Neler Yeni

Sınırsız bütçe telefon önerisi

Arsenic-2

80+
Bütçe
100000
Arkadaşlar selam 15 Pro Max mi almalıyım S23 Ultra mı? Normalde tüm ürünlerim Apple saatim tabletim AirPods'larım her şey Apple bütçe sorunum yok hiçbir şekilde. Yani 15 Pro Max de alsam S23 Ultra da alsam hiçbir şey değişmeyecek bunu bilmenizi isterim bütçe konusunda. Şu an hatta kendimi neden bu konuyu açıyorum tabii ki 15 Pro Max almalıyım diyorum fakat bir an aklıma düştü ve siz değerli arkadaşlarla paylaşmak istedim. Önceden 14 Pro Max'im vardı kardeşime hediye ettim onu. Şimdi ayın 22'sine bekliyorum ki 15 Pro Max sipariş edeyim. Rica ediyorum objektif fanboyluk yapmadan yorum yapın ben bir Apple fan boyu olduğumu itiraf ediyorum fakat Samsung gibi mükemmel bir markayı kesinlikle çok seviyorum.

Emir818.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Emir
Arkadaşlar selam 15 Pro Max mi almalıyım S23 Ultra mı? Normalde tüm ürünlerim Apple saatim tabletim AirPods'larım her şey Apple bütçe sorunum yok hiçbir şekilde. Yani 15 Pro Max de alsam S23 Ultra da alsam hiçbir şey değişmeyecek bunu bilmenizi isterim bütçe konusunda. Şu an hatta kendimi neden bu konuyu açıyorum tabii ki 15 Pro Max almalıyım diyorum fakat bir an aklıma düştü ve siz değerli arkadaşlarla paylaşmak istedim. Önceden 14 Pro Max'im vardı kardeşime hediye ettim onu. Şimdi ayın 22'sine bekliyorum ki 15 Pro Max sipariş edeyim. Rica ediyorum objektif fanboyluk yapmadan yorum yapın ben bir Apple fan boyu olduğumu itiraf ediyorum fakat Samsung gibi mükemmel bir markayı kesinlikle çok seviyorum.
İphone 15 pro Max almalısın zaten herşeyin apple yani samsung telefon alırsan onunla eşleşmez

oyunm

80+
15 pro max net.

Farway

80+ Silver
Fanboyluk yapmamaksa mesele akıl bana gidipte 80K parayı 3D modelleme yapmıyor, yüksek çözünürlüklü 4k mesela video editlemiyorsam yapsamda render süresinin 5 dakika fark etmesinin çok önemi yoksa sadece telefonun ismine para vermenin hiçbir mantığı yok çünkü 14 Pro Max'i geç 13 Pro Max'in bile çok farkı yok dostum. He çok iyi kamera lazımsa çok hız lazımsa alırım o paralara profesyonel fotoğraf makinesi ve hızlı bir bilgisayar işimi yaparım. Ben hem S20FE hem de 14Pro Max kullandım ve iş yaptım ciddi anlamda kullanımımda iş hayatımda çok ciddi fark oluşmadı yani boş para harcamak istiyorsan, arap kültürüne sahipsen en iyisi sende olması gerekiyorsa buyur al ama S23'ten hiçbir farkını görmeyeceksin diyebilirim.

Arsenic-2

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fanboyluk yapmamaksa mesele akıl bana gidipte 80K parayı 3D modelleme yapmıyor, yüksek çözünürlüklü 4k mesela video editlemiyorsam yapsamda render süresinin 5 dakika fark etmesinin çok önemi yoksa sadece telefonun ismine para vermenin hiçbir mantığı yok çünkü 14 Pro Max'i geç 13 Pro Max'in bile çok farkı yok dostum. He çok iyi kamera lazımsa çok hız lazımsa alırım o paralara profesyonel fotoğraf makinesi ve hızlı bir bilgisayar işimi yaparım. Ben hem S20FE hem de 14Pro Max kullandım ve iş yaptım ciddi anlamda kullanımımda iş hayatımda çok ciddi fark oluşmadı yani boş para harcamak istiyorsan, arap kültürüne sahipsen en iyisi sende olması gerekiyorsa buyur al ama S23'ten hiçbir farkını görmeyeceksin diyebilirim.
çok farkı yok mu ? neyse argüman sunarım da değmez diye düşündüm :D fanboyluğa girmeyip s23 ü üstünü doldurmadan övmek falan neyse iyi forumlar :D

