Arama sonuçları: *

1. Resdly

Ekran Kartı şu kısmı tamir edilebilir mi?

Bakıyorum hocam Teşekkür ederim
  2. Resdly

Reis kartın parası kadar para istiyorlar Yaw valla onu verene kadar yenisi alırım maksat yeni şeyler tecrübe etmek bı 230V bakır kablo ile şansımı denerim denemeye ama emin olamiyorum
  3. Resdly

Büyük ihtimalle orayada yol çekilmiş,aklımda şöyle bir fikir var incecik bir lehim oluşturup arasına incecik bak o 2 bakır arasındaki yollara koysam düzelir mi? Bunlar sonuçta bakır teller bildiğim kadarıyla okadar ince değiller denenirmi? Ne diyorsun?
  4. Resdly

Reis havya vs sıkıntı değil hem elektrikçiyim hemde Bios chipleri entegreleri tamir edebiliyorum sıkıntı yok kazıyanda ben değilim aslında ama :D kısaca ben kazıdım dedim uzun orası biraz son durum bu şimdi ne yapabiliriz ince bir işçilik ve ince lehimler yaparım problem olmaz asıl problem nasıl...
  5. Resdly

Arkadaşlar, Yol çekme işleminden bahsedebilir misiniz yada yapabileceğim bir yöntem video bırakın bende ekran kartı tamir ediyorum ancak böyle bişiyle ilk defa karşılaştım . Beni bilgilendirin :D
  6. Resdly

Yani nasıl tamir edebilirim :D inanın onu soruyorum
  7. Resdly

Değil dostum Asus HD7850 ancak bana tamir görebilirgibi geldi sizce olur mu? Ev imkanlari ile lehim vs yaparım problem değil ama bir BGA makinesine sokamam :D
  8. Resdly

Sinan Oğan, Erdoğan'ı Desteklediğini Açıkladı!

Ata İttifakı zaten Kılıçdaroğlu'nun izlediği yolun yanlış olduğunu söylüyordı ve iç savaş olacağını ön görüyorlardı , sizi koyu CHP seçmenlerini kızdırdı çünkü hiç biriniz Erdoğan'ı değil CHP yi istiyorsunuz ve karşınıza çıkan herşeyi yok etmeye çalışıyorsunuz "Depremzedeler en büyük örneği"...
  9. Resdly

Kartı kırmak üzereyim, sürücü çökmelerinden bıktım!

Kart nedir? Şimdi kartın VRAM sorunları neden oluyor genelde kartı bir fırınlayabilirsin ısıtabilirsin sana kalmış ancak Chip değil VRAM lerin ısınması lazım.
  10. Resdly

Kartı kırmak üzereyim, sürücü çökmelerinden bıktım!

Eğer çok ayar olmuş isen bana satabilirsin :D Ek olarak Kartın yazılım degil donanımsal sorunu vardır
  11. Resdly

Selamlar arkadaşlar ekran kartımın şu kısmı hasar gördü orda boya var sandık ve kazıdım sonra bir parça düştü ve kart çalışmadı yani görüntü vermedi 500TL gibi bir fiyata tamir dediler ama neden kendin yapmıyorum? :D şimdi fotoğrafı bırakıyorum. İnce bir lehim vs yapsak düzelmezmi bakır...
  12. Resdly

AK Parti listelerinden Meclis'e giren HÜDA-PAR'ın parti programı

Bı bukadarda CHP nin var Öcalan ile oturup yemek bile yemiş adam Ulan yaw
  13. Resdly

AK Parti listelerinden Meclis'e giren HÜDA-PAR'ın parti programı

Ulan Buzamana kadar Recep Tayyip Erdoğan savundum Buzamana kadar her şey iyiydi ama bu olmadı M.Ö yıllardan beridir " Bir Türk Dünya ya bedeldir " şeklindeki yazılar kaldırılması hiç içime sinmiyor asla Türk lerin varlığı ırkçı olarak algılanmamalıdır. Sayın Atam Atatürk zamanında Kürtleri İdam...
  14. Resdly

Kemal Kılıçdaroğlu Babala TV de !!

Varsa Helaldir :D Reis şuan nedense mutlu oldum:D , KK kazanamicak bu seçim Ata İttifaki kime vereceği belli ama RTE ye karşı demokrasi anlaminda güçlü bir rakip çıksaydı ona oy verirdim ve bence en iyisi bu konuyu burda kapatalım 😄
  15. Resdly

O günleri sabırsızlıkla bekliyorum "Kahve alamicak param olmasini " HÜDA-PAR Kürdistan kuramaz Türklük ifadesinide yok edemez Türklük ifade M.Ö ye dayanır dediği şeyleri yapacak gücü yok ve HDP kadar aktif bir şekilde PKK desteği almıyor Hizbullah destekledikledikleri falanda yok kendisine özel...
  16. Resdly

Dostum sen Almanya hayali olan adamdin demi üniversite puanı yüksek olan kanka biraz baktım dün yolun açık Allah Yolunu açık etsin 🫡 Yani maalesef o adamlar yönetiyor ama baştaki adam sağlam İyi partide o ittifakta olduğu için desteklemek iç savaş tetikleyecktir sana şöyle diyim Merak Akşener...
  17. Resdly

Senin gibileri kastediyorum işte gerçeği görmeye çalışan kesim evet Davutoğlu felan hep makamcı mevkici adamın yanında biraz daha akıllı adam olsaydı belki şuan çok daha iyi durumdaydık
  18. Resdly

Knk şimdi dikkatli oku : Kılıçdaroğlu neden başa geçmemeli bak diğer siyasetçileri konuşmaları anlatıyorum Kılıçdaroğlu basa gelirse HDP desteği ile gelebilir çünkü HDP kurtlerin daha çok mensup olduğu bir mekan. Selo dediğiniz adam " Biz daha başkan Apo'nun heykelini dikecez " Başkan Apo...
  19. Resdly

Hacı siyasi siyasi diğerlerine dadanmayim diyorum ama yok :D simdi Kanka KK İstiklal Marşımızı okuyamayan bir adam kendisinin kafası bazrn atıyor galiba :D umarım sarhoş gelmez
  20. Resdly

Seçim Sonucu Son Dakika

Valla senin tanıdığın var ama ben orda çalıştim knk 1 sene önce geldim Türkiye şartlarında muazzam para ancak orada iyi bir miktar değil onların Asgari ücreti düşük Türkiye de para veriyorlar knk Kasiyer adam 8.5K alıyor.
Top Bottom