Arama sonuçları: *

1. L

wonder w201s gamepad pc okumuyor

anladım teşekkür ederim
  2. L

160 tl pek anlamam böyle şeylerden ucuz diye aldım önerebilceğin bir marka var mı ya da 200 300 tl arası bir gamepad
  3. L

kolda bozuk mu yani iade mi etmeliyim ?
  4. L

hocam ben pek anlamam böyle bir ekran geldi birtek aşagıdakı hz degeri 999-1000 oluyor o kadar
  5. L

yazdım ona özel driver olmasada genel gamepad driver ı indirdim fakat yine hiçbir şey olmadı
  6. L

merhabalar bugün wonderboy w201s modelli gamepadeimi aldım ve pc ye taktıgımda hiçbir tepki vemiyor ne algılanamadı hatası ne de başka bir şey. bozukmu diye başka bir pc de denedim o pc de ise algılanamadı hatası verdi sorun ne olabilir yardımlarınız bekliyorum.
  7. L

Çözüldü✓ DA-C 2 sistemde HDD yi nereye takacam

Arkadaşlar psu nun yan tarafında hdd için özel bölme varmış oraya koyabilrsiniz.
  8. L

Çözüldü✓ DA-C 2 sistemde HDD yi nereye takacam

2 ay önce falan da-c2 sistem aldım ve yeni hdd aldım fakat kasada nereye takacağımı bulamadım yardımcı olur musunuz
  9. L

oyun için HDD önerisi

oyun performansını etkilemeyecek içine oyun yükleyeceğim bir hdd arıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  10. L

GencerGaming DA-C2 oyunlarda çökme problemi

Knk bende aradım hafta sonları sayılmadan 7-10 iş günü içinde veriyoruz dedi bugün benim 9. İş günümdü kargoya vermişler . Bazı arkadaşlarda anakartı farklı göndermişler ama ondada bilerek öyle gönderdik farkları yok demişlerdi.
  11. L

DA-C2 bios ayarları nasıl olmalı

hocam bende bu sistemden aldımda bios ayarları falan hiç anlamam geldiğini bir şey ayarlamalı mıyım yoksa dümdüz açıp kullanmalı mıyım ? Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
  12. L

Çözüldü✓ Gençer Gaming DA-C2

Anladım hayırlı olsun . Sadece c.tesi siparişlerini vermişle pazar gününkini yarın verirler umarım
  13. L

Hocam 04/01 de mi vermiştin siparişi?
  14. L

Bende hala hazırlanıyor yazıyor :/
  15. L

Nereden kontrol etmişler?
  16. L

Hocam kargoya verilseydi kargodan mesaj gelirdi.
  17. L

Sitede en fazla 10 gün sonra kargoya verilir yazıyordu bugün 10. Gün. Bugünde verilmezse ne yapacaksınız ?
  18. L

Hazırlanıyorda hâla
  19. L

Benimkide hala hazırlanıyor yazıyor 1 haftadır neyi hazırlıyorsunuz
Top Bottom