Farway

80+ Silver
çok farkı yok mu ? neyse argüman sunarım da değmez diye düşündüm :D fanboyluğa girmeyip s23 ü üstünü doldurmadan övmek falan neyse iyi forumlar :D
Anlatsana adamın işine yarayacak ne farkı var? Type C girişi? puahhahahah Titanyum gövde puhahsfhafja Az daha hızlı işlemci asmfmsaf Kenarları az daha beyaz çeken kamera la onu zaten çok gerekliyse raw çekip editlemen gerekiyor ona da bir random attım say hadi şimdi 40k verecek ne var ortada açıkla ki adam 40k para versin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada apple fanboy olmasan zaten herşeyini apple almazdın

PffPanda

80+ Bronze
Anlatsana adamın işine yarayacak ne farkı var? Type C girişi? puahhahahah Titanyum gövde puhahsfhafja Az daha hızlı işlemci asmfmsaf Kenarları az daha beyaz çeken kamera la onu zaten çok gerekliyse raw çekip editlemen gerekiyor ona da bir random attım say hadi şimdi 40k verecek ne var ortada açıkla ki adam 40k para versin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada apple fanboy olmasan zaten herşeyini apple almazdın
Üyenin altındaki kırmızı şekilde belirtilmiş olan cezalı ibaresini görünce bu yazılana şaşırmadım zaten . Apple ın lansmanda tanıttıklarını adam çok iyi bir özellik mi getirdin hahaha diye dalga geçip boş yapmış . Ne yapsaydı marsa falan mı gitmesini istiyordun ? Çıkardığı telefonların fiyatı 2 katı falan olsa neyse dicem de adamlar üst üste nerdeyse her telefonunu aynı fiyattan çıkarmak için yırtındı resmen . Bak bakalım sitesinden vergisine bu telefonun vergisi ne kadarmış ?

Apple pahalı değil bile bir kere senin ülkende yaşam dahi pahalı ise bizene kanka fiyatından ? Alacak olan 500k olsa bile yine alacak seni bu kadar çıldırtıp kudurtacak durum nerde onu anlamadım ? İnsanlar 10-20 milyon a araba alırken ya bu fiyat ne ya hahaha motora bak diyerek mi bakıyordu bu zamana kadar . Tamam biliyorum belki verdiğim örnek ile alakası bile yok ama adam resmen bunu demiş yazısında arkadaş ??? Tutan bir şeyi bir insan niye değiştirsin ? Samsungun mesela arayüzünün aşırı tilt ve uyuz olduğuna inanan biriyim ama insanlar beğeniyor demekki . Ne diyim şimdi ben buna ?
Belki ilerleyen yıllarda tuşlar bile kalkacak yerini tamamen dokunmatik şeyler alacak ama şuan tamamen olay zaten bu ? Adamların ekleyebilecekleri hiç bişey kalmadı ki ? Bataryayı büyütecek lensleri geliştirecek malzemeyi değişecek adam niye tutmuş tasarımı değiştirip o riski gözüne alsın ? Neyse siz gidin şimdi kamera çerçevesi oval olan altıgen olan telefonlara bakarak ohoooooo çok iyi yenilik abi ya hemen almalıyım diyerek koşarak alın .
Zaten içine snapdragon işlemci ve 8 gb ram koyan kral oluyor nedense :D .

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,408
Üyeler
141,834
Son üye
blackdranzer
Top Bottom