almak istedim bir yandan. Normalde Total'de 28.000 TL param vardı bu iki ürüne 7000 TL civarı bir para verdim fakat buna değer mi bilemedim çünkü diğer DualSense onarılacak mı emin değilim onarılabilir değişim yapılabilir ondan da emin değilim. Ve aynı zamanda Gamepower'in Medusa kulaklığı vardı bende uzun zamandır kullanmadığım yedekte kalan PlayStation'a da onu bağladım onu kullanıyordum kablosuz bir deneyim için bu kulaklığı almayı düşündüm fakat iki ürünü almakla hata mı ettim iptal edeyim mi sizce gereksiz mi bilemedim.

(Ek not: Bu 8000 TL bana pek dokunmaz fakat gene de iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilemedim size sormak istedim)

Bu arada DualSense'yi daha ucuza alabilirdim fakat piyasada çok fazla çakma var ve bu eurosia garantili.

betelga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet
İyi yapmışsın, kablosuz kulaklık konforun diğer adı gibi. Aldığın kulaklık da iyi ben PC için Arctis 9 kullanıyorum memnunum. Dualsense için de çok düşünme, en kötü yedekte durur bir gün lazım olur, tedirgin olacak bir şey yok. Zaten almasan ne oluyor her gün fiyatlar artıyor. Çok düşünme. Güle güle kullan.

Top Bottom