Neler Yeni

Trendyoldan Eurasia garantili diye ps5 aldım, bulgaristandan alınma çıktı.

Kadirsvli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kadir
Selamlar dostlar, trendyoldan Eurasia garantili ps5 almak için arayıştaydım. Ürün linki bu linkteki ürünü riskli olsa da satın almak istedim bir çok satıcıdan olan 1000e yakın değerlendirmesi mevcut. Aralarında garantili değil diyenler de vardı eurasia garantili diyenler de. Neyse 16.02.23 tarihinde siparişi verdim ertesi gün kargolandı. Bugün 18.02.23 tarihiyle de elime ulaştı. Kutuyu açarken eurasia yapıştırmasının olmadığını fark ettim ama yine de içinden sony garanti kağıdı çıkmasını bekledim. Kutunun içinden de öyle bir kağıt çıkmadı. Satıcı ısrarla ürünün eurasia garantili olduğunu söylüyor. Farklı müşterilerinin faturalarını örnek olsun diye gönderdi fakat faturalar garanti kağıtları bulgaristandan alınma olduğunu gösteriyor. Ürünü ben bugün aldım açtım kurdum oyunlarımı indiriyorum. Fakat ürün satıcının söylediği gibi değil tabii ki dolayısıyla 14 bine satılacak ürünü bana 17.700e satmış oldu. Trendyoldan garanti belgesi de istettim. Satıcı distribütörle konuşup pazartesi günü fatura ve garanti kağıdı için bana döneceğini söylüyor. Sizce şimdi ne yapmalıyım? Tüketici hakem heyeti mi? Trendyol müşteri hizmetleri mi?

Ekler

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    783.6 KB · Hit: 100

Maethril_

80+ Bronze
Bence direk hakem heyeti sonuçta başlıktada yazıyor ve açarkende video aldıysanız sizi haklı bulurlar heralde.

Kadirsvli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence direk hakem heyeti sonuçta başlıktada yazıyor ve açarkende video aldıysanız sizi haklı bulurlar heralde.
Tüketici hakem heyeti bu süreçte cihazın kurulmuş olmasına falan takılır mı peki?

Top Bottom