Neler Yeni

Çözüldü✓ Gençer Gaming DA-C2

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Batuhan Gürhan
Bende 21.00 stoğundan aldım saat 21.05 seninki kargolanmış kapına kadar gelmiş benimki 11 gündür hazırlanıyor... @GENCERGAMİNG
Usta gelir ya ben gelene kadar açıp bakmadım bile
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sipariş tarihim 01.04 21.05 Kesinlikle sırayla kargolanıyor teşekkürler @GENCERGAMİNG

Şikayet vara yaz bro
Bu hafta da bekleyin ondan sonra hareket edin bence yoğun olabilirler

Sipariş tarihim 01.04 21.05 Kesinlikle sırayla kargolanıyor teşekkürler @GENCERGAMİNG

Şikayet vara yaz bro
Halden anlamak lazım

respawies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Doğukan

Kanka ben bilgisayarı alıp eski pcyi satmam gerekiyor hesap kesim tarihi geldi o yüzden bu kadar kovalıyorum yani para olsa sıkıntı yok.

Halden anlamak lazım
Bro 21.05le 21.48arasında en az 50-60 sipariş var bi sorun var yani burda benim sipariş kaynadımı ne oldu hiç bir fikrim yok

Gencergamingi aradım seslerini duyma şansına eriştim. 01.04 tarihli tüm siparişler bugün kargolanıcak denildi. Haberiniz olsun.
Bugünleri görmekte nasip oldu

Son düzenleme:

bestrockn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kadir Can
Kanka ben bilgisayarı alıp eski pcyi satmam gerekiyor hesap kesim tarihi geldi o yüzden bu kadar kovalıyorum yani para olsa sıkıntı yok.

Bro 21.05le 21.48arasında en az 50-60 sipariş var bi sorun var yani burda benim sipariş kaynadımı ne oldu hiç bir fikrim yok

Gencergamingi aradım seslerini duyma şansına eriştim. 01.04 tarihli tüm siparişler bugün kargolanıcak denildi. Haberiniz olsun.
Bugünleri görmekte nasip oldu
Kargolandı mı sizin sipariş hocam? Acaba kargoya verildi de hepsi durum değişiklikleri mi yapılmadı.

bestrockn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kadir Can
Hocam kargoya verilseydi kargodan mesaj gelirdi.
Bazen kargolarda mesaj sadece dağıtıma çıktığında geliyor. Ondan dolayı öyle söyledim. 3 gündür her gün bugün kargolanacak diyorlar öyle söylemeseler sorun olmaz aslında ama işte :) Beklemekten başka çare yok.

respawies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Doğukan
Hocam kargoya verilseydi kargodan mesaj gelirdi.
Müsait olan biri yurtiçi kargoyu arayıp adına kargo olup olmadığını sorsun anlarız şuanda arayamıyorum. Benimde hala kargolanmadı

Müsait olan biri yurtiçi kargoyu arayıp adına kargo olup olmadığını sorsun anlarız şuanda arayamıyorum. Benimde hala kargolanmadı
Kargolanmazsa şaşırmam çünkü 5. kez geçiştirmeleri artık. Siz 2-3 kez ertelendiğini duymuş olabilirsiniz ama bana pazartesi dediler ilk sonra en geç salı dediler bugünde bugün tüm siparişler kargolanacak dediler. Şaşırmam yani

bestrockn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kadir Can

Kargolanmazsa şaşırmam çünkü 5. kez geçiştirmeleri artık. Siz 2-3 kez ertelendiğini duymuş olabilirsiniz ama bana pazartesi dediler ilk sonra en geç salı dediler bugünde bugün tüm siparişler kargolanacak dediler. Şaşırmam yani
Ben sorguladım. Şuan için bir kargolama olmamış.

Şunu da ekleyeyim. Arkadaşım 01.04.2023 22:23 tarihinde sipariş vermişti. Onun bilgisayarı 11.04.2023 17:15'te kargolandı. Ben 01.04.2023 22:48 bu tarihte sipariş verdim. Eğer sırayla gidiliyorsa, bugün mesai sonuna kadar verilir diye düşünüyorum. Verilmezse de eğer yarın gönderirler artık.

SticKer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Murat

Şunu da ekleyeyim. Arkadaşım 01.04.2023 22:23 tarihinde sipariş vermişti. Onun bilgisayarı 11.04.2023 17:15'te kargolandı. Ben 01.04.2023 22:48 bu tarihte sipariş verdim. Eğer sırayla gidiliyorsa, bugün mesai sonuna kadar verilir diye düşünüyorum. Verilmezse de eğer yarın gönderirler artık.
Arkadaşın ile aynı zamanda sipariş geçmişiz ben bekliyorum onunki gelmişse ne güzel

respawies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Doğukan

Reis hiç düşünme 01.04 21.05 kargolanmadı 😅

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sefa
şahsen 1 saat önce express kurulum aldım yarın kargoda denildi

Top Bottom