Arama sonuçları: *

1. MiracNK

WHATSAPP TANIMADIĞIM KİŞİLER BENİ ARAMIŞ GİBİ GÖZÜKÜYOR

İhitimali yüksek açığı bulunca hemen yapıştırıyorlar.
  2. MiracNK

WHATSAPP TANIMADIĞIM KİŞİLER BENİ ARAMIŞ GİBİ GÖZÜKÜYOR

Bu konuda tekim zannediyordum maalesef demekki bu durum herkesde yaşanıyormuş.Artık hiç bir gizlilik poltika kuralı kalmadı gibi bu durumun acilen çözülmesi gerek bence
  3. MiracNK

İntel i5-10400F için ram önerisi

Evet hocam binamız ağır hasar aldığından farklı yere taşındık şimdi Hilal kent tarafındayız.
  4. MiracNK

Hocam bu Benim kendi Şirketimden biri ve bu sektörde 20 yılı aşkın bir süredir varız. Ama evet söyledikleriniz doğru bu olaylara karşı acil önlem alınması gerek.
  5. MiracNK

Cihazınız eğer masaüstü ise; https://www.n11.com/urun/corsair-vengeance-lpx-cmk8gx4m1e3200c16-8-gb-ddr4-3200-mhz-cl16-ram-1391869?magaza=victory Eğer dizüstü ise; https://www.n11.com/urun/team-elite-ted48g3200c22-s01-8-gb-ddr4-3200-mhz-cl22-notebook-ram-2118065?magaza=victory Ürünlerini önere...
  6. MiracNK

Öneri 360MM sıvı soğutma önerisi

Bunu tavsiye etmemin nedeni V2 yazdıkları gibi bu yeni seride kronik olan sorunlar çözüldü kendim yüzlerce sattığımdan söyledim tabi bu yine sizin kararınıza kalmış. :)
  7. MiracNK

Öneri 360MM sıvı soğutma önerisi

Hocam zaten sisteminizde MSI baskın durumda ve ayrıca MSI Center ile de kullanmak için MSI dan şaşmayın derim.
  8. MiracNK

Çözüldü✓ Internet Kablosu Takili Ama Internete Baglanmiyor

Hocam adamın anakartının modelini nasıl buldunuz? :)
  9. MiracNK

Windows 10dan 11e Geçilir Mi?

Hocam şöyle eğer günlük standart kullanım yapıyorsanız geçmenize gerek yok ama bence geçmeyi tavsiye ederim hem kullanım açısından hemde işlemlerin daha hızlı olmasından dolayı çok memnunum tavsiye ediyorum. Yok ama bana Win10 yeterli diyorsanız artı bir uygulama veya oyun oynamıyorsanız. Sizin...
  10. MiracNK

Hocam şöyle BİOS üzerinden yapılan güncelleştirmeler bazen böyle hatalara yol veriyor. Size tavsiyem cihaza format atmak olucaktır. 1679250719 Hocamın dediği şekilde yapabilirsiniz. Buda sağlıklı yollardan biridir.
  11. MiracNK

Hocam bu sorun driver yüklenmediğinden bazen olabiliyor. Bunun sebebi eski sürüm işletim sisteminden kaynaklana biliyor. Size tavsiyem başka bir cihazdan o cihazın ethernet driver yazılımı kurmanız.
  12. MiracNK

Windows 11 geçilir mi?

Hocam şöyle eğer günlük standart kullanım yapıyorsanız geçmenize gerek yok ama bence geçmeyi tavsiye ederim hem kullanım açısından hemde işlemlerin daha hızlı olmasından dolayı çok memnunum tavsiye ediyorum. Yok ama bana Win10 yeterli diyorsanız artı bir uygulama veya oyun oynamıyorsanız. Sizin...
Top Bottom